Detektyw Żelechów

Usługi detektywistyczne Żelechów – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Żelechów

Usługi detektywistyczne są bardzo popularne. Niegdyś tylko nieliczni decydowali się na ten krok, dzisiaj jest zupełnie inaczej. Klienci powierzają agencji różne sprawy – zarówno te standardowe, takie jak wykrywanie zdrady, śledzenie partnera, wykrywanie podsłuchu, jak i bardzo skomplikowane – sprawdzanie wspólników w firmie, weryfikacja klientów, pracowników i konkurencji. Biuro detektywistyczne detektywi.net podejmuje się również najtrudniejszych i jednocześnie najbardziej niebezpiecznych spraw, czyli kryminalnych. Zajmujemy się poszukiwaniem zaginionych osób i zabójstwami. Prowadząc tego rodzaju zlecenia, kluczowe jest zapewnienie bezpieczeństwa Klientowi. Przykładamy do tego ogromną wagę.

Biuro detektywistyczne Warszawa Mazowieckie – obsługiwane miasta

4.8/5 - (48 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Żelechów

Jesteśmy profesjonalną, wykwalifikowaną agencją detektywistyczną, która na rynku istnieje już od kilku długich lat. Czas ten mieliśmy wypełniony pracą, śledztwami oraz zdobywaniem niezbędnej wiedzy, która pozwala na odpowiednie i dojrzałe prowadzenie agencji detektywistycznej. Za nami wiele ciekawych spraw, zarówno tych łatwiejszych, jak i trudniejszych. Nasza aktualna oferta to szeroki zakres usług, z których mogą korzystać klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy.

Firma detektywistyczna Żelechów

Jesteśmy zgraną firmą detektywistyczną, która może pochwalić się doświadczeniem również na polu gospodarczym. Często zjawiają się u nas przedsiębiorcy, którzy martwią się stanem swojej firmy i mają podejrzenia wobec niektórych pracowników. Jeśli Ty też należysz do grupy przedsiębiorców i martwi Cię stan Twojej firmy, koniecznie zgłoś się z tym do nas. Zapewniamy, że z zaangażowaniem działamy w sprawach dotyczących nieuczciwej konkurencji, przekupywania pracowników, zdradzania i wykradania informacji oraz szpiegostwa gospodarczego.

Najlepszy prywatny detektyw w Żelechowie

Reprezentujemy najlepszą agencją w całym kraju. Podejmujemy się większości spraw, z którymi zgłaszają się do nas klienci. Bez wahania rozwiązujemy trudne, jak i bardzo trudne problemy. Jesteśmy w stanie wykryć nawet skrzętnie schowany podsłuch. Warto tutaj zaznaczyć, że założenie podsłuchu osobie bez jej wiedzy jest niezgodne z przepisami prawa obowiązującymi w naszym kraju.

Detektyw od zdrad Żelechów

Niezwykle często zgłaszają się do nas klienci, którzy mają podejrzenia wobec swojej drugiej połówki. Zdrady występują dość często i nie są dla nas przyjemnymi śledztwami, jednak staramy się zebrać dowody dla klienta. W odpowiednich momentach robimy zdjęcia oraz nagrywamy filmy. Jeśli tego typu śledztwo nie przynosi rezultatów, decydujemy się na przeprowadzenie wywiadu środowiskowego. Do klientów zaś podchodzimy z ogromem dojrzałości, empatii, zrozumienia i odpowiedzialności.

Skuteczny detektyw rozwodowy Żelechów

Nasi detektywi radzą sobie rewelacyjnie w sprawach dotyczących zdrady. Udowodniona niewierność bardzo często prowadzi do pozwu rozwodowego. Nie zawsze jednak klienci mają odpowiednie wsparcie w sali sądowej. Aby nie zaprzepaścić całego majątku jedynie dla zerwania więzi z niewiernym partnerem, klient może poprzeć swoje stanowisko materiałem dowodowym zebranym przez naszych detektywów. Dzięki nadanej licencji prywatni detektywi z naszej agencji mogą również zeznawać w sądzie w charakterze świadka.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

W wielu kręgach społecznych usługi detektywistyczne uchodzą za drogie. W rzeczywistości konkretne kwoty zależą od sprawy, naszego zaangażowania, poświęconego czasu i użytych narzędzi. Każdy klient jest informowany o naszych stawkach zaraz na początku, podczas pierwszej wizyty w naszej agencji. To pozwala nam nawiązać w pełni uczciwą współpracę. Warto tutaj podkreślić, że nasza agencja działa 24 h/dobę przez 7 dni w tygodniu. Można się z nami skontaktować telefonicznie w każdej chwili, niezależnie od miejsca pochodzenia.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net