Detektyw Tarczyn

Usługi detektywistyczne Tarczyn – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Tarczyn

Usługi detektywistyczne są bardzo popularne. Niegdyś tylko nieliczni decydowali się na ten krok, dzisiaj jest zupełnie inaczej. Klienci powierzają agencji różne sprawy – zarówno te standardowe, takie jak wykrywanie zdrady, śledzenie partnera, wykrywanie podsłuchu, jak i bardzo skomplikowane – sprawdzanie wspólników w firmie, weryfikacja klientów, pracowników i konkurencji. Biuro detektywistyczne detektywi.net podejmuje się również najtrudniejszych i jednocześnie najbardziej niebezpiecznych spraw, czyli kryminalnych. Zajmujemy się poszukiwaniem zaginionych osób i zabójstwami. Prowadząc tego rodzaju zlecenia, kluczowe jest zapewnienie bezpieczeństwa Klientowi. Przykładamy do tego ogromną wagę.

Biuro detektywistyczne Warszawa Mazowieckie – obsługiwane miasta

4.8/5 - (48 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Tarczyn

Szukasz pomocy profesjonalisty? Nie wiesz do kogo zwrócić się ze swoją delikatną sprawą? Nie zwlekaj! Zdecyduj się na naszą agencję detektywistyczną! Na rynku działamy od kilku dobrych lat. W tym czasie mieliśmy okazję zebrać mnóstwo doświadczenia, jak i cennej wiedzy, która jest niezbędna do prowadzenia tego rodzaju działalności. Obecnie nasza oferta jest rozbudowana, dzięki czemu każdy zainteresowany może skorzystać bez przeszkód z naszych usług. Zapraszamy do współpracy zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorców.

Firma detektywistyczna Tarczyn

Jesteśmy agencją, która nie boi się wyzwań ani bardzo trudnych śledztw. Wykazujemy się inicjatywą nawet tam, gdzie boi się działać policja oraz inne służby. Chętnie pomagamy w sprawach typowo gospodarczych. Jesteś właścicielem firmy i podejrzewasz swoich współpracowników o brak lojalności? Jeśli tak, zapraszamy do nas! Działamy w pełni profesjonalnie w sprawach dotyczących nieuczciwej konkurencji, szpiegostwa gospodarczego, wykradania cennych informacji, jak i przekupywania pracowników.

Najlepszy prywatny detektyw w Tarczynie

Agencja, którą z dumą reprezentujemy, uchodzi za jedną z najlepszych w naszym kraju. Dzieje się tak, ponieważ bez wahania podejmujemy się trudnych i skomplikowanych spraw, od których umywają ręce inne służby. Choć żadnemu klientowi nie gwarantujemy sukcesu w 100%, zapewniamy, że wkładamy całą naszą wiedzę oraz możliwości w rozwiązanie sprawy. Nierzadko zgłaszają się do nas osoby, które podejrzewają, że mają założony podsłuch. Takie sprawy również rozwiązujemy. Dysponujemy bowiem odpowiednim sprzętem do tego typu działań.

Detektyw od zdrad Tarczyn

Nie da się ukryć, że najpopularniejszą naszą usługą jest detektyw od zdrad. Klienci często zgłaszają się do nas z prośbą o śledzenie partnera bądź partnerki w celu udowodnienia zdrady. Mają swoje podejrzenia, dzięki którym sądzą, że druga połówka jest niewierna. Nasi detektywi wyróżniają się odpowiednim podejściem do takich śledztw. Wykazują się dojrzałością, odpowiedzialnością, empatią oraz dyskrecją.

Skuteczny detektyw rozwodowy Tarczyn

Kiedy niewierność zostanie już udowodniona, zazwyczaj nasz klient decyduje się na rozwód. Nie jest to łatwa sądowa przeprawa, jednak z pomocą naszego licencjonowanego detektywa może okazać się znacznie łatwiejsza. Z naszej strony gwarantujemy, że możemy zeznawać w charakterze świadka, jak i przekazać sędziemu zebrane przez nas dowody.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Nasza agencja działa na terenie całej Polski. Obsługujemy klientów 24 h/dobę przez 7 dni w tygodniu. Czy nasze usługi są drogie? To zależy od wieku czynników. Każda sprawa jest dla nas inna, wymaga innego nakładu czasu, pracy czy wykorzystanych narzędzi. Staramy się określić cenę, zanim umowa z klientem zostanie podpisana. Dzięki temu klient będzie mógł określić, czy stać go na nasze usługi, czy jednak nie. Z pewnością nie warto na usługi detektywa wydawać pieniędzy, których się realnie nie posiada.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net