Detektyw Błonie

Usługi detektywistyczne Błonie – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Błonie

Usługi detektywistyczne są bardzo popularne. Niegdyś tylko nieliczni decydowali się na ten krok, dzisiaj jest zupełnie inaczej. Klienci powierzają agencji różne sprawy – zarówno te standardowe, takie jak wykrywanie zdrady, śledzenie partnera, wykrywanie podsłuchu, jak i bardzo skomplikowane – sprawdzanie wspólników w firmie, weryfikacja klientów, pracowników i konkurencji. Biuro detektywistyczne detektywi.net podejmuje się również najtrudniejszych i jednocześnie najbardziej niebezpiecznych spraw, czyli kryminalnych. Zajmujemy się poszukiwaniem zaginionych osób i zabójstwami. Prowadząc tego rodzaju zlecenia, kluczowe jest zapewnienie bezpieczeństwa Klientowi. Przykładamy do tego ogromną wagę.

Biuro detektywistyczne Warszawa Mazowieckie – obsługiwane miasta

4.8/5 - (48 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Błonie

Jesteśmy doświadczoną i w pełni profesjonalną firmą detektywistyczną. Działamy na rynku już od kilku lat, jesteśmy nie lada konkurencją dla pozostałych agencji i prywatnych detektywów. Od startu naszej agencji mieliśmy sporo czasu, aby nabyć doświadczenia oraz odpowiedniej wiedzy, która jest niezbędna do poprawnego działania każdego detektywa. Obsługujemy klientów indywidualnych, prywatnych, jak i firmy – małe, średnie i duże. Nasza oferta jest rozbudowana, dostosowana do potrzeb współczesnych ludzi.

Firma detektywistyczna Błonie

Możemy śmiało pochwalić się doświadczeniem w wielu różnorodnych sprawach. Nie boimy się prowadzić śledztw, w których mamy do czynienia z problemami natury gospodarczej. Jeśli podejrzewasz, że w Twojej firmie dzieje się coś niedobrego, koniecznie zdecyduj się na skorzystanie z naszej oferty. Zapewniamy, że poradzimy sobie ze sprawami dotyczącymi szpiegostwa gospodarczego, wykradania cennych informacji firmowych, przekupywania pracowników oraz nieuczciwej konkurencji.

Najlepszy prywatny detektyw w Błoniu

Nasza agencja to najlepszy wybór w naszym kraju! Jesteśmy świetną alternatywą dla osób, które nie mają zaufania do innych agencji detektywistycznych. Podejmujemy się trudnych spraw, które spędzają ludziom sen z powiek. Jesteśmy profesjonalistami w wykrywaniu podsłuchów. Są to dość skomplikowane śledztwa, ponieważ sprzęt do podsłuchu jest zwykle mały i trudny do wykrycia. Warto tutaj podkreślić, że założenie podsłuchu bez zgody organu lub osoby podsłuchiwanej jest przestępstwem.

Detektyw od zdrad Błonie

Jaka jest najczęściej wybierana przez naszych klientów usługa? Niezaprzeczalnie jest to detektyw od zdrad. Zgłaszają się do nas klienci, którzy podejrzewają swoje drugie połówki o zdradę. Naszym zadaniem jest poprowadzenie dyskretnego śledztwa z dojrzałym i odpowiedzialnym podejściem. Prywatny detektyw przyjmujący takie zlecenie jest zobowiązany do tego, aby zebrać dowody na zdradę lub jej brak. Wykorzystujemy tutaj różne sprzęty, takie jak aparat fotograficzny. Dzięki temu możemy uzyskać dowody czarno na białym.

Skuteczny detektyw rozwodowy Błonie

Udowodnienie zdrady nie jest trudną sprawą. Najwięcej snu z powiek spędza decyzja dotycząca rozwodu. Nie jest łatwo wybaczyć człowiekowi, który dopuścił się zdrady, nawet jeśli się mu wybaczyło. Rozwód często jest efektem zdrady. Klienci agencji detektywistycznych potrzebują często wsparcia. Licencjonowany detektyw może zeznawać w sądzie jako pełnoprawny świadek, jak i przekazać zdobyte fotografie jako materiał dowodowy. Uczestnictwo detektywa często sprawia, że klient nie zostanie ograbiony z całego majątku, ponieważ sędzia będzie miał całkowicie inny obraz sytuacji.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Każda usługa jest inna, mimo że klienci zgłaszają się do nas z pozornie bardzo podobnymi sprawami. Śledztwa, mimo podobieństw, wymagają innego nakładu pracy czy czasu. Dlatego też informujemy naszych klientów na samym początku, z jaką kwotą muszą się liczyć po zakończeniu śledztwa.

Warto dodać, że nasza agencja działa aż 24 h/dobę przez 7 dni w tygodniu. Dzięki temu jesteśmy w stanie pomóc każdemu, kto w danej chwili jest w potrzebie.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net