Detektyw Łochów

Łochów

Usługi detektywistyczne Łochów – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Łochów

Usługi detektywistyczne są bardzo popularne. Niegdyś tylko nieliczni decydowali się na ten krok, dzisiaj jest zupełnie inaczej. Klienci powierzają agencji różne sprawy – zarówno te standardowe, takie jak wykrywanie zdrady, śledzenie partnera, wykrywanie podsłuchu, jak i bardzo skomplikowane – sprawdzanie wspólników w firmie, weryfikacja klientów, pracowników i konkurencji. Biuro detektywistyczne detektywi.net podejmuje się również najtrudniejszych i jednocześnie najbardziej niebezpiecznych spraw, czyli kryminalnych. Zajmujemy się poszukiwaniem zaginionych osób i zabójstwami. Prowadząc tego rodzaju zlecenia, kluczowe jest zapewnienie bezpieczeństwa Klientowi. Przykładamy do tego ogromną wagę.

Biuro detektywistyczne Warszawa Mazowieckie – obsługiwane miasta

4.7/5 - (50 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Łochów

Reprezentowana przez nas agencja to profesjonalna i doświadczona firma detektywistyczna, która jest naszą dumą. Możemy pochwalić się licznymi sprawami, które mieliśmy przyjemność prowadzić od dnia założenia agencji. W tym czasie nabraliśmy doświadczenia, wiedzy oraz doskonaliliśmy się w swoim fachu na tyle, na ile nas było stać. Gwarantujemy, że nasza agencja to miejsce, gdzie znajdziesz pomoc, niezależnie od tego, z jaką sprawą do nas przychodzisz. Przyjmujemy zarówno klientów prywatnych, indywidualnych, jak i przedsiębiorstwa. Nieobce są nam sprawy gospodarcze, które rozwiązujemy ekspresowo.

Firma detektywistyczna Łochów

Nasza ekipa prywatnych detektywów jest godna pozazdroszczenia. Podejmujemy się wielu spraw bez strachu i niepewności. Obsługujemy w pełni profesjonalnie zarówno klientów prywatnych, jak i przedsiębiorców. Sprawy gospodarcze mamy w jednym palcu. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem małej lub dużej firmy, koniecznie zgłoś się do nas, jeśli masz poważniejszy problem. Może podejrzewasz pracowników o wykradanie informacji o firmie? Albo masz wrażenie, jakby ktoś podkupywał Twoich pracowników? Nie zwlekaj, ponieważ sprawy mogą potoczyć się różnie. Skorzystaj z naszej pomocy już dzisiaj!

Najlepszy prywatny detektyw w Łochowie

Zastanawiasz się, dlaczego nasza agencja uważana jest za najlepszą w kraju? Przede wszystkim dlatego, że większość naszych spraw kończymy sukcesem, a ponadto nie odsyłamy naszych klientów z kwitkiem. Każde śledztwo staramy się choć trochę pchnąć do przodu. Wszystko zależy od tego, jakimi funduszami dysponuje klient. Zapewniamy, że jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Jeśli masz dla nas pilną sprawę i nie chcesz zwlekać – dzwoń lub pisz e-mail.

Detektyw od zdrad Łochów

Częstymi naszymi klientami są osoby, które podejrzewają swoje drugie połówki o romans. I nie są to wyłącznie panie – panowie również korzystają z naszej pomocy. Jako licencjonowani detektywi doskonale zdajemy sobie sprawę, że tego rodzaju śledztwa wymagają dyskrecji, delikatności i spore odpowiedzialności. Nie ma tutaj miejsca na pomyłki, ponieważ jest to kwestia dotycząca czyjegoś życia uczuciowego. Zadaniem detektywa jest zebranie dowodów, które wykażą, że dana osoba jest wierna lub niewierna. Najczęściej są to zdjęcia, mogą to być również pliki wideo oraz zeznania osób postronnych.

Skuteczny detektyw rozwodowy Łochów

Udowodniona zdrada bardzo często prowadzi do rozwodu. Nie są to przyjemne aspekty, jednak nie każdy potrafi wybaczyć i żyć dalej w takim związku. Dla znacznej większości rozwód i rozpoczęcie całkiem nowego życia jest kluczem do szczęścia. Sprawy rozwodowe na sali sądowej są dość paskudne i mogą się ciągnąć miesiącami. Niektóre osoby nie chcą oddawać całego swojego majątku, nawet jeśli wina leży po jego stronie. Na szczęście dla naszych klientów, licencja pozwala nam na zeznawanie w sądzie jako świadek oraz wykazanie zebranych dowodów. Może to mieć kluczowe znaczenie podczas całej rozprawy.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Usługi detektywistyczne to dość droga sprawa. Wszystko zależy jednak od tego, jak długo trwa śledztwo oraz jaki ma stopień trudności. Zapewniamy jednak, że ewentualne koszty podajemy na samym początku, zanim spiszemy jakąkolwiek umowę z klientem.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net