Detektyw Raciąż

Usługi detektywistyczne Raciąż – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Raciąż

Usługi detektywistyczne są bardzo popularne. Niegdyś tylko nieliczni decydowali się na ten krok, dzisiaj jest zupełnie inaczej. Klienci powierzają agencji różne sprawy – zarówno te standardowe, takie jak wykrywanie zdrady, śledzenie partnera, wykrywanie podsłuchu, jak i bardzo skomplikowane – sprawdzanie wspólników w firmie, weryfikacja klientów, pracowników i konkurencji. Biuro detektywistyczne detektywi.net podejmuje się również najtrudniejszych i jednocześnie najbardziej niebezpiecznych spraw, czyli kryminalnych. Zajmujemy się poszukiwaniem zaginionych osób i zabójstwami. Prowadząc tego rodzaju zlecenia, kluczowe jest zapewnienie bezpieczeństwa Klientowi. Przykładamy do tego ogromną wagę.

Biuro detektywistyczne Warszawa Mazowieckie – obsługiwane miasta

4.8/5 - (48 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Raciąż

Jeśli szukasz profesjonalnej agencji, w której pracują jedynie wykwalifikowani detektywi z licencją, koniecznie zgłoś się do nas! Działamy na rynku już od kilku dobrych lat, w czasie których nabywaliśmy doświadczenia oraz wiedzy potrzebnej do utrzymania się w tym trudnym i wymagającym zawodzie. Od momentu założenia agencji, mieliśmy do czynienia z rozmaitymi klientami i sprawami. Jedne były bardziej wymagające, inne mniej. Dzięki temu właśnie obecnie możecie skorzystać z naszej szerokiej oferty, która kierowana jest do przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych.

Firma detektywistyczna Raciąż

Śmiało możemy pochwalić się doświadczeniem w sprawach gospodarczych. Chętnie podejmujemy się bardziej wymagających śledztw, które dotyczą spraw typowo gospodarczych, takich jak zdradzanie i wykradanie cennych firmowych informacji, szpiegostwo gospodarcze, przekupywanie pracowników czy nieuczciwa konkurencja. Jeśli uważasz, że w Twojej firmie dzieje się cokolwiek złego, możesz zgłosić się do nas, aby uzyskać profesjonalną pomoc.

Najlepszy prywatny detektyw w Raciąży

Jeśli nie wiesz, czy zdecydować się na usługi naszej agencji, musisz wiedzieć, że jest to najlepszy wybór w całym kraju. Świadczą o tym liczne pozytywne opinie oraz sporo referencji. Pomagamy nawet w takich sprawach, których nie podjęłyby się inne agencje. Wykrywamy podsłuchy, robimy wywiady środowiskowe oraz podejmujemy się poszukiwań osób zaginionych.

Detektyw od zdrad Raciąż

Najczęściej zgłaszają się do nas klienci, którzy potrzebują pomocy w udowodnieniu zdrady partnerowi lub partnerce. Brak wierności jest ciosem w serce, zwłaszcza w małżeństwie. Jako detektywi, podejmujemy się takich spraw bardzo często, dlatego wiemy, że klienci potrzebują dojrzałego podejścia, dorosłości i odpowiedzialności z naszej strony, jak i empatii. Naszym zadaniem jest zebranie jak największej ilości informacji o zdradzie i zebranie dowodów, które ją poświadczą lub wykluczą.

Skuteczny detektyw rozwodowy Raciąż

Udowodnienie zdrady to zwykle preludium do sprawy rozwodowej. Decyduje się na nią większość klientów, dla których pozyskane dowody okazały się potwierdzeniem niewierności. Rozwód może być długi i trudny, dlatego wielu klientów prosi nas o dodatkową pomoc w postaci zeznań w sprawie. Jako licencjonowani detektywi, mamy taką możliwość. Dodatkowo nasze dowody mogą zostać użyte przeciw osobie, która zdradziła, a jednocześnie nie chce zgodzić się na rozwód lub podział majątku. Nasza interwencja często jest sposobem na równe podzielenie majątku oraz obowiązków po rozwodzie.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Nasze usługi detektywistyczne nie są ani drogie, ani za tanie. Wyceniamy naszą pracę bardzo sprawiedliwie, adekwatnie do uzyskanych efektów. Zanim zostanie podpisana umowa z klientem, informujemy go o tym, ile kosztuje godzina bądź dzień naszej pracy. Nasza firma detektywistyczna działa 24 h/dobę przez 7 dni w tygodniu. Podejmujemy się spraw zleconych przez klientów nawet z drugiego końca kraju.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net