Detektyw Łódź

Usługi detektywistyczne Łódź– pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Łódź

Nasza agencja detektywistyczna cieszy się popularnością i uznaniem klientów. Na rynku działamy już od wielu lat i dzięki temu mieliśmy okazję brać udział w wielu różnorodnych i skomplikowanych sprawach. Oferujemy szeroki zakres usług. Możemy obsługiwać klientów indywidualnych, a także przedsiębiorców. Wszystkie nasze działania są zgodne z prawem. Pomagamy zebrać dowody, które mogą być wykorzystane jako argument w sprawie sądowej. Ułatwiamy udowodnienie Twojej racji w wielu sprawach. Dodatkowo dbamy o komfort i dyskrecję naszych klientów.  Zapoznaj się z nasza ofertą i pozwól sobie pomóc. Współpracujemy z licencjonowanymi detektywami na podstawie ustawy o usługach detektywistycznych. Oznacza to, że wszystkie śledztwa przeprowadzone są przez osoby mające licencję prywatnego detektywa w Warszawie. To właśnie dzięki temu zabrane przez nas materiały mogą zostać wykorzystane w sądzie. Prywatny detektyw może potwierdzić w sądzie autentyczność zebranych materiałów dowodowych.

4.8/5 - (850 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw w Łodzi

Nasza agencja detektywistyczna podejmuje się zleceń na poszukiwanie osób zaginionych, porwanych, a nawet tych, z którymi urwał się kontakt. Pomagamy ustalić dane adresowe. Wszystkie nasze działania są dyskretne, dzięki czemu nasi klienci mogą czuć się bezpiecznie. Działamy również w sprawach karnych, które są najbardziej skomplikowane. W takich sprawach mamy duże doświadczenie, co zdecydowanie ułatwia nam działanie. Do tego czasu byliśmy zaangażowani w wiele spraw kryminalnych. Decydując się na nasze usługi możesz mieć pewność, że pomożemy zabrać dowody w sprawach bardzo skomplikowanych i trudnych dotyczących pobić, gwałtów, a nawet zabójstw. Działamy dyskretnie i zawsze zapewniamy klientom poufność. Zdajemy sobie sprawę z tego, że jest to kluczowe dla każdego klienta. Doświadczenie sprawia, że wiem że ofiary mogą być narażone na niebezpieczeństwo, szantaże i groźby.

Firma detektywistyczna

Agencja detektywistyczna pomaga również w trudnych sprawach gospodarczych. Jesteśmy w stanie pomóc prowadzić śledztwo dotyczące nieuczciwej konkurencji, szpiegostwa gospodarczego, przekupywania pracowników, zdradzaniu i wykradaniu tajnych firmowych informacji. Pomagamy dyskretnie ustalić autorów donosów. Pomagamy sprawdzić autentyczność zwolnień lekarskich i CV pracowników. Jesteśmy w stanie sprawdzić, czy pracownicy są szczerzy, czy zapisy w umowie nie są łamane prze żadną ze stron. Jeśli jesteś przedsiębiorcom i wydaje Ci się, że jesteś w sytuacji bez wyjścia, to zdecyduj się na pomoc prywatnego detektywa.

Najlepszy prywatny detektyw

Nasza agencja detektywistyczna zajmuje się również wykrywaniem i usuwaniem podsłuchów. Warto zaznaczyć, że montowanie urządzeń tego rodzaju jest nielegalne. Jednak wiele osób decyduj się na ich zamontowanie. Dzieje się tak ponieważ pomagają zebrać wartościowe informacje o rodzinie i pracownikach. Nasze działania obejmują domy, małe i większe firmy.

Nasze biuro detektywistyczne w Warszawie dostępne jest dla klientów 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Jesteśmy ogólnopolskim biurem detektywistycznym To właśnie dzięki temu jesteśmy dostępni dla naszych klientów na terenie całego kraju. Wydaje Ci się, że jesteś w sytuacji bez wyjścia lub Twój problem jest skomplikowany? Zdecyduj się na pomoc od prywatnego detektywa.

Detektyw od zdrad Łódź

Detektyw od zdrad to jedna z usług ciesząca się dużą popularnością, jaką oferuje nasza agencja detektywistyczna. Podczas takich śledztw zajmujemy się zbieraniem materiału dowodowego, który udowodni zdradę. Takie dowody mogą zostać wykorzystane w sprawie rozwodowej w sądzie. Zdajamy sobie sprawę z tego, że sprawy rozwodowe są trudne i wymagają dojrzałości. Zachowujemy profesjonalizm dla naszych klientów. Warto zaznaczyć, że rozwód orzekany jest w momencie, w którym udowodniony zostanie całkowity i trwały rozpad pożycia małżeńskiego.

Skuteczny detektyw rozwodowy Łódź

Zdarzają się sytuacje, w których rozwód wydaje się najlepszym rozwiązaniem. Podjęcie takiej decyzji wymaga czasu i jest trudne. Ważne jest jednak to, by zebrać materiały dowodowe, które mogą zostać wykorzystane w sprawie rozwodowej w sądzie. To właśnie dzięki nim możliwe jest udowodnienie winy z jednego z małżonków.

Cennik usług detektywistycznych – Detektyw cennik Łódź

Na skorzystanie z usług detektywistycznych może sobie dzisiaj pozwolić niemal każda osoba, której zależy na zdobyciu cennych i solidnych materiałów dowodowych, odpowiednich do zaprezentowania ich, w razie potrzeby, w sądzie. Cennik detektywa jest przedstawiany Klientowi już na początku, dzięki czemu wie on, z jakimi kosztami musi się liczyć. Jako profesjonalna agencja detektywistyczna, proponujemy rozliczenie oparte na stawce godzinowej lub dziennej – wszystko zależy tu od indywidualnej sytuacji i sprawy.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net