Detektyw Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna

Usługi detektywistyczne Konstancin-Jeziorna – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Konstancin-Jeziorna

Usługi detektywistyczne są bardzo popularne. Niegdyś tylko nieliczni decydowali się na ten krok, dzisiaj jest zupełnie inaczej. Klienci powierzają agencji różne sprawy – zarówno te standardowe, takie jak wykrywanie zdrady, śledzenie partnera, wykrywanie podsłuchu, jak i bardzo skomplikowane – sprawdzanie wspólników w firmie, weryfikacja klientów, pracowników i konkurencji. Biuro detektywistyczne detektywi.net podejmuje się również najtrudniejszych i jednocześnie najbardziej niebezpiecznych spraw, czyli kryminalnych. Zajmujemy się poszukiwaniem zaginionych osób i zabójstwami. Prowadząc tego rodzaju zlecenia, kluczowe jest zapewnienie bezpieczeństwa Klientowi. Przykładamy do tego ogromną wagę.

Biuro detektywistyczne Warszawa Mazowieckie – obsługiwane miasta

4.8/5 - (48 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Firma detektywistyczna w Konstancinie-Jeziornej

Agencja detektywistyczna detektywi.net informuje o zakresie działań, jakie jest w stanie podjąć, już podczas pierwszego spotkania z Klientem. Wszyscy nasi detektywi posiadają licencję i prowadzą czynności godnie z prawem. Nigdy nie przekraczają granicy, aczkolwiek w obrębie swoich uprawnień zawsze są w stanie zaplanować odpowiednią strategię, by daną sprawę doprowadzić do końca. Posiadamy ogromne doświadczenie zawodowe, podejmujemy się zarówno spraw rodzinnych i firmowych, jak i kryminalnych. Możemy się pochwalić wysoką skutecznością. Mamy na koncie mnóstwo sukcesów. Prowadziliśmy sporo niezwykle skomplikowanych działań. Współpracujemy ze specjalistami z różnych dziedzin – dlatego też możemy zagwarantować tak wysoką skuteczność. Zwracając się do nas po pomoc, Klient wie, że ma do czynienia z profesjonalistami. Warto nam zaufać.

Detektyw od zdrad Konstancin-Jeziorna

Skuteczny detektyw wie, jak wykryć zdradę i to nawet tę, która jest od dawna ukrywana. Sprawy związane ze sprawdzeniem partnera są nam bardzo często zlecane. My wszystko dokładnie planujemy i odpowiednio dokumentujemy obserwację. Zebrane dowody jasno wskazują, jaka jest prawda. Są one nie do podważenia. Mówi się, że zaufanie jest najważniejsze, niemniej sygnałów ostrzegawczych nie powinno się bagatelizować i zawsze warto je sprawdzić. Wówczas możemy spać spokojnie. Nasza agencja detektywistyczna podczas spotkania z Klientem podkreśla, że nie zawsze wszystkie podejrzenia się sprawdzają. My je zweryfikujemy.

Skuteczny detektyw rozwodowy Konstancin-Jeziorna

Coraz więcej osób decyduje się, by zatrudnić detektywa na potrzebę sprawy rozwodowej. Wynika to z tego, że rozwody z orzekaniem o winie są niezwykle skomplikowane i potrafią się długo ciągnąć. Detektyw może pomóc w takiej sytuacji. Przede wszystkim zbierze on dowody, które nie pozostawiają wątpliwości i jasno wskazują na winę współmałżonka. Są one nie do podważenia – samodzielne udokumentowanie tego jest na ogół niewykonalne, choćby ze względu na ogromne emocje. Detektyw od rozwodów wie, jakie dowody w sądzie są najważniejsze.

Detektyw cennik – ile kosztują wynajęcie prywatnego detektywa?

Koszt usług detektywistycznych nie jest dzisiaj wygórowany. Z pomocy specjalistów korzysta coraz więcej osób. Cennik jest przedstawiany już na samym początku – dzięki temu Klient wie, z jakim wydatkiem musi się liczyć i nie jest on zaskoczony, kiedy przychodzi do zapłaty. Wszelkie detale są ustalane z Klientem. Firma detektywistyczna detektywi.net rozlicza się w oparciu o stawkę godzinową lub dzienną – jest to uzależnione od danej sprawy.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net