Sprawy majątkowe wymagają nie tylko przygotowania detektywistycznego. W praktyce, aby się nimi zajmować potrzeba wiedzy prawnej, finansowej i ekonomicznej. Niezbędna jest też cierpliwość, gdyż praca nad nimi jest często czasochłonna i żmudna.

Działając samodzielnie, możesz co prawda odkryć, że dłużnik, który nie ma pieniędzy, aby spłacić swoje zobowiązania wobec Ciebie jeździ luksusową limuzyną, ale nie będziesz w stanie przedstawić dowodów na to przed sądem (tylko licencjonowani detektywi mogą przetwarzać dane osobowe bez zgody osób, których one dotyczą). Detektyw, który nie jest stroną w sporze, oprócz przygotowania sprawozdania, może być powołany w sądzie jako świadek.

Weryfikacja źródeł dochodów

Czasem nasi bliscy wikłają się w niebezpieczne sytuacje. Sygnałem, że coś jest nie tak, mogą być nagłe problemy finansowe, długi czy też niewytłumaczalne zastrzyki gotówki. Nie lekceważmy tych znaków, wyjaśnijmy je, aby – jeśli okaże się, że jest taka potrzeba – móc przyjść im z pomocą.

Przedstawimy Ci informacje o źródłach i wysokości dochodówstanie majątku danej osoby oraz o tym, jakimi zasobami dysponuje. Zrobimy to w sposób dyskretny, nie zwracając na siebie uwagi obserwowanej osoby. Z nami masz pewność, że nie zorientuje się, że jest sprawdzana!

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw


Ustalenie prawdziwego majątku

W przypadku, gdy Twój dłużnik uchyla się od płacenia, lub gdy małżonek w trakcie rozwodu próbuje ukryć prawdziwą wartość tego, co wspólnie przez lata budowaliście, niezbędne może okazać się udokumentowanierealnego majątku. Nieodpowiedzialne działania mogą spowodować, że osoby te będą jeszcze uważniej ukrywać to, co posiadają. Dlatego warto powierzyć tę pracę profesjonalistom. W naszym zespole pracują zarówno doświadczeni detektywi, jak i specjaliści z dziedziny finansów.

Nic nie umknie naszej uwadze. Udokumentujemy nieruchomości i ruchomości, które posiada i z których korzysta obserwowana osoba. Zbierzemy dowody, które nie pozostawią sądowi wątpliwości, co do stanu faktycznego i w razie potrzeby będziemy świadczyć o nich w czasie rozprawy.

Tylko legalne metody

W naszej pracy wykorzystujemy tylko legalne metody pozyskiwania informacji. Możesz być więc pewny, że zatrudniając nas, nie narażasz się na odpowiedzialność karną, związaną z naszymi działaniami. Działamy tak, by każda zdobyta przez nas informacja mogła być przez Ciebie wykorzystana podczas postępowania sądowego.

Potrzebujesz pomocy detektywa? Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami, a pomożemy!

Zakres naszych usług