Detektyw Opole

Lokalizacja

Usługi detektywistyczne Opole  – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Opole

Nasza agencja detektywistyczna wyróżnia się profesjonalizmem. Na rynku działamy już od wielu lat i przez ten czas udało nam się rozwikłać wiele spraw o różnym podłożu. Jako profesjonaliści oferujemy szeroki zakres usług. Pomagamy zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom. Jesteśmy w stanie pomóc zyskać dowód, udowodnić racje. Prywatny detektyw jest w stanie zebrać dowód, a także materiały, które stać się mogą solidnym argumentem w sądzie. Jesteśmy profesjonalistami i działamy zgodnie z prawem. Dodatkowo zapewniamy naszym klientom dyskrecję. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Obecnie współpracujemy z licencjonowanymi detektywami na podstawie ustawy o usługach detektywistycznych. To ustawa określająca, że czynności śledcze ma prawo przeprowadzać osoba, która posiada licencję prywatnego detektywa w Warszawie. To właśnie dzięki temu zebrane przez nas dowody mogą zostać wykorzystane w sądzie. W czasie rozprawy detektyw może zeznać i tym samym potwierdzić autentyczność dowodów. To wszystko sprawia, że nasz klient może mieć pewność, że zabrane dowody mogą zostać wykorzystane jako argument w sądzie, szczególnie w sprawach cywilnych.

Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo (dla klienta)

Opłata będzie pobierana tylko w przypadku, w którym klient nie zdecyduje się na zawarcie umowy o świadczenie usług. Koszt 1h konsultacji wynosi 250,00 zł

bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia (umowy do 50 h)

od 800,00 zł
Obserwacja osób / miejsca / mienia (umowy pow. 50 h)

od 750,00 zł
Obserwacja osób / miejsca / mienia (umowy pow. 100 h)

od 700,00 zł
Obserwacja osób / miejsca / mienia (z powietrza / wody)

wycena indywidualna
Obserwacja osób /miejsca / mienia (dni świąteczne i okolicznościowe)

Ustawowo wolne od pracy, święta, sylwester itp.

od 1000,00 zł
Obserwacja osób / miejsca / mienia skomplikowana

Wymagająca dodatkowego przygotowania bądź kilku zespołów detektywów

wycena indywidualna
Obserwacja osób / miejsca / mienia poza terytorium RP

wycena indywidualna
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

od 1250,00 zł
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.800,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (OSINT)

Wywiad ze źródeł jawnych (ang. open- source intelligence; OSINT) – forma wywiadu gospodarczego, polegająca na gromadzeniu informacji pochodzących z ogólnie dostępnych źródeł.

od 500,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

od 2.500,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 750,00 zł
Ustalenie numeru PESEL

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 750,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 750,00 zł
Ustalenie członków najbliższej rodziny (w linii prostej, bocznej I i II stopnia) / spadkobierców

Cena za każdą osobę.

od 750,00 zł
Ustalenie aktualnego właściciela numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 750,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 750,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 2.500,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 2.500,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

wycena indywidualna
Poszukiwanie ukrytych ruchomości

wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Cena dotyczy ustalenia do 10 ruchomości, każda kolejna + 50 zł.

od 700,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych ruchomości (jachty, łodzie itp.)

Cena dotyczy ustalenia do 2 ruchomości, każda kolejna + 100 zł

od 700,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Cena dotyczy ustalenia do 10 nieruchomości, każda kolejna + 50 zł.

od 700,00 zł
Ustalenie majątkowe zbytych ruchomości

Cena dotyczy ustalenia do 6 zbytych ruchomości, każda kolejna + 100 zł.

od 1.500,00 zł
Ustalenie majątkowe zbytych nieruchomości

Cena dotyczy ustalenia do 6 zbytych nieruchomości, każda kolejna + 100 zł.

od 1.500,00 zł
Ustalenie historii nieruchomości

wycena indywidualna
Sporządzanie stenogramów

Czas realizacji i cena uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań. Cena dotyczy nagrania o długości 10 minut.

wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

wycena indywidualna
Szkolenie bezpieczeństwa (ochrona przed inwigilacją)

Maksymalna grupa 10 osób.

od 2.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw w Opolu

Nasza agencja detektywistyczna podejmuje się zleceń na poszukiwanie osób zaginionych, porwanych, a nawet tych, z którymi urwał się kontakt. Pomagamy ustalić dane adresowe. Wszystkie nasze działania są dyskretne, dzięki czemu nasi klienci mogą czuć się bezpiecznie. Działamy również w sprawach karnych, które są najbardziej skomplikowane. W takich sprawach mamy duże doświadczenie, co zdecydowanie ułatwia nam działanie. Do tego czasu byliśmy zaangażowani w wiele spraw kryminalnych. Decydując się na nasze usługi możesz mieć pewność, że pomożemy zabrać dowody w sprawach bardzo skomplikowanych i trudnych dotyczących pobić, gwałtów, a nawet zabójstw. Działamy dyskretnie i zawsze zapewniamy klientom poufność. Zdajemy sobie sprawę z tego, że jest to kluczowe dla każdego klienta. Doświadczenie sprawia, że wiem że ofiary mogą być narażone na niebezpieczeństwo, szantaże i groźby.

Firma detektywistyczna

Nasza agencja detektywistyczna doskonale radzi sobie również w sektorze spraw gospodarczych. Doskonale radzimy sobie z prowadzeniem śledztw, które dotyczą kwestii takich jak: nieuczciwa konkurencja, szpiegostwo gospodarcze, podkupowanie pracowników, zdradzanie i wykradanie tajnych firmowych informacji, a także ustalamy autorów donosów. Pomagamy zweryfikować zwolnienia lekarskie i nie tylko. Jesteśmy w stanie pomóc właścicielom firmy w wielu trudnościach. Jeśli borykasz się z jakimś problemem skontaktuj się z nami! Sprawdzamy czy Twoi pracownicy są z Tobą szczerzy, czy nie łamią zakazu konkurencji, a także nie mają na celu wyłudzenia odszkodowania.

Najlepszy prywatny detektyw

W naszej ofercie znajduje się również usługa wykrywania podsłuchów w firmach i domach.  Warto na wstępie zaznaczyć, że stosowanie urządzeń do podsłuchu jest nielegalne. Niestety wiele osób decyduje się na ich stosowanie, ponieważ pomagają zdobyć cenne informacje o członkach rodziny i działaniach konkurencyjnych firm.

Nasze biuro detektywistyczne  w Warszawie jest dostępne do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Jako firma o ogólnopolskim zasięgu działamy na terenie całego kraju. Wydaje Ci się, że znajdujesz się w sytuacji bez wyjścia? Prywatny detektyw Ci pomoże!

Detektyw od zdrad Opole

Detektyw od zdrad to jedna z usług, która świadczona jest przez naszą agencje detektywistyczną. Kierując śledztwa, które są związane ze sprawami cywilnymi starannie kompletujemy materiały dowodowe, które mogą poświadczyć o zdradzie. Nasza agencja detektywistyczna zapewnia dyskrecję i pełną dojrzałość w czasie rozmów. Zdajemy sobie sprawę, że jest to bardzo delikatny temat, dlatego dbamy o komfort naszych klientów. Warto zaznaczyć, że rozwód osiągany jest wtedy, gdy potwierdzony jest całkowity i trwały rozpad pożycia małżeńskiego.

Skuteczny detektyw rozwodowy Opole

Zdarzają się sytuacje, kiedy wydaje się, że rozwód jest jedynym właściwym rozwiązaniem. Jednak podjęcie takiej decyzji zawsze jest trudne. Bardzo ważne jest zebranie materiału dowodowego, dzięki któremu w sądzie można przedstawić, który z małżonków w rzeczywistości jest winny.

Cennik usług detektywistycznych – Detektyw cennik Opole

Cennik detektywa jest przestawiany Klientom już na samym początku. W zależności od tego, czego konkretna sprawa ma dotyczyć i jak przedstawiają się detale, rozliczenie jest dokonywane w oparciu o stawkę godzinową lub dzienną. Licencjonowany prywatny detektyw wie, jak działać w taki sposób, by zebrać materiały dowodowe, odpowiednie do przedstawienia ich w sądzie. Nie ma znaczenia, jak trudna jest sprawa i czego dotyczy. Nasz zespół posiada ogromne doświadczenie i ma na koncie sporo sukcesów.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje