Detektyw Chorzele

Usługi detektywistyczne Chorzele – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Chorzele

Usługi detektywistyczne są bardzo popularne. Niegdyś tylko nieliczni decydowali się na ten krok, dzisiaj jest zupełnie inaczej. Klienci powierzają agencji różne sprawy – zarówno te standardowe, takie jak wykrywanie zdrady, śledzenie partnera, wykrywanie podsłuchu, jak i bardzo skomplikowane – sprawdzanie wspólników w firmie, weryfikacja klientów, pracowników i konkurencji. Biuro detektywistyczne detektywi.net podejmuje się również najtrudniejszych i jednocześnie najbardziej niebezpiecznych spraw, czyli kryminalnych. Zajmujemy się poszukiwaniem zaginionych osób i zabójstwami. Prowadząc tego rodzaju zlecenia, kluczowe jest zapewnienie bezpieczeństwa Klientowi. Przykładamy do tego ogromną wagę.

Biuro detektywistyczne Warszawa Mazowieckie – obsługiwane miasta

4.8/5 - (48 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Chorzele

Jeśli szukasz profesjonalnej i doświadczonej ekipy detektywów, zapraszamy do naszej agencji. Na rynku istniejemy od kilku lat, w czasie których mieliśmy okazję nabrać doświadczenia i wiedzy potrzebnych do prowadzenia tego rodzaju działalności. Współpracowaliśmy z klientami indywidualnymi, jak i przedsiębiorcami, dlatego możemy pochwalić się umiejętnością rozwiązywania spraw gospodarczych. Aktualnie oferujemy szeroki zakres usług, z których mogą skorzystać zainteresowane osoby.

Firma detektywistyczna Chorzele

Jesteśmy agencją detektywistyczną, która prowadziła wiele różnorodnych śledztw, zarówno na tle prywatnym, jak i na tle gospodarczym. Bardzo chętnie podejmujemy się spraw trudnych i bardzo trudnych. Zapewniamy pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Jeśli sądzisz, że w Twojej firmie zaczyna dziać się coś złego, pracownicy wydają się nielojalni, a Ty tracisz zyski, koniecznie skontaktuj się z nami w tej sprawie. Działamy skutecznie i ekspresowo w sprawach dotyczących nieuczciwej konkurencji, zdradzania firmowych informacji, przekupywania pracowników oraz szpiegostwa gospodarczego.

Najlepszy prywatny detektyw w Chorzelach

Nasza agencja jest jedną z najlepszych w kraju. Staramy się pomagać wszystkim, którzy się do nas zgłoszą. Nasi klienci są dla nas priorytetem. Podejmujemy się spraw, których nie rozwiązały inne służby. Ponadto wykrywamy podsłuchy, co nie jest łatwym zadaniem. Jeśli odnosisz wrażenie, że w Twoim domu założony został podsłuch, a każde Twoje słowo jest wykorzystywane, zgłoś się do nas niezwłocznie.

Detektyw od zdrad Chorzele

Do najczęściej wybieranych usług przez naszych klientów jest detektyw od zdrad. Osoby, które zgłaszają się do nas, zazwyczaj mają podejrzenia co do swojej drugiej połówki. Zanim dojdzie do rozstania czy rozwodu, chcą mieć dowody czarno na białym na brak wierności. Ze swojej strony oferujemy śledzenie danej osoby, wykonanie zdjęć, które staną się równocześnie odpowiednimi dowodami oraz zebranie materiałów na plik wideo. Jeśli trzeba, jesteśmy w stanie przeprowadzić wywiad środowiskowy. W tego rodzaju sprawach wykazujemy się dyskrecją, dojrzałością, empatią oraz odpowiedzialnością.

Skuteczny detektyw rozwodowy Chorzele

Kiedy zdrada zostanie udowodniona, bardzo często dochodzi do sprawy rozwodowej. Żadna osoba nie chce żyć z partnerem, który już raz poważnie nadszarpnął zaufanie. Rozwód w sądzie nie jest jednak tak prosty, jak się wydaje. Musi zostać udowodniony rozpad pożycia małżeńskiego. Jeśli którykolwiek klient ma problem, służmy dobrą radą czy materiałami dowodowymi. Dzięki licencji mamy możliwość zeznawania w charakterze świadka.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Usługi detektywistyczne nie są ani tanie, ani drogie. Wszystko zależy od konkretnej sprawy, poświęconego jej czasu, wykorzystanych narzędzi oraz innych aspektów. Nasza agencja, podejmując się nowego śledztwa, stara się oszacować koszty, jakie miałby ponieść klient. Dzięki temu nie porwie się on na działania, na które go nie stać.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net