Detektyw Gorzów Wielkopolski

Usługi detektywistyczne Gorzów Wielkopolski – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Gorzów Wielkopolski to tylko jedno z wielu miast, w których nasz prywatny detektyw może realizować dla Ciebie usługi detektywistyczne.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw w Gorzowie Wielkopolskim

Agencja detektywistyczna, którą reprezentujemy, jest jedną z najlepszych i najbardziej profesjonalnych na rynku. Działamy już z klientami od dłuższego czasu, dlatego śmiało możemy pokusić się o stwierdzenie, że wiemy, jak zająć się sprawami, z którymi się do nas zwracają. Nasz zakres usług jest naprawdę szeroki, z tego właśnie powodu zgłaszają się do nas różni klienci charakteryzujący się różnymi potrzebami. Chętnie pomagamy zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom oraz całym firmom. Każde nasze działanie jest w pełni legalne, a to wszystko dlatego, iż nasi detektywi posiadają odpowiednie licencje. Zebrane przez nas dowody są więc brane pod uwagę przez sąd. Pomożemy Ci udowodnić Twoje racje zarówno przed najwyższym sędzią, jak i przed ławą przysięgłych. Atutem naszej agencji jest fakt, że na samej górze naszych wartości sytuujemy nie tylko profesjonalizm, ale również dyskrecję i oddanie każdej sprawie, niezależnie od tego, czego dotyczy. Jest to bardzo istotne zwłaszcza w momencie, kiedy zgłaszają się do nas klienci w sprawie zdrady, rozwodu czy zaginięcia członków rodziny. Nasze zaangażowanie jest odczuwalne, przez co klient odczuwa prawdziwe wsparcie.

4.6/5 - (54 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Firma detektywistyczna Gorzów Wielkopolski

Nasza rozbudowana, wykwalifikowana agencja detektywistyczna posiada wszelkie potrzebne akcesoria, sprzęt, jak i wiedzę, dzięki której świetnie sprawdza się podczas prowadzenia spraw typowo gospodarczych. Pomagamy w prowadzeniu śledztwa w sprawie szpiegostwa gospodarczego, nieuczciwej konkurencji, zdradzaniu, wykradaniu ważnych informacji odnośnie danej firmy, jak i przekupywania pracowników. Nasze możliwości pozwalają na ustalanie, od kogo wyszedł donos na pracownika, ale, nie przebierając w środkach, możemy sprawdzić, czy zwolnienie lekarskie jest prawdziwe. Bardzo często zgłaszają się do nas właściciele firm z prośbą o sprawdzenie informacji na temat nowo przyjmowanych pracowników. Jest to bardzo istotne w momencie, kiedy potencjalni kandydaci wydają nam się podejrzani, a w ich CV jest zbyt dużo perfekcyjnych informacji.

Najlepszy prywatny detektyw Gorzów Wielkopolski

Agencja detektywistyczna, którą reprezentujemy, pomaga w wykrywaniu podsłuchów. Jest to bardzo ważne, ponieważ każdy powinien wiedzieć, iż nie jest to ani trochę legalne w naszym kraju. Wbrew prawu wiele osób decyduje się na ich założenie w celu uzyskania jakiś cennych informacji odnośnie firmy, jej działań i wielu innych aktywności.

Jesteśmy dostępni dla naszych klientów 7 dni w tygodniu, praktycznie 24 godziny na dobę. Ponadto, pomagamy klientom z całego kraju, dlatego nie ma znaczenia, gdzie mieszkasz – jeśli sprawa jest ważna, jesteśmy w stanie zignorować dzielące na od klienta kilometry.

Detektyw od zdrad Gorzów Wielkopolski

Jedną z częstszych spraw, z jakimi zgłaszają się do nas klienci (z liczną przewagą klientek), są zdrady. Nikt nie chciałby być na miejscu osób, które zostały zdradzone. Jednak mnóstwo takich właśnie osób, które zamiast czekać na nieuchronne, biorą sprawy w swoje ręce, a my, jako doświadczenie i wykwalifikowani prywatni detektywi, pomagamy zebrać adekwatne do sprawy dowody.

Skuteczny detektyw rozwodowy Gorzów Wielkopolski

Prywatni detektywi z naszej agencji to osoby z licencjami, które bez problemu mogą zeznawać przed sądem, a ich słowa będą w dużej mierze brane pod uwagę. Jeśli więc szykuje się sprawa rozwodowa, warto w takiej sytuacji wynająć prywatnego detektywa. Podczas śledztwa zajmujemy się zbieraniem dowodów, których zadaniem jest udowodnienie winy drugiej strony. Co więcej, doskonale zdajemy sobie sprawę, że są to bardzo delikatne, ruszające za serce sprawy, dlatego gwarantujemy z naszej strony pełną dyskrecję oraz zaangażowanie. Dojrzałość podczas rozmów z klientami również jest bardzo ceniona, a nasza agencja tym właśnie może się pochwalić.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Każda usługa naszych detektywów posiada swój przedział cenowy, jednak konkretna cena zależy od skomplikowania sprawy, czasu jej trwania oraz użytych narzędzi. Nic więc dziwnego, że o konkretnej kwocie klienci dowiadują się na początku sprawy, albo dopiero na samym końcu, kiedy całość zostanie zamknięta. Gwarantujemy jednak, że jesteśmy warci tej inwestycji!

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net