Detektyw Pionki

Usługi detektywistyczne Pionki – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Pionki

Agencja detektywistyczna detektywi.net oferuje swoim klientom kompleksowy zakres działań. Usługi dotyczą zarówno standardowych spraw rodzinnych, jak i firmowych, czy nawet kryminalnych. Lata doświadczenia i liczne sukcesy na koncie pokazują, że warto nam zaufać. Detektywi, którzy pracują dla nas, podejmują się nawet najtrudniejszych kwestii. Nasz zespół tworzą specjaliści z różnych branż, dlatego też możemy zaznaczyć z pełną odpowiedzialnością, że jesteśmy w stanie rozwikłać najbardziej zagmatwane kwestie. Biuro detektywistyczne detektywi.net ma wysoką skuteczność, dzięki czemu klienci chętnie korzystają z naszej pomocy.

Firma detektywistyczna wie, jakie działania może podjąć. Prywatny detektyw nigdy nie przekracza granic prawa. My współpracujemy z najlepszymi w branży, co jest dla Klienta gwarancją sukcesu.

Biuro detektywistyczne Warszawa Mazowieckie – obsługiwane miasta

4.8/5 - (48 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Firma detektywistyczna w Pionkach

Agencja detektywistyczna detektywi.net to zespół specjalistów, którzy posiadają ogromne doświadczenie. Mogą się oni pochwalić licznymi sukcesami i wysoką skutecznością. Większość spraw, których się podejmujemy, doprowadzamy do końca. Oferujemy kompleksowe usługi, dotyczące kwestii rodzinnych, biznesowych, a nawet kryminalnych. Dzięki współpracy z ekspertami z licznych dziedzin jesteśmy w stanie obrać różne strategie. Można nam zlecić zarówno standardowe sprawy, jak i najbardziej skomplikowane. Na pierwszym spotkaniu informujemy Klientów o działaniach, jakie możemy podjąć. Działamy zgodnie z prawem – nigdy nie przekraczamy uprawnień. Zatrudnieni u nas detektywi posiadają licencję i do swojej pracy podchodzą z zaangażowaniem. Można nam zaufać.

Detektyw od zdrad Pionki

Wykrywanie zdrady to usługa często zlecana naszym detektywom. Wbrew pozorom, samodzielne odkrycie prawdy wcale nie jest proste, choćby z uwagi na emocje. Najczęściej takie działania kończą się tym, że zostaje się zdemaskowanym. Właśnie dlatego warto skorzystać z pomocy. Skuteczny detektyw doskonale wie, w jaki sposób odkryć zdradę. Po podjęciu wszystkich działań i zweryfikowaniu podejrzeń Klienta przedstawi on wnioski płynące z obserwacji, a wszystko będzie poparte dowodami, które nie pozostawią żadnych wątpliwości. Warto podkreślić, że nie wszystkie przeczucia muszą być prawdziwe, ale detektyw od zdrad sprawdzi, czy są one uzasadnione. Nawet najgorsza prawda jest lepsza niż kłamstwo.

Skuteczny detektyw rozwodowy Pionki

Sprawy rozwodowe z orzekaniem o winie potrafią się ciągnąć latami. Zatrudnienie prywatnego detektywa rozwodowego na pewno skróci ten okres. Zbierze on dowody, które będą solidne, a jednocześnie nie będą budzić żadnych wątpliwości. Co najważniejsze – jasno będą one wskazywać na winę współmałżonka. Samodzielne odkrycie takich materiałów jest bardzo trudne. Prywatny detektyw wie, jak działań i jak ogarnąć kwestię dowodów, które staną się najważniejszym argumentem w sądzie. Nawet najbardziej skomplikowane sprawy rozwodowe nie muszą się ciągnąć latami – detektyw rozwodowy na pewno Ci pomoże.

Detektyw cennik – ile kosztują wynajęcie prywatnego detektywa?

Koszt usług detektywistycznych jest przedstawiany Klientowi na samym początku, dzięki czemu od razu wie, z jakim wydatkiem musi się liczyć. Rozliczenie, w zależności od sprawy, jest dokonywane w oparciu o stawkę dzienną lub godzinową. Pracownicy z firmy detektywistycznej detektywi.net podczas spotkania wszystko dokładnie omawiają. Warto zaznaczyć, że usługi detektywistyczne są dzisiaj dostępne dla każdego, gdyż ich koszt nie jest wcale wygórowany.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net