Posiadanie dowodów nie zawsze gwarantuje pomyślne zakończenie procesu. Olbrzymie znaczenie może mieć odpowiednie przygotowanie zebranego materiału. Warto zlecić to profesjonalistom.

Sporządzanie stenogramów

Najczęstszym sposobem obróbki materiału procesowego, na który decydują się nasi klienci, jest sporządzanie stenogramów z nagrań audio. Robimy to profesjonalnie, z zachowaniem wszelkich zasad charakterystycznych dla tej formy utrwalenia rozmów czy wypowiedzi. Takie transkrypcje w zdecydowany sposób ułatwiają pracę osób, które muszą zapoznać się z materiałem procesowym.

Trudno jest wymagać od sędziego, by z maksymalnym skupieniem wysłuchał 15 godzinnego nagrania audio. Zapoznanie się z wybranymi jego fragmentami może nie pozwolić na wyrobienie sobie całościowego obrazu sytuacji. Przeczytanie stu stronicowego stenogramu nie jest natomiast dla sądu problemem. Odpowiednio przygotowując materiał dowodowy, dajemy mu szansę podjęcia decyzji w oparciu o pełne informacje.

Cennik oraz lokalizacja usługi obróbki materiału procesowego

Oferujemy usługę na terenie Warszawy oraz okolicznych miejscowości jak np. Mińsk mazowiecki, Łuków, Radzyń Podlaski. Dodatkowo posiadamy Biuro stacjonarne w Siedlcach

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw


Obróbka zdjęć i nagrań wideo

Zdjęcia, czy nagrania wideo mogą być znakomitymi dowodami. Często jednak słaba jakość, nieodpowiednie kadrowanie bądź zbyt duża długość filmu utrudnia wykorzystanie ich w sądzie. Z drugiej strony, możemy obawiać się, że ich opracowanie może zostać uznane za ingerencję, podważającą wiarygodność materiału dowodowego. Wiemy, w jaki sposób obrobić zdjęcia czy filmy, aby widać było na nich jak najwięcej i, żeby mogły być wykorzystane w sądzie. Poprawimy jakość zdjęć, wyostrzymy je i odpowiednio wykadrujemy. Wybierzemy najważniejsze klatki z materiału wideo i opracujemy je, by sąd mógł zobaczyć jak najwięcej szczegółów.

Wykorzystanie know-how

Długoletnie doświadczenie pozwala nam przygotować materiał procesowy we wzorcowy sposób. Gdy korzystasz z naszej pomocy, masz pewność, że dowody, które zebrałeś, zostały obrobione w sposób profesjonalny i zostały odpowiednio przygotowane, by sąd mógł poznać dzięki nim stan faktyczny i na tej podstawie podjąć sprawiedliwą decyzję. Jeśli jesteś w trakcie zbierania materiału dowodowego, nie masz jednak pewności, jaką wartość może on mieć w czasie procesu – zgłoś się do nas. Udzielimy Ci konsultacji, która pozwoli w rzetelny sposób ocenić zebrany do tej pory materiał procesowy i podjąć decyzję, co do dalszych kroków.

Zakres naszych usług