Obserwacja osób

Obserwacja osób

Obserwacja osób

Udowodnienie komuś bliskiemu nielojalności lub zdrady nie jest sprawą łatwą. Dla tych, którzy chcą dojść prawdy, śledzenie na własną rękę męża lub żony jest dodatkowo bardzo obciążające psychicznie i emocjonalnie. Dlatego obserwację osób, względem których żywimy silne uczucia i równie silne podejrzenia warto powierzyć profesjonalistom.

Profesjonalni detektywi dysponują wiedzą, umiejętnościami oraz urządzeniami umożliwiającymi podążanie za osobami obserwowanymi oraz dokumentowanie ich działań. W odróżnieniu od męża, żony czy innej osoby spowinowaconej, detektyw nigdy nie wypadnie ze swej roli, co mogłoby skutkować zniweczeniem całej operacji.

Obserwacja małżonków (partnerów)

Obserwacja małżonków lub partnerów jest kluczową czynnością detektywistyczną wykonywaną w ramach udowodnienia zdrady oraz nielojalności. Samodzielne zdobycie dowodów nie jest łatwą sprawą, a dodatkowo często materiały te mogą zostać w łatwy sposób podważone. Śledzenie bliskiej nam osoby jest w praktyce trudne do wykonania, a nieraz nawet niemożliwe. Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze obciążenie emocjonalne. Właśnie dlatego warto zdać się na pomoc profesjonalisty.

Detektyw, w odróżnieniu od zdradzanej lub oszukiwanej osoby, jest skupiony na zadaniu, nie kieruje się impulsem i nigdy nie wypada ze swej roli. Pozostaje on niezauważalny, wie, jak podejść do tematu, jakie czynności wykonać i oprócz tego, jest w posiadaniu niezbędnych urządzeń umożliwiającymi podążanie za osobami obserwowanymi oraz dokumentowanie ich działań. Dzięki temu można mieć 100% pewności, że cała operacja śledzenia danej osoby, zakończy się sukcesem i nie zostanie zdemaskowana. Warto podkreślić, że w przypadku udowodnienia zdrady, zdobyte dowody będą solidne i praktycznie nie do podważenia. Agencja detektywistyczna detektywi.net zadba o to, by tego rodzaju czynności były wykonane dyskretnie i skutecznie.

Obserwacja kandydata na męża

Obserwacja kandydata na męża to usługa detektywistyczna, która cieszy się rosnącą popularnością. Zaufanie jest najważniejsze, ale odrobina kontroli również nie zaszkodzi. Decyzja o związaniu się z kimś i wzięciu ślubu nie należy do najłatwiejszych i niesie za sobą poważne konsekwencje. Nieraz warto się upewnić, czy na pewno kandydat na męża jest dokładnie taki, jakim go znamy; czy nie ma niczego do ukrycia, czy spotkania z kolegami nie kończą się na niczym więcej i czy jego koleżanka nie jest dla niego kimś bliskim. Snucie domysłów na ten temat wprowadza w stan niepokoju, a samodzielne sprawdzanie jest trudne i obciążające.

Obserwacja kandydata na męża to czynność, która powinna być zlecona profesjonalnemu detektywowi. Podejmowane działania będą dyskretne, dokładne i wykonywane również przy zastosowaniu odpowiednich urządzeń rejestrujących. W zakres usługi może wchodzić również obserwacja kandydata na męża podczas wieczoru kawalerskiego. Sprawdzenie osoby, z którą zamierza się spędzić resztę życia, może obnażyć nielojalność i ustrzec przed popełnieniem błędu lub też utwierdzić w przekonaniu, że wszystko jest dobrze i sprawić, że odetchniemy z ulgą. Agencja detektywistyczna detektywi.net to zespół doświadczonych i współpracujących ze sobą specjalistów, którym powierzyć można tak delikatne zadania.

Obserwacja kandydatki na żonę

Obserwacja kandydatki na żonę to zadanie, które jest zlecane detektywowi w celach upewnienia się co do słuszności decyzji dotyczącej przyszłości. Decyzja o zawarciu małżeństwa wymaga uzyskania pewności, że druga połówka niczego nie ukrywa, ma czyste zamiary, jest lojalna i uczciwa. Kwestia zaufania jest niezwykle istotna, niemniej nieraz warto coś sprawdzić, by móc odetchnąć z ulgą lub też uniknąć popełnienia błędu.

Detektyw podejmujący się obserwacji kandydatki na żony działa dyskretnie i nawet w obliczu nieprzewidzianego obrotu sprawy, zachowuje zimną krew, nie daje się zdemaskować i zdobywa twarde dowody. Usługa tego rodzaju może swym zasięgiem obejmować również obserwację na wieczorze panieńskim. Czujność, skuteczność działania i dyskrecja oraz rejestracja z użyciem profesjonalnych sprzętów pozwalają uzyskać pewność, czy kandydatka na żonę na pewno jest szczera i nie ma nic do ukrycia. Zespół doświadczonych, współpracujących ze sobą specjalistów z agencji detektywistycznej detektywi.net to odpowiednie osoby to tak delikatnego zadania.

Dyskretna obserwacja dzieci

Obserwacja dzieci przez detektywa to zadanie wymagające delikatności, ogromnego skupienia oraz maksymalnej dyskrecji. Jakikolwiek nierozważny lub nagły krok może sprawić, że cała operacja zostanie zdemaskowana, a w najgorszym przypadku dziecko wszystko zauważy i się spłoszy. Jeśli chcesz mieć pewność, że podążanie śladem pociechy oraz dokumentowanie wszystkiego będzie przebiegało spokojnie i bez zakłóceń, to Agencja Detektywistyczna detektywi.net na pewno spełni Twoje oczekiwania.

Detektyw z doświadczeniem doskonale wie, jak podejść do sprawy, nawet wówczas, gdy w grę wchodzą względy bezpieczeństwa. Usługa obserwacji dzieci jest także chętnie zlecana przez rodziców, chcących się przekonać, czy dziecko nie ma problemów i czy nie wpadło w złe towarzystwo. Uzyskanie takich informacji od nastolatka jest praktycznie niemożliwe. Detektyw skutecznie sprawdzi źródło podejrzanego zachowania dziecka, a całość udokumentuje w taki sposób, by rodzice nie mieli żadnych wątpliwości i mogli w porę zadziałać.

Obserwacja celem sprawdzenia sposobu sprawowania opieki nad dzieckiem

Rozstanie rodziców i podział sprawowania opieki nad dzieckiem jest niewyobrażalnie trudne. Zdarza się tak, że po ustaleniu tych kwestii, jeden z rodziców chce uzyskać pewność, czy jego pociecha jest bezpieczna, w dobrych rękach i czy nie dzieje się jej krzywda. Żaden rodzic nie chce, by jego dziecko cierpiało, a samodzielne działania w celu sprawdzenia, czy wszystko jest dobrze, jest praktycznie niemożliwe.

Obserwacja celem sprawdzenia sposobu sprawowania opieki nad dzieckiem to zadanie, którego podejmuje się Agencja Detektywistyczna detektywi.net. Czynności obejmują dyskretną obserwację domu, w którym mieszka dziecko, a także jego najbliższego otoczenie, zarówno w kraju, jak i za granicą. Nie ma tu znaczenia, czy dziecko znajduje się w dużym mieście, miasteczku czy też na wsi. Jeśli okaże się, że nie wszystko funkcjonuje tak, jak należy, to detektywi zbiorą dowody niezbędne, by przed sądem udowodnić, że opieka nad dzieckiem nie jest sprawowana w sposób należyty albo, że z jakiegoś innego powodu dziecku dzieje się krzywda.

Obserwacja celem ustalenia miejsca zamieszkania, pracy, prowadzenia działalności gospodarczej

Obserwacja celem ustalenia miejsca zamieszkania, pracy, prowadzenia działalności gospodarczej to czynności nieraz niezbędne. Samodzielne wykonanie ich jest bardzo trudne, nieraz niemożliwe. Mało tego, wszystko musi zostać odpowiednio udokumentowane, a zebrane dowody powinny być nie do podważenia. Agencja detektywistyczna detektywi.net poradzi sobie z tym bez żadnych problemów.

Odpowiednie procedury działania, ogromne doświadczenie oraz zarejestrowanie określonych sytuacji przy użyciu profesjonalnego sprzętu to czynności, które pozwolą uzyskać klientowi pewność. Ustalenie miejsca zamieszkania, miejsca pracy czy prowadzenia działalności gospodarczej pozwala się ustrzec przed błędami, sprawdzić, czy określone dane na pewno są prawdziwe, ale nie tylko. Nieraz działania tego rodzaju są przydatne w przypadku spraw rodzinnych, poszukiwania osób, z którymi straciło się kontakt, czy też spraw biznesowych. Tutaj nawet drobne potknięcie może nas sporo kosztować. Nie ryzykuj i powierz to profesjonalistom.

Obserwacja wskazanych miejsc, obiektów, budynków

Obserwacja wskazanych miejsc, obiektów, budynków to czynność, którą należy powierzać specjalistom. Samodzielne zabranie się do takiego zadania jest bardzo trudne, niebezpieczne, a nieraz po prostu niewykonalne. W efekcie niekoniecznie udaje się zebrać ewentualne materiały, które mogą się przydać. Agencja detektywistyczna detektywi.net zapewnia kompleksowe czynności związane z obserwacją wskazanych miejsc. Wszystkie zadania tego rodzaju są wykonane w sposób dyskretny, z odpowiedniej odległości i przy użyciu profesjonalnych sprzętów rejestrujących.

Profesjonalny detektyw będzie wiedział, jak się do tego zabrać, zachowa zimną krew w każdej sytuacji i w efekcie operacja zakończy się sukcesem, a klient uzyska niezbędny materiał dowodowy. Zebranie informacji o nieruchomości jest często niezbędne, choćby po to, by ustalić fakty, zabezpieczyć ją i zyskać pewność co do jej faktycznego stanu, również prawnego. Bez względu na to, czy obserwacja ma dotyczyć małego budynku, dużego obiektu, czy wskazanego miejsca, profesjonalny detektyw nie będzie miał z tym żadnych problemów.

3.7/5 - (127 votes)

Opinie

Najczęstsze pytania

Z pomocy prywatnego detektywa można skorzystać w przypadku różnych spraw. Za każdym razem, kiedy są nam potrzebne określone informacje, a nie umiemy ich zdobyć na własną rękę lub samodzielnie ich pozyskać, warto zwrócić się o pomoc do profesjonalisty. Prywatny detektyw jest w stanie zebrać w sposób dyskretny informacje zarówno dla osoby prywatnej, jak i dla firmy czy też dla kancelarii prawnej.

Prywatni detektywi to profesjonaliści, którzy są doskonale przygotowani pod kątem merytorycznym. Posiadają oni również odpowiednie sprzęty, by pozyskać niezbędne i wartościowe informacje w sposób profesjonalny i skuteczny.

Podczas działania na własną rękę, w grę wchodzą ogromne emocje. Detektyw zawsze wie, jak zachować się w danej sytuacji, by osoba nie zorientowała się, że np. jest śledzona. Istotny jest również fakt, że materiał zebrany przez profesjonalnego detektywa jest przygotowany porządnie, dzięki czemu będzie się nadawał do użycia w sądzie. Strona przeciwna nie jest go w stanie w żaden sposób podważyć.

– Prywatni detektywi nie posiadają takich samych uprawnień jak policja, wojsko czy służby specjalne. Detektywi nie mogą wykonywać czynności zastrzeżonych dla innych organów, jak również korzystać z policyjnej bazy danych.

Wbrew temu, co jest pokazywane w filmach, detektywi nie mogą zakładać podsłuchów, ukrytych kamer i innych urządzeń tego rodzaju. Niedozwolone jest również naruszenie miru domowego. Zakres działań detektywa jest ograniczony przez prawo. Należy jednak podkreślić, że zwracając się o pomoc do agencji detektywistycznej, Klient ma pewność, że zostaną podjęte wszystkie działania mające na celu wykonanie danego zadania.

Detektywi uczestniczą w różnych wydarzeniach mających związek np. z osobą obserwowaną; rozmawiają z ludźmi posiadającymi niezbędne informacje. Co istotne, jako profesjonaliści, doskonale wiedzą, jak pozyskać informacje w sposób całkowicie legalny i jak działać. Prywatny detektyw musi się wykazać kreatywnością i pomysłowością. Stosuje przy tym różne metody pracy.

Prywatny detektyw nie zawsze jest w stanie podjąć się każdego zadania. Agencja detektywistyczna detektywi.net zatrudnia prywatnych detektywów i ekspertów wyspecjalizowanych w różnych dziedzinach – np. w wykrywaniu podsłuchów, w sprawach karnych, rodzinnych, spadkowych itp. Do określonej sprawy przydzielany jest odpowiedni specjalista.

Wybierając agencję detektywistyczną, należy sprawdzić, czy jest ona wpisana do MSWiA. Warto również sprawdzić numer licencji detektywa – dzięki temu dowiesz się, od jak dawna, dany detektyw świadczy swoje usługi. Prócz tego sprawdź, jaki jest adres biura stacjonarnego danej firmy detektywistycznej. Pamiętaj, że wybrana agencja musi podpisać z Tobą umowę – kwestia ta jest uregulowana prawnie.

Firma detektywi.net działa na rynku od dawna, jest wpisana do MSWiA, a wszyscy współpracujący detektywi posiadają licencję. Przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań, zawsze jest podpisywana umowa z Klientem.

Zanim wybierzemy agencję detektywistyczną, warto sprawdzić w sieci różne opinie. Dobrym krokiem jest również sprawdzenie, jaka osoba daną agencją kieruje.

Na początku podpisywana jest umowa. Istotne jest to, by Klient przekazał wszystkie niezbędne informacje – dzięki temu łatwiej będzie dobrać odpowiedniego specjalistę i jak najszybciej rozpocząć działania.

Żadnemu detektywowi nie wolno zacząć realizować działań związanych z daną sprawą przed spisaniem umowy w formie pisemnej. Umowa ustna nie jest tu ważna. Konieczność podpisania umowy jest uwarunkowana Ustawą o usługach detektywistycznych. Ponadto dzięki temu chronione są interesy obydwu stron.

Sam proces zawarcia umowy z detektywem wygląda następująco:

-telefoniczne lub mailowe zlecenie sprawy

-spotkanie z klientem (spotkanie może się odbyć zdalnie lub osobiście – spotkanie pomaga Klientowi oswoić się z detektywem i nabrać do niego zaufania)

-omówienie przedmiotu sprawy

-podpisanie umowy

-realizacja sprawy

-przekazanie protokołu z czynności detektywistycznych

Agencja detektywistyczna i współpracujący z nią eksperci są zobowiązani z mocy prawa do zachowania poufności. Również sam fakt podpisania umowy z detektywem jest objęty tajemnicą.

Tak, sprawozdanie wykonane przez detektywa może zostać wykorzystane podczas sprawy sądowej. Detektywi są uprawnieni do tego, by przetwarzać dane osobowe i wizerunek osób bez ich zgody. W związku z tym detektywi mogą zbierać informacje i dowody, przetwarzać je oraz sporządzić sprawozdanie, które może stanowić dowód w sądzie. Samo sprawozdanie sporządzone przez detektywa jest dowodem z opinii prywatnej. Detektyw jako świadek potwierdza osobie prywatnej, co zaobserwował. Warto podkreślić fakt, że materiały zebrane przez detektywa są wysokiej jakości merytorycznej.

Istnieje możliwość powołania detektywa na świadka w sprawie sądowej. Ostateczną decyzję dotyczącą tego, czy zebrane przez detektywa materiały są wystarczające, czy może niezbędne są również jego zeznania, powinien podejmować detektyw.

Jako detektywi, przedstawiamy każdymi Klientowi możliwości z zakresu określonych działań i ewentualnych konsekwencji, jednak aspekty typowo prawne zawsze warto konsultować ze swoim prawnikiem. Jeśli Klient nie posiada swojego pełnomocnika, to jesteśmy w stanie wskazać kancelarie prawne, które polecamy.

W celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, czy detektyw może zająć się daną sprawą, wystarczy zadzwonić lub napisać mejla – pozyskanie takiej informacji jest bezpłatne.

Agencja detektywistyczna nie udziela gwarancji. W trakcie prowadzonych przez detektywa działań niekoniecznie musi dojść do zdarzeń i sytuacji, o które dana osoba jest podejrzewana. Należy jednak podkreślić, że agencja detektywistyczna detektywi.net może się pochwalić ogromną skutecznością, o czym świadczą choćby rekomendacje i opinie na nasz temat. Większość spraw zlecanych agencji detektywistycznej kończy się sukcesem, a pozyskane informacje pozwalają na osiągnięcie celu.

W celu zlecenia detektywowi obserwacji należy na samym początku podpisać umowę. Dopiero po tej czynności, detektyw może podjąć konkretne działania. Dobrze jest już na wstępie przekazać detektywowi wszelkie niezbędne informacje, w posiadaniu, których jesteśmy – dzięki temu poszczególne czynności będą przebiegać sprawniej. Agencja detektywistyczna, prowadząc obserwację, stosuje różne metody działania, wykazuje się kreatywnością oraz pomysłowością. Wszystko to owocuje zebraniem wartościowego materiału. Prywatny detektyw nie może zakładać kamer, podsłuchów, urządzeń śledzących oraz przekraczać miru domowego. Kiedy dana osoba opuszcza swoją prywatną przestrzeń, detektyw przystępuje do działania i prowadzi czynności obserwacyjne oraz zbiera wartościowe dowody.

Agencja detektywistyczna jest w stanie sprawdzić, czy partner lub partnerka dopuszcza się zdrady. Prywatny detektyw weryfikuje podejrzenia Klienta. Warto wspomnieć, że obecnie usługa sprawdzenia, czy dana osoba dopuszcza się zdrady, jest często zlecana przez rodzinę strony, która może być zdradzana.

Wykrycie podsłuchu jest bardzo trudne. Samodzielne znalezienie pluskwy jest możliwe tylko w teorii. Ma to związek choćby z faktem, że współczesne urządzenia podsłuchowe są niezwykle zaawansowane technologicznie i posiadają niewielkie wymiary. Agencja detektywistyczna detektywi.net ma ogromne doświadczenie w znajdowaniu takich przedmiotów zarówno w prywatnych domach, jak i w firmach. Nasi detektywi dysponują profesjonalnym sprzętem do wykrywania podsłuchów. Wszystko to sprawia, że jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką skuteczność w działaniu.

Usługi prywatnego detektywa nie muszą być drogie. Kluczowa jest odpowiednia strategia i indywidualne podejście. Kiedy Klient posiada już określone informacje, a detektyw ma je jedynie uzupełnić lub wykonać część pracy, to usługa wcale nie jest droga.

Tak, koszt usługi detektywistycznej widnieje w umowie. Pytanie „Ile kosztuje wynajęcie prywatnego detektywa?” zadaje sobie każda osoba, chcąca skorzystać z takich usług. Decydując się na współpracę z agencją detektywistyczną detektywi.net, masz pewność, że nie będziesz narażony na żadne ukryte opłaty. Szacowana kwota na określone usługi jest wyszczególniona w umowie. Jeśli w toku prowadzenia sprawy, okazuje się, że niezbędne jest wykonanie dodatkowych czynności, Klient jest na bieżąco informowany o zaistnieniu nowych kosztów. Detektywi dopiero po uzyskaniu akceptacji, wcielają je w życie. Dzięki temu Klient nie zostaje zaskoczony dodatkami opłatami poza kwotą, która jest wymieniona w umowie.

Tak, za usługi detektywistyczne zostaje wystawiona faktura VAT 23%

– Tak, nasza firma świadczy usługi detektywistyczne poza granicami Polski. Podkreślamy, że współpracujemy ze specjalistami z wielu dziedzin również na terenach innych krajów.

Wynajęcie detektywa jest legalne. Prywatny detektyw działa w oparciu o Ustawę z dnia 6 lipca 2001 r. o usługach detektywistycznych. Zakres podejmowanych przez niego działań jest uregulowany prawnie. Prywatny detektyw może przetwarzać dane osobowe i wizerunek bez zgody określonej osoby, o czym mówi Art. 28a. Ustawy o usługach detektywistycznych:

Art. 28a. Detektyw lub zatrudniający go przedsiębiorca przetwarza dane osobowe zebrane w toku wykonywania czynności, o których mowa w art. 2 ust. 1, bez zgody osób, których dane dotyczą, wyłącznie w zakresie realizacji usługi detektywistycznej.

Sporządzony na końcu czynności detektywistycznych, raport stanowi dowód z opinii prywatnej, który może być wykorzystany w sądzie.

Prywatny detektyw może przetwarzać dane osobowe i wizerunek bez zgody obserwowanej osoby. Raport z czynności detektywistycznych może stanowić istotny dowód podczas rozprawy sądowej. Warto podkreślić, że w swej codziennej pracy wykorzystuje on metody działania, które pozwalają na zdobycie cennych dowodów. Agencja detektywistyczna detektywi.net podczas realizacji zleconych przez Klienta spraw, wykazuje się kreatywnością i już na wstępie opracowuje strategię, dzięki czemu jej działania są skuteczne. Detektyw współpracuje ze specjalistami z określonych dziedzin, dlatego też jest w stanie pozyskać dowody w różnych sprawach.

Prywatny detektyw nie posiada takich samych uprawnień, jak np. policja. Szczegółowo określa to Art. 6. i 7. Ustawy z o usługach detektywistycznych:

Art. 6. Detektyw powinien, przy wykonywaniu czynności, o których mowa w art. 2 ust. 1, kierować się zasadami etyki, lojalnością wobec zlecającego usługę i szczególną starannością, aby nie naruszyć wolności i praw człowieka i obywatela.

Art. 7. Wykonując usługi detektywistyczne, o których mowa w art. 2 ust. 1, detektyw nie może stosować środków technicznych oraz metod i czynności operacyjno-rozpoznawczych, zastrzeżonych dla upoważnionych organów na mocy odrębnych przepisów.

Detektyw nie może wykonywać czynności zastrzeżonych dla innych organów. Wbrew powszechnej opinii, nie może on również zakładać nadajników GPS, podsłuchów, kamer i innych urządzeń. Oczywiście Klient ma prawo na terenie swojego domu czy siedziby firmy założyć tego rodzaju urządzenia.

Prywatny detektyw jest zobowiązany do zachowania pełnej dyskrecji – jest to uregulowane prawnie. Sam fakt podpisania umowy o współpracy z detektywem również jest objęty tajemnicą, zatem Klient może czuć się bezpieczny i mieć pewność, że nic nie wyjdzie na jaw. Szczegółowe obowiązki względem Klienta reguluje Art. 23b. 1. Ustawy o usługach detektywistycznych:

Art. 23b. 1. Przedsiębiorca wykonujący działalność gospodarczą w zakresie usług

detektywistycznych ma obowiązek sporządzić końcowe pisemne sprawozdanie

z wykonanych czynności, o których mowa w art. 2 ust. 1, zawierające w szczególności:

1) datę zawarcia umowy;

2) opis przedmiotu umowy;

3) określenie zakresu i przebiegu przeprowadzonych czynności;

4) opis stanu faktycznego;

5) datę zakończenia czynności w sprawie.

2. Sprawozdanie, o którym mowa w ust. 1, wraz z materiałami dokumentującymi

opis stanu faktycznego przekazuje się zleceniodawcy.

Sprawozdanie z czynności zrealizowanych przez detektywa jest dowodem z opinii prywatnej, które może być wykorzystane jako dowód w sądzie. Detektyw jako świadek poprzez raport potwierdza to, co zaobserwował. Jeśli prawnik Klienta uznaje, że dodatkowo niezbędne są zeznania detektywa w sądzie, to oczywiście istnieje taka możliwość.

Tak, świadczymy usługi zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm. Klienci mogą skorzystać z następujących usług związanych z prowadzeniem firmy:

  • Sprawdzenie wiarygodności kontrahenta
  • Wywiad gospodarczy
  • Zwalczanie nieuczciwej konkurencji
  • Odzyskiwanie zagrożonych należności
  • Weryfikacja kontrahenta
  • Sprawdzenie i weryfikacja wiarygodności firmy
  • Sprawdzenie i weryfikacja pracownika oraz kandydata do pracy
  • Weryfikacja przestrzegania zakazu konkurencji
  • Weryfikacja pracowników na L4
  • Sprawdzanie pracowników wykonujących pracę zdalną

W ostatnim czasie, w związku z pandemią, ogromną popularnością cieszy się usługa sprawdzania pracowników wykonujących pracę zdalną. Mimo tego, że większość osób jest w stanie trzymać się określonych zasad, to jednak nie jest to regułą. Prywatny detektyw może zweryfikować, co robią pracownicy wykonujący pracę zdalną. Jeśli właściciel firmy podejrzewa, że nie wszyscy są w tym względzie uczciwi, to warto sprawdzić, czy przypuszczenia są słuszne. Prywatny detektyw, wykazując się kreatywnością, skontroluje, czy dana osoba w czasie, kiedy powinna pracować zdalnie, na pewno to robi, czy może zajmuje się czymś zupełnie innym i nie łamie np. zakazu konkurencji.

Stwierdzenie nieważności małżeństwa to skomplikowany proces. Dowody, które są wystarczające w przypadku rozwodu orzekanego przez sąd, nie zawsze będą uznane przez władze Kościoła. W przypadku takiej sprawy kluczowe jest zdobycie materiałów z przeszłości, a więc sprzed daty ślubu. Dowody te są kluczowe. Nie mogą być one domniemane ani też zebrane w sposób nieetyczny. Agencja detektywistyczna detektywi.net współpracuje z prawnikami, specjalistami od prawa kanonicznego. Oceniają oni, czy dowody przedstawione przez osobę ubiegającą się stwierdzenie nieważności małżeństwa są odpowiednie, czy może należy je zweryfikować. Często w przypadku pozyskania dowodów, niezbędna jest pomoc prywatnego detektywa, który korzysta z różnych metod działania, by uzyskać niezbity materiał, wymagany w przypadku stwierdzenia nieważności małżeństwa.

Prywatny detektyw, podając się za kogoś innego, jest w stanie wejść w określone towarzystwo, nawiązać kontakt z ważnymi dla sprawy osobami. Osoby, z którymi detektyw nawiązuje rozmowy i od których zdobywa informacje, nie orientują się, z kim mają do czynienia. Wszystkie te działania nie przekraczają uprawnień oraz granicy prawa.

Podejrzenia dotyczące zdrady zdarzają się bardzo często. Prywatny detektyw, stosując odpowiednie techniki, jest w stanie zweryfikować to, czy są one prawdziwe, czy wprost przeciwnie. Korzystając z pomocy eksperta, Klient uzyska 100% pewność i dowie się, czy jest oszukiwany, czy może nie ma powodu do niepokoju.

Jeśli podejrzewamy kogoś o zdradę, to warto zachować zimną krew. W sytuacji kiedy partner lub partnerka dowie się o naszych spostrzeżeniach, to zacznie zachowywać się ostrożniej. Tym samym zdobycie dowodów zdrady może być trudniejsze. Prywatny detektyw, prowadząc swoje działania w przemyślany sposób, mając zaplanowaną strategię, szczegółowo sprawdza daną osobę oraz zbiera stosowne materiały.

Podejrzenia dotyczące tego, że jesteśmy zdradzani, nie zawsze muszą się okazać prawdziwe. Tak naprawdę istnieje wiele symptomów zdrady. Jeśli dobrze znamy swojego partnera, to nie będziemy mieli problemów, by zorientować się, kiedy zacznie się zachowywać inaczej. Oczywiście nie zawsze musi to oznaczać zdradę, niemniej warto zweryfikować te podejrzenia. Obecnie naszą czujność powinien zbudzić zwłaszcza telefon. Wszyscy korzystamy z najnowszych zdobyczy techniki i możliwości, jakie one dają, niemniej, jeśli nasz partner nie rozstaje się z telefonem i zabiera go wszędzie, to może oznaczać, że coś się dzieje.

Nieustanne siedzenie z głową w komórce, odwracanie ekranu, nowe hasło, wyciszone dźwięki, czy też wychodzenie na spacer w celu przeprowadzenia służbowej rozmowy przez telefon, to sygnały ostrzegawcze. Oczywiście może się okazać, że nasze podejrzenia są bezzasadne. Zgłaszając się do prywatnego detektywa, należy przedstawić swoje przypuszczenia. Jeśli jest to możliwe, to dobrze jest dodatkowo sprawdzić telefonu lub komputer, ewentualnie posłużyć się niewielkim urządzeniem, które nagrywa rozmowę. Warto podkreślić, że wszelkie urządzenia nagrywające może zainstalować jedynie Klient, a nie prywatny detektyw. Prywatny detektyw, przeprowadzając obserwację, weryfikuje przedstawione przez Klienta informacje oraz zdobywa dowody, które są kluczowe dla sprawy.

Pokaż wszystkie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net