Detektyw Warszawa

 

Usługi detektywistyczne Warszawa – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Detektyw Warszawa – obsługiwane obszary

Biuro detektywistyczne Warszawa Mazowieckie – obsługiwane miasta

4.7/5 - (473 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw w Warszawie

Nasza agencja detektywistyczna działa profesjonalnie i dyskretnie. Działamy na rynku od wielu lat, co w połączeniu z doświadczeniem pozwoliło nam rozwiązać różnorodne sprawy.  Jako profesjonaliści specjalizujemy się w sprawach dotyczących różnych trudności. Pomagamy zarówno klientom indywidualnym, jak i właścicielom firm. Jesteśmy w stanie zyskać dowody lub materiały udowadniające Twoją rację. Prywatny detektyw jest w stanie zebrać solidne dowody, które mogą być wykorzystane jako argument w sprawie sądowej. Jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu wszystkie sprawy rozwiązujemy zgodnie z prawem. Dodatkowo dbamy o komfort i dyskrecję w trosce o naszych klientów.  Współpracujemy z licencjonowanymi detektywami na podstawie ustawy o usługach detektywistycznych. To ustawa określająca, że czynności śledcze mogą być wykonywane jedynie przez osoby posiadają licencję prywatnego detektywa w Warszawie. To właśnie dzięki temu zabrane przez nas dowody mogą zostać wykorzystane jako dowód w sprawie. Dodatkowo detektyw może zeznawać w sprawie sądowej.

Firma detektywistyczna

W naszej agencji detektywistycznej często zajmujemy się sprawami cywilnymi. Warto zaznaczyć, że nie są one łatwe. Jako doświadczona firma jesteśmy w stanie : przeprowadzić obserwacja osób, zbieranie materiałów, które udowadniają zdradę, zbieramy dowody przy rozprawie rozwodowej z orzekaniem o winie. Dodatkowo badamy ojcostwo.

Zajmujemy się również świadczeniem usług obejmujących wywiady majątkowe i sprawy spadkowe. To często skomplikowane i zawiłe sprawy. Prowadzimy również działania w celu ustalenia nieruchomości i ruchomości. Jesteśmy w stanie pomóc w działaniach windykacyjnych względem osób, które uchylają się oddania Twoich należności. Pomagamy w poszukiwaniu skradzionego mienia oraz znalezienia osoby, która dopuściła się kradzieży.

Najlepszy prywatny detektyw

Nasza agencja detektywistyczna często zajmuje się sprawami gospodarczymi. Doskonale radzimy sobie z prowadzeniem śledztw, które dotyczą nieuczciwej konkurencji, szpiegostwa gospodarczego, podkupowania pracowników, zdradzania i wykradania tajnych firmowych informacji, a także ustalamy autorów donosów. Jesteśmy w stanie sprawdzić autentyczność zwolnień lekarskich. Zajmujemy się również innymi sprawami gospodarczymi. Jeśli jesteś właścicielem firmy i borykasz się z jakimś problemem, to jesteśmy w stanie Ci pomóc. Sprawdzamy czy Twoi pracownicy są z Tobą szczerzy. Możemy dowiedzieć się, czy nie łamią zasad umowy, a także, czy ich CV jest prawdziwe.

Detektyw od zdrad Warszawa

Detektyw od zdrad to jedna z usług, jaką można znaleźć w naszej agencji detektywistycznej. Kierując tego rodzaju śledztwa jesteśmy w stanie zebrać dowody, które staną się argumentem na sprawie rozwodowej z orzekaniem o winie. Nasza agencja detektywistyczna dba o dyskrecję, a co więcej zapewnia najwyższy komfort i dojrzałość w trakcie rozmów. Zdajemy sobie sprawę, że rozwód i zdrady to bardzo delikatne tematy.   Na początku trzeba jednak zaznaczyć, że rozwód osiągany jest wtedy, gdy potwierdzony jest całkowity i trwały rozpad pożycia małżeńskiego.

Skuteczny detektyw rozwodowy Warszawa

Istnieją małżeństwa, którym wydaje się, że jedynym właściwym rozwiązaniem trudnej sytuacji jest rozwód. Jednak podjęcie tej decyzji jest bardzo trudne szczególnie dla osoby chcącej udowodnić, że to druga osoba jest winna rozpadowi małżeństwa. Bardzo ważne jest zebranie materiału dowodowego, który zostanie wykorzystany do sprawy rozwodowej. Dowody mogą stać się solidnym argumentem, dzięki któremu sąd będzie w stanie określić, który z małżonków przyczynił się do rozpadu małżeństwa.

Cennik usług detektywistycznych – Detektyw cennik Warszawa

Podczas naszej pracy wszystkie działania są dyskretne i przeprowadzane przy pomocy nowoczesnego sprzętu do nagrywania video oraz wykonywania zdjęć z ukrycia.Podstawą rozliczenia za usługę jest stawka godzinowa lub za dzień pracy zespołu detektywistycznego. Po zakończeniu działań w terenie przygotowujemy sprawozdanie z obserwacji i poczynionych ustaleń. Do raportu detektywa dołącza się zazwyczaj dodatkowe dowody w postaci zdjęć i nagrań, które zostały zebrane w czasie pracy prywatnych detektywów. Zapoznaj się poniżej z naszym cennikiem detektywa i dowiedz się ile kosztuje praca detektywa. Cennik usług detektywistycznej nie jest wygórowany.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net