Detektyw Kielce

Usługi detektywistyczne Kielce  – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw w Kielcach

Nasza agencja składa się wyłącznie z wykwalifikowanych detektywów. Mogą pochwalić się profesjonalizmem, delikatnością oraz ogromną wiedzą. Jako agencja działamy na rynku już od kilku długich lat, dzięki czemu mieliśmy okazję brać udział w różnorodnych sprawach. Oferujemy naprawdę szeroki zakres usług. Zapewniamy, że każdy zainteresowany klient znajdzie u nas zrozumienie i wsparcie. Trafiamy do szerokiego grona odbiorców, zarówno prywatnych, jak i do przedsiębiorców. Podejmowane przez nas działania są zgodne z prawem. Dowody, które zbieramy w legalny sposób mogą zostać śmiało wykorzystane podczas sądowych rozpraw. Stanowią niejednokrotnie solidny argument, dzięki któremu wygrywa osoba, która powinna. Mając do czynienia z naszymi klientami, dbamy o dobre samopoczucie, dyskrecję oraz komfort.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi działaniami, zapoznaj się z naszą ofertą. Dajemy gwarancję na to, że współpracujemy wyłącznie z licencjonowanymi detektywami, którzy posiadają odpowiednie kompetencje. Wszystko to odbywa się na bazie ustawy o usługach detektywistycznych. Śledztwa, które przeprowadzamy są w pełni legalne. Nie wykonujemy żadnych negatywnie odbieranych czynności, które mogłyby doprowadzić do problemów zarówno detektywa, jak i samego klienta. Licencja pozwala nam zbierać dowody, które śmiało można wykorzystać w sądzie.

4.6/5 - (49 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Firma detektywistyczna w Kielcach

Nasza firma detektywistyczna świetnie spisuje się nie tylko w sprawach prywatnych, indywidualnych klientów. Mamy spore doświadczenie również w sprawach typowo gospodarczych. W ramach naszych usług znajdziesz śledztwa dotyczące szpiegostwa gospodarczego, przekupywania pracowników, nieuczciwej konkurencji, zdradzania firmy czy też wynoszenia na zewnątrz bardzo istotnych informacji. Nasze działania ukierunkowane są także na sprawdzanie, czy obecni pracownicy są lojalni, a przynoszone przez nich zwolnienia lekarskie są prawdziwe. W momencie, kiedy przedsiębiorca zabiera się za rekrutację nowych osób, możemy pomóc w tym zadaniu poprzez sprawdzanie przeszłości tych konkretnych osób. Jeśli jakieś informacje w CV wydają się być naciągane, naszym zadaniem jest sprawdzenie ich i porównanie z rzeczywistością.

Najlepszy prywatny detektyw Kielce

Podsłuchy w naszym kraju są nielegalne, jednak nie każdy o tym wie. Jeśli podejrzewasz, że ktoś nałożył taki na Ciebie lub członków Twojej rodziny, koniecznie zwróć się z tym do nas. Możemy nie tylko wykryć, gdzie został ukryty dany podsłuch, ale zajmiemy się także zbieraniem informacji na temat tego, z czyjej inicjatywy został nałożony.

Detektyw od zdrad Kielce

Zdrady, niewierność – temat ten spędza sen z powiek wielu osobom. Jeśli czujesz, że Twój partner lub partnerka nie grzeszy wiernością, koniecznie zwróć się z tym do naszej agencji. Prywatni detektywi, którzy dla nas pracują, mają spore doświadczenie w tym temacie. Jest on dość powszechny i z tymi problemami przychodzą do nas zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Z naszej strony oferujemy bardzo dokładne sprawdzenie przypuszczeń klienta. W sytuacji, kiedy zostaną one potwierdzone, zajmujemy się zbieraniem dowodów, które mogą przydać się w sądzie podczas sprawy rozwodowej. Do tej pracy podchodzimy bardzo dyskretnie i dojrzale, zarówno w terenie, jak i w biurze.

Skuteczny detektyw rozwodowy Kielce

Rozwód dla wielu par jest jedynym wyjściem. Jeśli chcesz, aby rozwiązał się na Twoją korzyść, warto przy pomocy naszej agencji przygotować odpowiednie dowody na winę partnera. Jeśli dowody zostaną przygotowane profesjonalnie, a detektywa powołają na świadka – zwycięstwo możesz mieć w kieszeni.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Cennik naszych usług nie jest do końca określony, ale to przez wzgląd na to, iż każda sprawa jest inna. Nawet, jeśli rozpoczyna się od tego samego, czyli od podejrzenia zdrady, może różnić się czas jej trwania, trudność w zdobywaniu dowodów i wiele innych aspektów.

Nasza agencja dostępna jest dla naszych klientów 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Jest to bardzo istotne, ponieważ problem klienta może pojawić się o każdej porze, dlatego też jesteśmy tak dostępni. Ponadto, odległość nie gra roli – działamy na terenie całego kraju.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net