Detektyw Szczecin

Usługi detektywistyczne Szczecin – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Szczecin

Nasza agencja detektywistyczna stawia na profesjonalizm i zadowolenie klienta. Działamy na runku od wielu lat,  dzięki czemu rozwiązaliśmy wiele różnorodnych spraw, co pozwoliło ma zyskać duże doświadczenie. Jako profesjonaliści jesteśmy w stanie pomóc w różnych trudnościach. Pomagamy zarówno klientom firmom, jak i klientom indywidualnym. Jesteśmy w stanie zyskać dowody i materiały, które udowodnią Twoją rację. Prywatny detektyw pomoże Ci zyskać dowody, które mogą zostać wykorzystanie w sprawie sądowej. Jesteśmy profesjonalistami, dzięki czemu wszystkie sprawy rozwiązujemy zgodnie z prawem. Dbamy o komfort i dyskrecję w trosce o naszych klientów.  Współpracujemy tylko z licencjonowanymi detektywami na podstawie ustawy o usługach detektywistycznych, by zapewnić klientom pomoc od profesjonalistów. Dzięki tej ustawie można mieć pewność, że czynności śledcze mogą być wykonywane jedynie przez osoby posiadające licencję prywatnego detektywa w Warszawie. To właśnie dzięki temu wszystkie zebrane dowody mogą stać się solidnym argumentem w sądzie. Dodatkowo prywatny detektyw może poświadczyć o ich autentyczności na sprawie.

4/5 - (64 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw w Szczecin

Nasza agencja detektywistyczna pomaga znaleźć osoby porwane i uznane za zaginione. Dodatkowo staramy się pomóc w znalezieniu i odnowieniu kontaktu z osobami, z którymi został on utracony. Wskazujemy dane osobowe potrzebne do kontaktu. Wszystkie nasze sprawy rozwiązujemy dyskretnie, dzięki czemu  zapewniamy klientom komfort i poczucie bezpieczeństwa. Często działamy w sprawach kryminalnych. Do tej pory braliśmy udział w wielu skomplikowanych i nagłośnionych sprawach. Decydując się na nasze usługi możesz mieć pewność, że profesjonaliści zajmą się nawet skomplikowaną i trudną sprawą. Pomagamy zebrać dowody w sprawach, które dotyczą porwań, gwałtów, a nawet zabójstw. Zdajemy sobie sprawę z tego, że podczas śledztwa nasi klienci mogą być zastraszani dlatego staramy się, by nasze działania były dyskretne.

Firma detektywistyczna

Nasza agencja detektywistyczna często prowadzi sprawy gospodarcze. Pomagamy rozwiązywać sprawy, które dotyczą nieuczciwej konkurencji, szpiegostwa gospodarczego, podkupowania pracowników, zdradzania i wykradania tajnych firmowych informacji. Jesteśmy w stanie ustalić autora donosów. Dodatkowo pomagamy sprawdzić autentyczność zwolnień lekarskich. Zajmujemy się również innymi sprawami gospodarczymi. Jeśli jesteś właścicielem firmy i borykasz się z jakimś problemem, zdecyduj się na skorzystanie z naszej pomocy. Sprawdzamy czy Twoi mają prawdziwe informacje w CV, a także, czy nie łamią punktów w umowie.

Najlepszy prywatny detektyw

W naszej ofercie znajduje się usługa dotycząca znajdowania podsłuchów w domach i firmach. Warto od razu zaznaczyć, że używanie takich urządzeń nie jest legalne. Niestety wiele osób decyduje na ich stosowanie, ponieważ są łatwym sposobem na zebranie cennych informacji na temat członków rodziny, pracowników lub wspólników.

Nasze biuro detektywistyczne  w Warszawie dostępne jest do dyspozycji 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Jesteśmy firmą ogólnopolską, dlatego działamy na terenie całego kraju. Wydaje Ci się, że znajdujesz się w sytuacji bez wyjścia? W takim razie zdecyduj sią na pomoc detektywa.

Detektyw od zdrad Szczecin

Detektyw od zdrad to jedna z usług, którą można znaleźć na naszej stronie internetowej. Podczas takich śledztw zbierane są dowody, które mogą świadczyć o zdradzie. Nasza agencja detektywistyczna dba o dyskrecję i stara się zachować dojrzałość w czasie trudnych rozmów. Warto jednak zaznaczyć, że rozwód osiągany jest wtedy, gdy potwierdzony jest całkowity i trwały rozpad pożycia małżeńskiego.

Skuteczny detektyw rozwodowy Szczecin

Istnieją małżeństwa, w których pada decyzja o rozwodzie. Podjęcie takiej decyzji nigdy nie jest łatwe. Trzeba ustalić, który z małżonków jest odpowiedzialny za rozpad małżeństwa. Bardzo ważne jest zebranie materiału dowodowego, który zostanie wykorzystany do sprawy rozwodowej. Prywatny detektyw od zdrad jest w stanie pomóc zyskać dowody, które mogą zostać wykorzystane w sądzie, jako argument przemawiający za tym, że to jeden z małżonków jest odpowiedzialny za rozpad związku.

Cennik usług detektywistycznych – Detektyw cennik Szczecin

Skorzystanie z pomocy agencji detektywistycznej to krok, na który decyduje się coraz więcej osób. Dzięki takiemu działaniu zdobywa się konkretne dowody, które przedstawione w sądzie, mogą zmienić tok postępowania oraz skrócić czas całej sprawy. Cennik detektywa jest przedstawiany Klientom już na samym początku. Rozliczenie jest możliwe w oparciu o stawkę godzinową lub dzienną. Jest to uzależnione od tego, że poszczególnych działać. Pamiętaj, że poznanie prawdy jest bezcenne.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net