Detektyw Zielona Góra

Usługi detektywistyczne Zielona Góra– pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Zielona Góra

Nasza agencja detektywistyczna wyróżnia się profesjonalnym działaniem. Na rynku działamy już kilku lat. Udało nam się rozwiązać liczne spraw i działamy w różnorodnych problemach. Jesteśmy w stanie pomóc klientom mającym firmę, a także osobom prywatnym. Pomagamy zebrać materiały dowodowe, które mogą zostać wykorzystane w sądzie. Pomagamy udowodnić Twoją bez względu na charakter sprawy. Jesteśmy profesjonalni dlatego działamy zgodnie z prawem. Dbamy również o dyskrecję i bezpieczeństwo naszych klientów. Obecnie współpracujemy z prywatnymi detektywami na podstawie ustawy o usługach detektywistycznych. To ustawa, która wyraźnie zaznacza, że śledztwa mogą przeprowadzać tylko osoby mające licencję prywatnego detektywa w Warszawie. To właśnie dlatego zebrane przez nas dowody mogą zostać przedstawione w sądzie jako dowód w sprawie. Warto wiedzieć, że licencjonowany prywatny detektyw może zeznawać na rozprawie, dzięki czemu jest w stanie potwierdzić autentyczność zebranych dowodów.

4.7/5 - (49 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw w Zielonej Górze

Nasza agencja detektywistyczna podejmuje się zleceń na poszukiwanie osób zaginionych, porwanych, a nawet tych, z którymi urwał się kontakt. Pomagamy ustalić dane adresowe. Wszystkie nasze działania są dyskretne, dzięki czemu nasi klienci mogą czuć się bezpiecznie. Działamy również w sprawach karnych, które są najbardziej skomplikowane. W takich sprawach mamy duże doświadczenie, co zdecydowanie ułatwia nam działanie. Do tego czasu byliśmy zaangażowani w wiele spraw kryminalnych. Decydując się na nasze usługi możesz mieć pewność, że pomożemy zabrać dowody w sprawach bardzo skomplikowanych i trudnych dotyczących pobić, gwałtów, a nawet zabójstw. Działamy dyskretnie i zawsze zapewniamy klientom poufność. Zdajemy sobie sprawę z tego, że jest to kluczowe dla każdego klienta. Doświadczenie sprawia, że wiem że ofiary mogą być narażone na niebezpieczeństwo, szantaże i groźby.

Firma detektywistyczna

Nasza agencja detektywistyczna pomaga w sprawach gospodarczych. Jesteśmy w stanie pomóc w sprawach, które dotyczą śledzenia nieuczciwej konkurencji, szpiegostwa gospodarczego i przekupywania pracowników. Pomagamy sprawdzić, czy prowadzone są działania w sprawie wykradania ważnych informacji firmowych lub zdrady współpracowników. Ustalamy autorów donosów to jednak nie wszystko. Możemy sprawdzać autentyczność zwolnień lekarskich. Jesteśmy w stanie pomóc przedsiębiorcom ustalić, czy warunki umowy nie są naruszone. Jesteśmy w stanie ustalić, czy CV pracowników jest prawdziwe. Jeśli masz firmę i masz problem to koniecznie zdecyduj się na pomoc od detektywa prywatnego.

Najlepszy prywatny detektyw

Nasza agencja detektywistyczna może zająć się wykrywaniem i usuwaniem podsłuchów. Działamy w domach i firmach. Warto jednak wiedzieć, że stosowanie urządzeń do podsłuchiwania jest nielegalne. Mimo to wiele osób decyduj się na ich montowanie. Dzieje się tak ponieważ pomagają zebrać ważne informacje na temat rodziny, znajomych i pracowników.

Nasze biuro detektywistyczne w Warszawie dostępne jest dla klientów 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Jesteśmy ogólnopolską firmą detektywistyczną. Właśnie dzięki temu nasi klienci mogą korzystać z naszych usług na terenie całego kraju. Wydaje Ci się, że znajdujesz w sytuacji bez wyjścia? Przekonaj się, że prywatny detektyw jest w stanie Ci pomóc.

Detektyw od zdrad Zielona Góra

Detektyw od zdrad to jedna z usług detektywistycznych, którą możesz znaleźć na stronie naszej agencji detektywistycznej. W czasie takich spraw zajmujemy się zbieraniem dowodów, które mogą służyć jako argument w sprawie rozwodowej. Agencja detektywistyczna wyróżnia się profesjonalizmem przy tak delikatnych sprawach. Zdajemy sobie sprawę, że przy takich sprawach należy zachować ostrożność i dojrzałość. Od razu warto zaznaczyć, że rozwód osiągany jest jedynie wtedy, gdy potwierdzony zostanie całkowity i trwały rozpad pożycia małżeńskiego.

Skuteczny detektyw rozwodowy Zielona Góra

Czasami trzeba brać udział w sprawach, w których wydaje się, że najlepszym wyjściem z trudnej sytuacji jest rozwód. Podjęcie takiej decyzji jest trudne i skomplikowane.  Takie sprawy są bardzo trudne i powinny być prowadzone przez specjalistów. Przy takich sprawach należy pamiętać o tym, że ważne jest zebranie materiałów dowodowych, które mogą być wykorzystane w sądzie w sprawie rozwodowej. Dzięki nim możliwe będzie wydanie rozwodu i ustalenie, który z małżonków jest odpowiedzialny za rozpad związku małżeńskiego.

Cennik usług detektywistycznych – Detektyw cennik Zielona Góra

Czy cennik usług detektywistycznych zawsze jest wygórowany? Wbrew powszechnej opinii, dzisiaj na skorzystanie z profesjonalnej pomocy może sobie pozwolić niemalże każda osoba. W zależności od indywidualnych ustaleń rozliczenie jest dokonywane w oparciu o stawkę godzinową lub dzienną. Klienci od samego początku są informowani o kosztach, dzięki czemu wszystko mogą sobie zaplanować z wyprzedzeniem. Należy podkreślić, że materiały zebrane przez detektywa są istotnym dowodem w sądzie.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net