Detektyw Bydgoszcz

Usługi detektywistyczne Bydgoszcz

Usługi detektywistyczne Bydgoszcz – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Biuro detektywistyczne Bydgoszcz detektywi.net – profesjonalność, ostrożność, dyskrecja.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry detektyw w Bydgoszczy

Jeśli szukasz profesjonalnej, doświadczonej agencji, która zrzesza jedynie doskonale wykwalifikowanych detektywów – koniecznie sprawdź nas. Już od dłuższego czasu działamy na rynku, dzięki czemu możemy pochwalić się szeregiem ukończonych spraw oraz sporym doświadczeniem. Nasi detektywi mieli okazję uczestniczyć i realnie pomóc klientom w wielu życiowych sprawach, takich jak rozwody, przestępstwa gospodarcze czy też zaginięcia osób bliskich. Nasza praca nie idzie na marne, ponieważ często przyczyniamy się do sprawiedliwego wyroku sądowego. Agencja, w ramach której działamy, oferuje szeroki zakres usług, dzięki czemu każdy zainteresowany klient znajdzie to, czego oczekuje.

Z naszych usług mogą skorzystać wszyscy, niezależnie od tego, czy klient potrzebuje dowodów w sprawie sądowej czy też niekoniecznie. Działania, które podejmujemy, zawsze są zgodne z prawem. Każdy nasz detektyw posiada specjalną licencję, którą zdobył w stolicy. Licencja jest gwarancją, że podejmowane działania są adekwatnie dobrane do problemu, dzięki czemu nie ma obawy, iż dowody nie zostaną dopuszczone w sądzie. Co ważne, prywatny detektyw z licencją ma możliwość również zeznawania przed sądem i jest zwykle brany pod uwagę, jako rzetelne, wiarygodne źródło.

4.6/5 - (58 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Firma detektywistyczna w Bydgoszczy

Agencje detektywistyczne, takie jak nasza, to nie tylko sprawy prywatne, rodzinne, rozwodowe, ale również w dużej mierze przestępstwa gospodarcze, nadużycia i wiele podobnych. Prywatni detektywi pracujący z nami są w stanie przeprowadzić śledztwo, które dotyczyć może szpiegostwa gospodarczego, nieuczciwej konkurencji, zdradzania, wykradania ważnych informacji i tajemnic przedsiębiorstwa, a także przekupywania pracowników. Ponadto, nasz zespół posiada możliwości, dzięki którym jest w stanie sprawdzić autorów wszelkich donosów, prawdziwość CV pracowników oraz dostarczanych zwolnień lekarskich. Jeśli jesteś szefem dużej firmy i martwisz się o jej autentyczność, o jej reputację, koniecznie zwróć się z tym do nas – na pewno pomożemy!

Najlepszy prywatny detektyw Bydgoszczy

Trudno jest określić, czym charakteryzuje się najlepszy prywatny detektyw, jednak jesteśmy blisko osiągnięcia tego tytułu. Nasza dostępność dla klientów to 24 godziny 7 dni w tygodniu, dzięki czemu jesteśmy w czołówce najchętniej wybieranych agencji. Współpracujemy na terenie całego kraju, więc możesz się do nas zgłosić, niezależnie od tego, skąd pochodzisz i gdzie mieszkasz.

Agencja, którą reprezentujemy, jest w stanie zająć się takimi sprawami, jak wykrywanie podsłuchów i wiele innych podobnych spraw, które według prawa są nielegalne, niezależnie od tego, wobec jakiej osoby zostały użyte. Żaden obywatel nie ma prawa nagrywania drugiej osoby bez jej wiedzy czy też podsłuchiwania.

Detektyw od zdrad Bydgoszcz

Zastanawiasz się, jaka jest nasza najpopularniejsza sprawa? Wśród wszystkich, jakimi do tej pory się zajmowaliśmy, najczęściej klienci przychodzą z prośbą o wykrycie lub zdementowanie plotek o zdradzie partnera lub partnerki. Choćby najmniejsza wątpliwość jest dobrym pretekstem do tego, aby wynająć detektywa. Jeśli masz wątpliwości, co do swojego partnera, koniecznie skorzystaj z naszych usług!

Skuteczny detektyw rozwodowy Bydgoszcz

Planujesz rozwód, jednak nie masz dowodów na winę drugiej połówki? W takiej sytuacji sprawdzi się prywatny detektyw, który pomoże Ci w tym. Dzięki temu staniesz przed sądem z pulą dowodów, która przesądzi o konieczności udzielenia rozwodu.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Usługi detektywistyczne wyceniane są różnie, w zależności od wielu aspektów. Wiadomym jest, że sprawa sprawie nierówna. Jedna będzie bardziej skomplikowana i wymagać będzie większej ilości czasu, nakładu pracy i energii od detektywa, inna zaś będzie bardzo łatwa i zostanie rozwiązana w kilka dni. Niezależnie jednak od tego, warto zapłacić za nasze usługi detektywistyczne, ponieważ jesteśmy jedną z niewielu agencji, która może pochwalić się prawie stuprocentową skutecznością. Co więcej, pierwsze spotkanie zazwyczaj jest tym organizacyjnym, na którym klient od razu, bez ogródek informowany jest o możliwych kosztach do poniesienia.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net