Detektyw Radom

 

Usługi detektywistyczne  Radom – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Radom

Nasza agencja detektywistyczna świadczy kompleksowe usługi zarówno z zakresu spraw cywilnych, jak i karnych. Jako profesjonaliści współpracujemy z ekspertami z wielu branż. Posiadamy ogromne doświadczenie, dlatego też jesteśmy w stanie zagwarantować skuteczność. Podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych i trudnych spraw kryminalnych.

Nasze usługi detektywistyczne obejmują dostarczenie solidnych dowodów dotyczące kwestii takich jak: pobicia, gwałty, a nawet zabójstwa. Biuro detektywistyczne detektywi.net świadczy również usługi dotyczące poszukiwania osób zaginionych lub tych, z którymi urwał się kontakt. Skuteczny detektyw jest w stanie ustalić dane adresowe.

Nasza firma detektywistyczna działa również w sektorze spraw gospodarczych. Prowadzimy śledztwa dotyczące następujących kwestii: nieuczciwa konkurencja, szpiegostwo gospodarcze, podkupowanie pracowników, zdradzanie i wykradanie tajnych firmowych informacji, ustalanie autorów donosów, weryfikacja zwolnień lekarskich, łamanie zakazu konkurencji, wyłudzenia odszkodowania. Pomagamy właścicielom firmy w różnych trudnościach.

4.8/5 - (147 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Firma detektywistyczna w Radomiu

Biuro detektywistyczne detektywi.net świadczy też usługę wykrywania podsłuchów w domach i w firmach. Podkreślmy, że niektórzy decydują się na podsłuchy i urządzenia rejestrujące mimo tego, że takie metody nie są legalne. Detektyw dokładnie sprawdza pomieszczenia, dzięki czemu Klienci uzyskują informacje dotyczące sposobów działania konkurencji, ale też członków rodziny. Odpowiednio dobrane sprzęty, ale też doświadczenie sprawiają, że detektyw nie zostanie zdemaskowany. Klient ma zapewnioną dyskrecję, ale też pewność, że zebrane materiały staną się ważnym dowodem w sądzie.

Detektyw od zdrad Radom

Wykrywanie zdrad to usługa, w ramach której detektywi zbierają materiały dowodowe świadczące o zdradzie i niepozostawiające wątpliwości. W tym delikatnym temacie prywatny detektyw od zdrad działa ostrożnie, doskonale zdając sobie sprawę, że rozwód osiągany jest wtedy, gdy potwierdzony jest całkowity i trwały rozpad pożycia małżeńskiego. Detektywi.net dbają o komfort Klientów, prowadzą rozmowy w sposób konkretny i zarazem delikatny. Gwarancja dyskrecji sprawia, że sprawa dotycząca śledztwa nie wyjdzie na jaw – Klient może być spokojny.

Skuteczny detektyw rozwodowy Radom

Nieraz rozwód jest jedynym słusznym rozwiązaniem, choć tę decyzję trudno podjąć. Jeśli jedna ze stron przyczyniła się do rozpadu małżeństwa, to jego winę należy odpowiednio udokumentować – w tym temacie ogromne doświadczenie ma dobry detektyw. Rozwody nigdy nie są łatwe, a gdy całkowitą winę ponosi jedna osoba, to trzeba to udowodnić w sądzie. Dlatego też niezbędne są solidne i niepodważalne dowody – powierzając to zadanie specjaliście, można być pewnym, że w sądzie wszystko pójdzie bezproblemowo.

Detektyw cennik – ile kosztują wynajęcie prywatnego detektywa?

Dobry detektyw podczas swojej pracy wykorzystuje nowoczesne sprzęty umożliwiające mu zebranie odpowiednich dowodów. Po zakończeniu obserwacji sporządzane jest sprawozdanie z ustaleń i obserwacji. Do raportu dołączane są zdjęcia i nagrania, które wykonali detektywi. Cennik usług detektywa jest przystępny. Rozliczenie jest dokonywane w oparciu o stawkę godzinową lub za dzień pracy zespołu detektywistycznego. Jesteśmy w stanie pomóc Ci w każdej sprawie, nawet tej najtrudniejszej.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net