Usługi detektywistyczne Olsztyn – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Biuro detektywistyczne detektywi.net Olsztyn – profesjonalność, ostrożność, dyskrecja.

Olsztyn to tylko jedno z wielu miast, w których nasz prywatny detektyw może realizować dla Ciebie usługi detektywistyczne.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

prywatny detektyw Bartosz Weremczuk

Agencja detektywistyczna detektywi.net

Prywatny Detektyw Olsztyn

tel. +48 516 997 000

E-mail: biuro@detektywi.net


Usługi detektywistyczne Olsztyn

Główną działalnością naszej spółki są usługi detektywistyczne, wywiad gospodarczy oraz inne usługi mające na celu pozyskanie i przygotowanie informacji w sposób przyjazny dla naszego klienta.

Jesteśmy członkiem elitarnego międzynarodowego stowarzyszenia detektywów W.A.D., w rezultacie korzystamy z wiedzy, technologii i wsparcia najlepszych detektywów na świecie.

Biuro detektywistyczne Olsztyn

Biuro detektywistyczne Olsztyn

Biuro detektywistyczne

Nasza agencja detektywistyczna działa profesjonalnie i dyskretnie. Działamy na rynku od wielu lat, co w połączeniu z doświadczeniem pozwoliło nam rozwiązać różnorodne sprawy.  Jako profesjonaliści specjalizujemy się w sprawach dotyczących różnych trudności. Pomagamy zarówno klientom indywidualnym, jak i właścicielom firm. Jesteśmy w stanie zyskać dowody lub materiały udowadniające Twoją rację. Prywatny detektyw jest w stanie zebrać solidne dowody, które mogą być wykorzystane jako argument w sprawie sądowej. Jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu wszystkie sprawy rozwiązujemy zgodnie z prawem. Dodatkowo dbamy o komfort i dyskrecję w trosce o naszych klientów.  Współpracujemy z licencjonowanymi detektywami na podstawie ustawy o usługach detektywistycznych. To ustawa określająca, że czynności śledcze mogą być wykonywane jedynie przez osoby posiadają licencję prywatnego detektywa w Warszawie. To właśnie dzięki temu zabrane przez nas dowody mogą zostać wykorzystane jako dowód w sprawie. Dodatkowo detektyw może zeznawać w sprawie sądowej.  

Agencja detektywistyczna w Olsztynie

W naszej agencji detektywistycznej często zajmujemy się sprawami cywilnymi. Warto zaznaczyć, że nie są one łatwe. Jako doświadczona firma jesteśmy w stanie : przeprowadzić obserwacja osób, zbieranie materiałów, które udowadniają zdradę, zbieramy dowody przy rozprawie rozwodowej z orzekaniem o winie. Dodatkowo badamy ojcostwo.

Zajmujemy się również świadczeniem usług obejmujących wywiady majątkowe i sprawy spadkowe. To często skomplikowane i zawiłe sprawy. Prowadzimy również działania w celu ustalenia nieruchomości i ruchomości. Jesteśmy w stanie pomóc w działaniach windykacyjnych względem osób, które uchylają się oddania Twoich należności. Pomagamy w poszukiwaniu skradzionego mienia oraz znalezienia osoby, która dopuściła się kradzieży.

Skuteczny i dobry prywatny detektyw w Olsztynie

Nasza agencja detektywistyczna zajmuje się poszukiwaniem osób zaginionych i porwanych. Dodatkowo staramy się pomóc w odnalezieniu osób, z którymi urwał się kontakt. Jesteśmy w stanie odnaleźć potrzebne dane osobowe. Wszystkie nasze działania są dyskretne, dzięki czemu zapewniamy klientom bezpieczeństwo. Często działamy w sprawach kryminalnych. Braliśmy udział w sprawach bardzo trudnych i głośnych. Decydując się na nasze usługi możesz mieć pewność, że zyskasz profesjonalną pomoc nawet w bardzo skomplikowanych sprawach. Pomagamy zebrać dowody w sprawach dotyczących porwań, gwałtów, a nawet zabójstw. Zdajemy sobie sprawę z tego, że podczas śledztwa nasi klienci mogą być zastraszani i poddawani groźbom, dlatego działamy dyskretnie.

Firma detektywistyczna

Nasza agencja detektywistyczna często zajmuje się sprawami gospodarczymi. Doskonale radzimy sobie z prowadzeniem śledztw, które dotyczą nieuczciwej konkurencji, szpiegostwa gospodarczego, podkupowania pracowników, zdradzania i wykradania tajnych firmowych informacji, a także ustalamy autorów donosów. Jesteśmy w stanie sprawdzić autentyczność zwolnień lekarskich. Zajmujemy się również innymi sprawami gospodarczymi. Jeśli jesteś właścicielem firmy i borykasz się z jakimś problemem, to jesteśmy w stanie Ci pomóc. Sprawdzamy czy Twoi pracownicy są z Tobą szczerzy. Możemy dowiedzieć się, czy nie łamią zasad umowy, a także, czy ich CV jest prawdziwe.  

Najlepszy prywatny detektyw

W naszej ofercie znajduje się również usługa dotycząca wyszukiwania podsłuchów w firmach i domach prywatnych. Warto od razu zaznaczyć, że stosowanie takich urządzeń jest nielegalne. Niestety wiele osób decyduje się na korzystanie z ich działania, ponieważ pomagają zebrać cenne informacje na temat pracowników, członków rodziny lub współdziałaczy.

Nasze biuro detektywistyczne  w Warszawie dostępne jest do dyspozycji 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Jako firma ogólnopolska działamy na terenie całego kraju. Wydaje Ci się, że znajdujesz się w trudnej sytuacji i nie wiesz, jak się z niej wybrnąć? W takim razie zdecyduj się na detektywa prywatnego, a przekonasz się, że wszystko da się rozwiązać.

Detektyw od zdrad Olsztyn

Detektyw od zdrad to jedna z usług, jaką można znaleźć w agencji detektywistycznej detektywi.net. Kierując tego rodzaju śledztwa jesteśmy w stanie zebrać dowody, które staną się argumentem na sprawie rozwodowej z orzekaniem o winie. Nasza agencja detektywistyczna dba o dyskrecję, a co więcej zapewnia najwyższy komfort i dojrzałość w trakcie rozmów. Zdajemy sobie sprawę, że rozwód i zdrady to bardzo delikatne tematy.   Na początku trzeba jednak zaznaczyć, że rozwód osiągany jest wtedy, gdy potwierdzony jest całkowity i trwały rozpad pożycia małżeńskiego.

Detektyw rozwodowy Olsztyn

Istnieją małżeństwa, którym wydaje się, że jedynym właściwym rozwiązaniem trudnej sytuacji jest rozwód. Jednak podjęcie tej decyzji jest bardzo trudne szczególnie dla osoby chcącej udowodnić, że to druga osoba jest winna rozpadowi małżeństwa. Bardzo ważne jest zebranie materiału dowodowego, który zostanie wykorzystany do sprawy rozwodowej. Dowody mogą stać się solidnym argumentem, dzięki któremu sąd będzie w stanie określić, który z małżonków przyczynił się do rozpadu małżeństwa.

Cennik usług detektywistycznych

Oferujemy profesjonale i dyskretne działania. Do pracy wykorzystujemy nowoczesne urządzenia do zbierania dowodów, robienia zdjęć i śledzenia z ukrycia. Podstawą rozliczenia za usługę jest stawka godzinowa. Nasza stawka godzinowa oscyluje w granicach 120 do 150 zł. Jest to cena jaką należy zapłacić korzystając z usług zespołu detektywistycznego.Wraz z zakończeniem usługi klient dostaje zebrane dowody i zdjęcia, które mogą zostać wykorzystanie w sądzie.