Detektyw Olsztyn

 

Usługi detektywistyczne Olsztyn  – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Olsztyn

Każda agencja detektywistyczna powinna cechować się przede wszystkim profesjonalizmem oraz doświadczeniem. Podobnie jest w naszym przypadku. Na rynku działamy od kilku dobrych lat, podczas których mieliśmy styczność z różnorodnymi sprawami oraz różnymi klientami. Mieliśmy okazję rozwiązywać bardziej skomplikowane sprawy, jak i te mniej skomplikowane, które wymagają również mniejszego nakładu pracy czy środków. Jako agencja oferujemy dość szeroki zakres usług.

Chętnie przyjmujemy zlecenia od przedsiębiorców i firm, jak i od klientów indywidualnych. Nasze działania są zgodne z prawem – nie robimy nic, co byłoby wbrew przepisom. Każdy detektyw, który pracuje w naszej agencji posiada specjalną licencję detektywistyczną. Jest ona nie tylko ważna dla klientów, ale przede wszystkim uprawnia konkretnego przedstawiciela naszego zawodu do tego, by występował w sądzie jako wiarygodny świadek.

4.5/5 - (62 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Firma detektywistyczna w Olsztynie

Dobrze wyposażona agencja, w której pracują kompetentni detektywi, może również zajmować się sprawami gospodarczymi. Przedsiębiorcy, będące właścicielami większych firm, doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak wielka presja ich otacza, podobnie jak zazdrość i chęć osiągnięcia podobnego sukcesu. W takich chwilach różne osoby podejmują działania niekorzystnie wpływające na biznes. Nasi detektywi bardzo dobrze spiszą się w takich śledztwach, jak te dotyczące wykradania tajnych informacji o firmie, zdradzaniu wiedzy na temat funkcjonowania przedsiębiorstwa, nieuczciwej konkurencji, przekupywania pracowników czy szpiegostwa gospodarczego. Ponadto, detektyw jest w stanie sprawdzić, czy zwolnienie lekarskie podesłane przez pracownika jest autentyczne, czy może to efekt oszustwa.

W momencie, kiedy jako szef firmy, rekrutujesz nowych pracowników, możesz skorzystać z naszej pomocy. Ze swojej strony oferujemy dokładne sprawdzanie i badanie prawdziwości podanych w CV informacji. Jest to istotne z tego względu, aby nie zatrudniać w firmie oszustów czy szpiegów, których zadaniem jest kradzież cennych informacji.

Najlepszy prywatny detektyw Olsztyn

Podsłuch to bardzo uciążliwa rzecz, z którą wciąż boryka się wiele osób, mimo, iż jest nielegalny w naszym kraju. Zazwyczaj ofiarami założonych podsłuchów są członkowie rodziny, rzadziej wrogowie czy pracownicy. Jako agencja detektywistyczna jesteśmy w stanie wykryć takich podsłuch, jak i go zniwelować oraz sprawdzić, przez kogo został założony.

Detektyw od zdrad Olsztyn

Jedną z najpopularniejszych usług, z której korzystają nasi klienci, jest detektyw od zdrad. Decydując się na takie śledztwo, zazwyczaj pracujemy tak, by zebrać jak najwięcej prawdziwych dowodów na zdradę, o ile taka występuje. Mogą one być później śmiało wykorzystane w procesie sądowym. Sprawy rozwodowe dotyczą mocno sfery prywatnej. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego do tego rodzaju klientów podchodzimy z wyjątkową delikatnością oraz dojrzałością. Gwarantujemy dyskrecję oraz poważne podejście do tematu. Jednak nie dla każdego rozwód to sprawa oczywista. Każdy klient powinien zdawać sobie sprawę, że rozwód zostanie orzeczony wyłącznie w momencie, kiedy udowodniony zostanie całkowity i trwały rozpad pożycia małżeńskiego.

Skuteczny detektyw rozwodowy Olsztyn

Niejednokrotnie zdarzają się sprawy, kiedy rozwód to jedyne, ale również ostateczne wyjście. Taka decyzja nie jest łatwa i wiąże zwykle na całe życie. Jeśli decydujesz się na to, warto mieć pod ręką odpowiednie dowody, w których zebraniu pomoże nasza agencja.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Usługi detektywistyczne mogą być tanie, jak i drogie. Wszystko zależy od skomplikowania sprawy, od tego, czego oczekuje klient, od czasu, jak i użytych narzędzi. Nie każda sprawa dotycząca zdrady będzie taka sama. Jedna może wymagać większej ilości poświęconego czasu czy sprytu detektywa. Zanim jednak klient podpisze jakąkolwiek umowę o współpracy, zostanie dokładnie poinformowany odnośnie kosztów. Warto podkreślić, że nasza agencja czynna jest dla wszystkich potrzebujących pomocy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net