Detektyw Toruń

Toruń

Usługi detektywistyczne Toruń– pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Toruń

Nasza agencja detektywistyczna jest doświadczona i profesjonalna. Na rynku działamy już wiele lat. Udało nam się rozwiązać wiele różnorodnych spraw. Jesteśmy w stanie pomóc klientom indywidualnym i przedsiębiorcom. Pomagamy zebrać materiały dowodowe, które mogą stać się solidnym argumentem w sądzie. Pomagamy udowodnić Twoją rację w ważnych dla Ciebie sprawach. Jesteśmy profesjonalni i działamy zgodnie z prawem. Dbamy również o dyskrecję dla naszych klientów. Obecnie współpracujemy z prywatnymi detektywami na podstawie ustawy o usługach detektywistycznych. Jest to ustawa mówiąca, że śledztwa mogą przeprowadzać jedynie osoby mające licencję prywatnego detektywa w Warszawie. To właśnie dlatego zebrane przez nas dowody mogą zostać wykorzystane w sprawie sądowej. Dodatkowo prywatny detektyw może zeznawać na rozprawie, by udowodnić autentyczność zebranych materiałów.

4.8/5 - (40 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw w Toruniu

Nasza agencja detektywistyczna podejmuje się zleceń na poszukiwanie osób zaginionych, porwanych, a nawet tych, z którymi urwał się kontakt. Pomagamy ustalić dane adresowe. Wszystkie nasze działania są dyskretne, dzięki czemu nasi klienci mogą czuć się bezpiecznie. Działamy również w sprawach karnych, które są najbardziej skomplikowane. W takich sprawach mamy duże doświadczenie, co zdecydowanie ułatwia nam działanie. Do tego czasu byliśmy zaangażowani w wiele spraw kryminalnych. Decydując się na nasze usługi możesz mieć pewność, że pomożemy zabrać dowody w sprawach bardzo skomplikowanych i trudnych dotyczących pobić, gwałtów, a nawet zabójstw. Działamy dyskretnie i zawsze zapewniamy klientom poufność. Zdajemy sobie sprawę z tego, że jest to kluczowe dla każdego klienta. Doświadczenie sprawia, że wiem że ofiary mogą być narażone na niebezpieczeństwo, szantaże i groźby.

Firma detektywistyczna

Agencja detektywistyczna doskonale radzi sobie ze sprawami gospodarczymi. Prowadzimy działania, które dotyczą śledzenia nieuczciwej konkurencji, szpiegostwa gospodarczego i przekupowania pracowników. Pomagamy ustalić, czy nie są prowadzone działania w sprawie wykradania ważnych informacji firmowych lub zdrady współpracowników. Ustalamy autorów donosów. Dodatkowo pomagamy sprawdzać autentyczność zwolnień lekarskich. Prowadzimy również wiele innych spraw. Jesteśmy w stanie pomóc przedsiębiorcom ustalić, czy pracownicy są szczerzy, czy warunki umowy poufności nie są złamane. Jeśli jesteś przedsiębiorcom i masz problem który wydaje Ci się trudny do rozwiązania, zdecyduj się na pomoc detektywa prywatnego.

Najlepszy prywatny detektyw

Nasza agencja detektywistyczna zajmuje się wykrywaniem podsłuchów. Działamy w domach prywatnych i firmach. Warto od razu zaznaczyć, że stosowanie urządzeń do podsłuchiwania jest nielegalne. Mimo to wiele osób decyduje się na ich montowanie, ponieważ pomagają zebrać ważne informacje na temat rodziny i pracowników.

Nasze biuro detektywistyczne w Warszawie dostępne jest dla klientów 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Jesteśmy firmą detektywistyczną ogólnopolską. To właśnie dlatego nasi klienci mogą korzystać z naszych usług na terenie całego kraju. Wydaje Ci się, że znajdujesz się w sytuacji bez wyjścia? Zdecyduj się na pomoc prywatnego detektywa.

Detektyw od zdrad Toruń

Detektyw od zdrad to jedna z naszych popularnych usług, która oferowana jest przez naszą agencję detektywistyczną. Podczas kierowania takimi sprawami zajmujemy się zbieraniem dowodów, które mogą być wykorzystane w sprawie rozwodowej. Agencja detektywistyczna zapewnia dyskrecję i pełną dojrzałość w trakcie rozmów. Zdajemy sobie sprawę, że takie sprawy są bardzo trudne i delikatne dla naszych klientów. Warto zaznaczyć, że rozwód osiągany jest jedynie wtedy, gdy potwierdzony zostanie całkowity i trwały rozpad pożycia małżeńskiego.

Skuteczny detektyw rozwodowy Toruń

Zdarzyć się mogą sprawy, w których wydaje się, że jedynym wyjściem jest rozwód. Podjęcie takiej decyzji nigdy nie jest łatwe. Takie sprawy są bardzo trudne i skomplikowane. Warto jednak pamiętać, że ważne jest zebranie materiałów dowodowych, które mogą być wykorzystane w sądzie w sprawie rozwodowej. Dzięki nim możliwe będzie ustalenie, kto jest odpowiedzialny za rozpad małżeństwa.

Cennik usług detektywistycznych – Detektyw cennik Toruń

Wynajęcie detektywa jest dobrym posunięciem, na które decyduje się coraz więcej osób. W końcu wiadomo, że w sądzie liczą się przede wszystkim dowody i to niepodważalne. Nasza firma wie, jak działać. Dysponujemy najnowszymi sprzętami, a nasz zespół posiada ogromne doświadczenie. Należy podkreślić, że cennik usług detektywistycznych jest obecnie przystępny. Wszystkie ustalenia dotyczące kosztów mają miejsce jeszcze przed rozpoczęciem działań, dzięki czemu Klient wie, z jakim wydatkiem musi się liczyć.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net