Detektyw Lublin

Usługi detektywistyczne Lublin  – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Lublin

Jeśli szukasz agencji detektywistycznej, która może pochwalić się najlepszymi cechami oraz dobrymi opiniami, koniecznie sprawdź nas! Jesteśmy zarówno bardzo profesjonalnym zespołem, jak i doświadczonym. Nasze działania na rynku rozpoczęły się kilka dobrych lat temu, dlatego obecnie możemy pochwalić się sporym gronem zadowolonych klientów. Za sobą mamy liczne sprawy, zarówno te prywatne, indywidualne, jak i typowo gospodarcze.

Szeroka, rozbudowana oferta to klucz do zróżnicowanego grona klientów. Mamy siłę, aby dotrzeć do różnych grup osób zainteresowanych usługami detektywistycznymi. Jako agencja możemy zapewnić, że wszystkie działania, których się podejmujemy, są w pełni legalne. Nasi detektywi posiadają specjalną licencję, którą trzeba uzyskać, aby móc pracować jako pełnoprawny prywatny detektyw. Uzyskuje się ją w Warszawie, a ponadto uprawnia ona detektywa do zeznawania w sądzie, o ile zajdzie taka potrzeba.

4.8/5 - (50 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Firma detektywistyczna w Lublinie

Reprezentujemy agencję detektywistyczną, która nie tylko pracuje 24 godziny 7 dni w tygodniu, ale ponadto posiada szeroki wachlarz usług i możliwości. Chodzi tutaj głównie o to, że nie zajmujemy się wyłącznie sprawami indywidualnych klientów, ale również mniejszych i większych przedsiębiorstw. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że w firmach, która odniosły spory sukces, prędzej czy później zjawi się osoba próbująca wykraść tajne informacje. Jesteśmy detektywami, którzy nie boją się śledztw ściśle dotyczących nieuczciwej konkurencji, przekupywania pracowników, szpiegostwa gospodarczego czy wykradania informacji. Ustalamy również autorów donosów, sprawdzamy prawdziwość zwolnień lekarskich oraz jesteśmy w stanie sprawdzić, czy informacje umieszczone w CV przez potencjalnego pracownika są prawdziwe.

Najlepszy prywatny detektyw Lublin

Oferta naszej agencji jest bardzo szeroko rozbudowana, dzięki czemu możemy służyć ludziom i szukać dla nich potrzebnych informacji. Poza tym, że działamy praktycznie bez przerwy i jesteśmy dostępni dla klientów z całego kraju, oferujemy również pomoc podczas wykrywania ewentualnych podsłuchów. Choć są w naszym kraju nielegalne, często zdarza się, że taki podsłuch zostaje założony. Można wtedy śledzić kroki konkretnej osoby, a wypowiedziane słowa wykorzystać przeciwko, choć tylko częściowo.

Detektyw od zdrad Lublin

Zdrada to problem, z którym zwraca się do nas coraz większa liczba klientów. Głównie są to kobiety podejrzewające swoich mężczyzn o zdradę, jednak nie tylko. Detektyw z naszej agencji, który podejmie się tej sprawy, rozpocznie śledztwo. Jego zadaniem będzie zebranie dowodów na to, czy faktycznie owa zdrada ma miejsce. Jeśli tak, detektywistyczne dowody mogą przysłużyć się w sądzie podczas ewentualnej sprawy rozwodowej. Trzeba wziąć to pod uwagę, zwłaszcza, jeśli klient nie jest pozytywnie nastawiony do tego i nie zamierza pójść na kompromis ani wybaczyć. Tego typu sprawa jest jednak bardzo delikatna, dlatego gwarantujemy z naszej strony maksymalną delikatność oraz dojrzałość. W trakcie rozmów korzystamy z wyuczonych zachowań, które mogą realnie pomóc osobie zdradzonej.

Skuteczny detektyw rozwodowy Lublin

Dobry detektyw rozwodowy przyda się zawsze wtedy, kiedy jest to jedyna opcja dla małżeństwa. Jeśli chcesz udowodnić, że cała tragedia odbyła się przez wzgląd na działania drugiej połówki, powinno to zostać dokładnie przedstawione w sądzie, poparte dowodami. Istotne to jest z racji tego, że nie każdy sąd przytaknie parze w momencie, kiedy będzie chciała się rozstać. Aby rozwód został orzeczony, koniecznością jest orzeczenie o trwałym rozpadzie pożycia małżeńskiego.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Choć usługi detektywistyczne mogą uchodzić za drogie, z pewnością są warte swojej ceny. W naszej agencji każda sprawa rozliczana jest inaczej, aniżeli w państwowych służbach. Oferujemy klientom naszą maksymalną uwagę, a ponadto gwarantujemy, że praktycznie każdy problem zostanie rozwiązany. Naszym klientom przedstawiamy możliwe rozpiętości cenowe na samym początku znajomości, aby mogli się w odpowiednim czasie wycofać.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net