Detektyw Rzeszów

Usługi detektywistyczne Rzeszów – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów. Biuro detektywistyczne detektywi.net Rzeszów – profesjonalność, ostrożność, dyskrecja.

Rzeszów to tylko jedno z wielu miast, w których nasz prywatny detektyw może realizować dla Ciebie usługi detektywistyczne.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Rzeszów

Nasza agencja detektywistyczna ma wieloletnie doświadczenie i jest profesjonalna. Działamy na rynku od wielu lat, dzięki czemu udało nam się rozwikłać wiele różnorodnych spraw. Oferujemy szeroki zakres usług, dzięki czemu klienci z łatwością znajdują ofertę dopasowaną do potrzeb. Jesteśmy w stanie pomóc klientom indywidualnym i przedsiębiorcom. Pomagamy zebrać materiał dowodowy, który może zostać wykorzystany jako argument w sprawie sądowej. Wszystkie nasze działania są zgodne z prawem. Dbamy również o dyskrecję podczas praw, dzięki czemu zapewniamy komfort klientom. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką i różnorodną ofertą. Obecnie współpracujemy z licencjonowanymi detektywami na podstawie ustawy o usługach detektywistycznych. To więc oznacza, że wszystkie czynności śledcze wykonywane są przez osoby, które posiadają licencję prywatnego detektywa w Warszawie. To dzięki temu zebrane przez nas dowody mogą stać się dowodem w sprawie sądowej. Dodatkowo nasi detektywi mogą zeznawać w sądzie, by udowodnić autentyczność zebranych dowodów.

4.7/5 - (52 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw w Rzeszowie

Nasza agencja detektywistyczna podejmuje się zleceń na poszukiwanie osób zaginionych, porwanych, a nawet tych, z którymi urwał się kontakt. Pomagamy ustalić dane adresowe. Wszystkie nasze działania są dyskretne, dzięki czemu nasi klienci mogą czuć się bezpiecznie. Działamy również w sprawach karnych, które są najbardziej skomplikowane. W takich sprawach mamy duże doświadczenie, co zdecydowanie ułatwia nam działanie. Do tego czasu byliśmy zaangażowani w wiele spraw kryminalnych. Decydując się na nasze usługi możesz mieć pewność, że pomożemy zabrać dowody w sprawach bardzo skomplikowanych i trudnych dotyczących pobić, gwałtów, a nawet zabójstw. Działamy dyskretnie i zawsze zapewniamy klientom poufność. Zdajemy sobie sprawę z tego, że jest to kluczowe dla każdego klienta. Doświadczenie sprawia, że wiem że ofiary mogą być narażone na niebezpieczeństwo, szantaże i groźby.

Firma detektywistyczna

Agencja detektywistyczna pomaga także w skomplikowanych sprawach gospodarczych. Jesteśmy w stanie prowadzić działania śledcze w sprawach, dotyczących nieuczciwej konkurencji, szpiegostwa gospodarczego, przekupywania pracowników, zdradzie lub wykradaniu tajnych informacji z firmy. Jesteśmy w stanie sprawdzić autentyczność zwolnienia lekarskiego i CV. Pomagamy sprawdzić, czy pracownicy są szczerzy. Sprawdzamy, czy zapisy w umowie nie są łamane przez żadną ze stron. Jeśli jesteś przedsiębiorcom i wydaje Ci się, że znajdujesz się w sytuacji bez wyjścia – koniecznie wybierz prywatnego detektywa.

Najlepszy prywatny detektyw

Nasza oferta obejmuje wykrywanie i usuwanie urządzeń do podsłuchiwania w domach i firmach. Warto wiedzieć, że stosowanie tego rodzaju urządzeń jest nielegalne. Jednak wiele osób decyduje się na ich zamontowanie. Wszystko przez to, że  pomagają zebrać wiele cennych informacji na temat rodziny lub pracowników i znajomych.

Nasze biuro detektywistyczne w Warszawie jest dostępne do dyspozycji naszych klientów przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Jesteśmy  ogólnopolską firmą detektywistyczną , dlatego jesteśmy dostępni dla naszych klientów na terenie całego kraju. Myślisz, że znajdujesz się w sytuacji bez wyjścia? Zdecyduj się na skorzystanie z pomocy detektywa prywatnego.

Detektyw od zdrad Rzeszów

Detektyw od zdrad to usługa, która jest bardzo popularna, a można z niej skorzystać decydując się na współpracę z naszą agencją detektywistyczną. W takich rozprawach zajmujemy się zbieraniem dowodów, które udowadniać będą zdradę. To dowody, które mogą zostać wykorzystane w sądzie w sprawie rozwodowej. Trzeba na wstępie zaznaczyć, że rozwód zostanie osiągnięty tylko wtedy, gdy potwierdzony zostanie całkowity i trwały rozpad pożycia małżeńskiego.

Skuteczny detektyw rozwodowy Rzeszów

Zdarzają się sytuacje, w których najrozsądniejszym sposobem  na rozwiązanie problemu jest rozwód. Podjęcie takiej sytuacji jest trudne i skomplikowane. Ważne jest zebranie materiału dowodowego, dzięki którym możliwe będzie udowodnienie winy jednej ze stron i obwinienie jej za rozpad małżeństwa. Dowody zebrane przez detektywa mogą zostać wykorzystanie przy rozprawie rozwodowej.

Cennik usług detektywistycznych – Detektyw cennik Rzeszów

Prywatny detektyw wie, w jaki sposób zebrać odpowiednie dowody, które nie będą budzić wątpliwości w sądzie. Na podstawie obserwacji tworzony jest raport z dołączonymi zdjęciami i nagraniami. Solidny detektyw zawsze dobiera odpowiednią strategię działania. Nasza firma jest w stanie pomóc w każdej sprawie, nawet w tej najtrudniejszej. Cennik usług detektywistycznych nie jest wygórowany. W zależności od sprawy rozliczenie może być dokonywane za godziny pracy zespołu detektywistycznego lub za dzień.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net