Detektyw od zdrad

Detektyw od zdrad

Detektyw od zdrad to jedna z wielu usług świadczonych przez agencję detektywistyczną detektywi.net. Kierując śledztwa związane ze sprawami cywilnymi, kompletowane są materiały dowodowe, które poświadczają o zdradzie, co jest częstą przyczyną rozwodów. Zebrane dowody mogą zostać wykorzystane w sądzie podczas rozwodu i poświadczać o winie jednego z partnerów. Nasza agencja zapewnia pełną dyskrecję oraz wysoki poziom dojrzałości w czasie rozmów oraz podejmowanych działań, z uwagi na bardzo delikatny temat prawno-obyczajowy. Rozwód osiągany jest wówczas, gdy potwierdzony jest całkowity, trwały rozpad pożycia małżeńskiego. W czasie rozprawy sąd orzeka stronę, po której tkwi wina. Mocne dowody potwierdzające zdradę, wpływają na korzyść klienta, a pomocne materiały są dostarczane przez detektywa od zdrad.

Detektyw zdrady

Wynajęcie detektywa od zdrad w konsekwencji prowadzi do ustalenia winy partnera. Zdrada to najczęstsza przyczyna zakładania spraw rozwodowych, to trudne i bolesne doświadczenie wpływa na stan całej rodziny i najbliższych przyjaciół, którzy często są powoływani do sprawy sądowej jako świadkowie. Udowodnienie zdrady jest trudnym zadaniem, gdy jednak jesteśmy przekonani o winie współmałżonka, możemy skorzystać z profesjonalnej pomocy detektywa od zdrad, który w przypadku zaistniałej winy dostarczy odpowiednich dowodów, które następnie zostaną ukazane przed sądem. Fachowe działanie doświadczonych detektywów z agencji detektywi.net pozwoli zebrać materiały, które przyczynią się do uzyskania rozwodu z orzeczeniem o winę.

Do działań detektywa, w celu potwierdzenia zdrady, należą:

 • obserwacja partnera,
 • ustalenie, czy przebywa on w nieformalnym związku z inną osobą,
 • ustalenie wszelkich informacji dotyczącej kochanki/kochanka, czyli miejsce zatrudnienia, miejsce pracy itp.,
 • ustalenie potencjalnych świadków.

Po dokonaniu obserwacji oraz ustaleniu wszystkich czynników materiały dowodowe są kompletowane, porządkowane oraz przedstawiane w jasnej formie klientowi. Osoba decydująca się na wynajem detektywa nie musi martwić się wyciekiem poufnych informacji, nasza praca daje stuprocentową pewność dyskrecji. Cały zespół prowadzący sprawę zawsze kieruje się poszanowaniem godności osobistej klientów. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych urządzeń elektronicznych poziom świadczonych przez nas usług jest bardzo wysoki.

Nasza oferta detektywistyczna związana z ustaleniem zdrady obejmuje również działania, które mają na celu:

 • ujawnienie majątku wskazanych osób,
 • obserwację wskazanych osób,
 • uzyskanie informacji na temat miejsca zamieszkania oraz miejsca pracy wskazanych osób,
 • potwierdzenia kontaktów osobistych ze wskazanymi osobami.

Detektyw od zdrad wynajem – co otrzymuje klient?

Detektyw wykrywający zdrady odpowiednio przygotowuje materiały dowodowe w taki sposób, by mogły one zostać właściwie rozpatrzone przez sąd w czasie orzekania jednego z partnerów o winę. Dokumentacja musi być również stworzona z poszanowaniem klienta oraz troską o jego dobro. Osoba wynajmująca detektywa otrzymuje pełen komplet zebranych dowodów, które są wynikiem konkretnych działań. Praca detektywa obejmuje:

 • szczegółowe opracowanie indywidualnego planu działania,
 • stworzenie pełnej dokumentacji podjętych kroków oraz uzyskanych dzięki nim efektów,
 • przekazanie wszystkich zebranych oraz uporządkowanych materiałów klientowi. Są to najczęściej zdjęcia i nagrania audio oraz video,
 • stworzenie dokładnego i zrozumiałego sprawozdania pisemnego po zakończeniu wszystkich działań,
 • ustalenie niezbędnych kontaktów, adresów oraz danych personalnych,
 • dokonywanie na bieżąco raportów, utrzymanie stałego kontaktu z klientem.

Wyżej opisane materiały są z powodzeniem wykorzystywane w sprawach rozwodowych. Są one traktowane jako wiarygodne źródło informacji, wyraźnie wskazujące na winę jednej ze stron.

Detektyw zdrady – profesjonalne działanie

Detektyw od zdrad to odpowiednio wykształcona osoba, która by móc wykonywać zawód, musi posiadać licencje detektywa. Nasza grupa składa się wyłącznie z doświadczonych profesjonalistów, którzy w umiejętny, rzetelny oraz delikatny sposób, przeprowadzają wiele spraw, również tych związanych z niewiernością małżeńską. Przy wyborze śledczego zawsze warto zwrócić uwagę na posiadaną przez niego licencję, ponieważ zmiana prawna z 2014 roku umożliwia otwieranie biur detektywistycznych osobom bez potwierdzonych dokumentem umiejętności.

Nasi prywatni detektywi dają gwarancję przygotowania najwyższej jakości materiałów, co możliwe jest dzięki zastosowaniu nowoczesnego sprzętu, umożliwiającego przeprowadzenie obserwacji nawet w trudnych warunkach oraz utrwalenie dowodów w satysfakcjonujący dla klienta sposób. Dobre dowody mogą doprowadzić do orzeczenia winy w sądzie, co znów pozwala na uzyskanie alimentów na rzecz współmałżonka, sposobie podziału majątku, w przypadku braku podzielności materialnej oraz ustalenia opieki rodzicielskiej.

W przypadku przedstawienia mało rzetelnych materiałów dowodowych i zebrania ich w nieprofesjonalny sposób można narazić się na odpowiedzialność karną lub cywilną z powodu naruszenia dóbr osobistych. Dlatego tak ważne jest, by dokumenty sporządzone były w dokładny i fachowy sposób. Otrzymany od doświadczonego śledczego raport to kompletny i autorytatywny zapis, którym można posłużyć się w sądzie.

Detektyw od zdrad Warszawa – jak zdobywa informacje?

Detektyw od zdrad ma wiele możliwości przeprowadzenia dyskretnego śledztwa. Korzystając z prywatnego sprzętu, może on pozyskać materiał fotograficzny oraz audiowizualny. Przy wykorzystaniu umiejętności przeprowadza wywiady środowiskowe, a nawet pobiera próbki DNA. Bardzo istotny jest również sposób prezentacji materiału dowodowego przez detektywa na sali sądowej. Nawet materiały o niewielkim znaczeniu w całym procesie, a ukazane we właściwy sposób, mogą okazać się istotnym i przeważającym elementem w całej rozprawie. Kluczowym w zawodzie detektywa jest nienaruszenie granicy dóbr osobistych niewiernego partnera, na co można liczyć, decydując się na współpracę z agencją detektywi.net. Praca śledczego powinna być na tyle subtelna, by nie doprowadzać do możliwości pociągnięcia klienta do odpowiedzialności przez partnera.

Detektyw zdrady – wynajem

Nasza agencja detektywistyczna świadczy usługi na terenie całego kraju, realizujemy wiele zleceń, które mają na celu pomoc w ustaleniu prawdy i zebraniu materiałów dowodowych, korzystnych dla naszych klientów i jednocześnie ukazujących fakty. Jak detektywi od zdrad oferujemy swoje usługi głównie w miastach: Szczecin, Gdańsk, Bydgoszcz, Toruń, Katowice, Wrocław, Poznań oraz Warszawa.

Detektyw od zdrad Warszawa – ile kosztuje?

Proponując naszym klientom profesjonalne usługi detektywistyczne, oparte o licencje, doświadczenie oraz umiejętności, zawsze przedstawiamy cennik za dane usługi. Do konkretnego typu usługi dostosowana jest cena oraz przeznaczony na działanie wymiar czasowy. Ceny związane z:

 • obserwacją osób, mienia i miejsca z powietrza lub wody,
 • obserwacją osób, mienia i miejsca w sprawach skomplikowanych,
 • obserwacją osób, mienia i miejsca poza terenem kraju,
 • poszukiwaniem osób zaginionych,
 • poszukiwaniem ukrytych ruchomości,
 • ustaleniem historii nieruchomości,
 • sporządzeniem stenogramów,
 • odzyskiwaniem danych z np. telefonów, komputerów i innych,

są ustalane indywidualnie. Pozostałe działania podejmowane przez detektywów i związane z nimi opłaty, można sprawdzić w cenniku.

Odkrycie zdrady jest bolesne i często wiąże się z domysłami. By ustalić fakty dotyczące niewierności partnera i wykorzystać zebrane dowody w sądzie podczas rozprawy rozwodowej, warto skorzystać z usług profesjonalistów. Zachęcamy do współpracy w zakresie zdrad.

Detektyw zdrady – dlaczego detektywi.net?

W agencji detektywistycznej detektywi.net można liczyć na kontakt z najlepszymi ekspertami, którzy kierując się wysokim standardem pracy i nowoczesną technologią, zapewniają wsparcie klientom, bez względu na rodzaj i zakres problemu.

Naszym celem jest dostarczenie prawdziwych i konkretnych informacji, zapewniamy kompleksowe świadczenie usług – zajmujemy się powierzoną nam sprawą od początku do końca, dzięki dużemu doświadczeniu wiemy, jak prawidłowo przystępować do zleceń, by działania przyniosły zamierzony efekt, w pracy korzystamy z zaawansowanych narzędzi, które pozwalają nam uzyskać rzetelne dowody. Detektywi.net to zawsze dobry wybór, jeśli chcemy osiągnąć założony rezultat. 

Jesteśmy dostępni dla Państwa pod nr 516 997 000 – zachęcamy do kontaktu.

 

4.6/5 - (51 votes)

Opinie

Najczęstsze pytania

Z pomocy prywatnego detektywa można skorzystać w przypadku różnych spraw. Za każdym razem, kiedy są nam potrzebne określone informacje, a nie umiemy ich zdobyć na własną rękę lub samodzielnie ich pozyskać, warto zwrócić się o pomoc do profesjonalisty. Prywatny detektyw jest w stanie zebrać w sposób dyskretny informacje zarówno dla osoby prywatnej, jak i dla firmy czy też dla kancelarii prawnej.

Prywatni detektywi to profesjonaliści, którzy są doskonale przygotowani pod kątem merytorycznym. Posiadają oni również odpowiednie sprzęty, by pozyskać niezbędne i wartościowe informacje w sposób profesjonalny i skuteczny.

Podczas działania na własną rękę, w grę wchodzą ogromne emocje. Detektyw zawsze wie, jak zachować się w danej sytuacji, by osoba nie zorientowała się, że np. jest śledzona. Istotny jest również fakt, że materiał zebrany przez profesjonalnego detektywa jest przygotowany porządnie, dzięki czemu będzie się nadawał do użycia w sądzie. Strona przeciwna nie jest go w stanie w żaden sposób podważyć.

– Prywatni detektywi nie posiadają takich samych uprawnień jak policja, wojsko czy służby specjalne. Detektywi nie mogą wykonywać czynności zastrzeżonych dla innych organów, jak również korzystać z policyjnej bazy danych.

Wbrew temu, co jest pokazywane w filmach, detektywi nie mogą zakładać podsłuchów, ukrytych kamer i innych urządzeń tego rodzaju. Niedozwolone jest również naruszenie miru domowego. Zakres działań detektywa jest ograniczony przez prawo. Należy jednak podkreślić, że zwracając się o pomoc do agencji detektywistycznej, Klient ma pewność, że zostaną podjęte wszystkie działania mające na celu wykonanie danego zadania.

Detektywi uczestniczą w różnych wydarzeniach mających związek np. z osobą obserwowaną; rozmawiają z ludźmi posiadającymi niezbędne informacje. Co istotne, jako profesjonaliści, doskonale wiedzą, jak pozyskać informacje w sposób całkowicie legalny i jak działać. Prywatny detektyw musi się wykazać kreatywnością i pomysłowością. Stosuje przy tym różne metody pracy.

Prywatny detektyw nie zawsze jest w stanie podjąć się każdego zadania. Agencja detektywistyczna detektywi.net zatrudnia prywatnych detektywów i ekspertów wyspecjalizowanych w różnych dziedzinach – np. w wykrywaniu podsłuchów, w sprawach karnych, rodzinnych, spadkowych itp. Do określonej sprawy przydzielany jest odpowiedni specjalista.

Wybierając agencję detektywistyczną, należy sprawdzić, czy jest ona wpisana do MSWiA. Warto również sprawdzić numer licencji detektywa – dzięki temu dowiesz się, od jak dawna, dany detektyw świadczy swoje usługi. Prócz tego sprawdź, jaki jest adres biura stacjonarnego danej firmy detektywistycznej. Pamiętaj, że wybrana agencja musi podpisać z Tobą umowę – kwestia ta jest uregulowana prawnie.

Firma detektywi.net działa na rynku od dawna, jest wpisana do MSWiA, a wszyscy współpracujący detektywi posiadają licencję. Przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań, zawsze jest podpisywana umowa z Klientem.

Zanim wybierzemy agencję detektywistyczną, warto sprawdzić w sieci różne opinie. Dobrym krokiem jest również sprawdzenie, jaka osoba daną agencją kieruje.

Na początku podpisywana jest umowa. Istotne jest to, by Klient przekazał wszystkie niezbędne informacje – dzięki temu łatwiej będzie dobrać odpowiedniego specjalistę i jak najszybciej rozpocząć działania.

Żadnemu detektywowi nie wolno zacząć realizować działań związanych z daną sprawą przed spisaniem umowy w formie pisemnej. Umowa ustna nie jest tu ważna. Konieczność podpisania umowy jest uwarunkowana Ustawą o usługach detektywistycznych. Ponadto dzięki temu chronione są interesy obydwu stron.

Sam proces zawarcia umowy z detektywem wygląda następująco:

-telefoniczne lub mailowe zlecenie sprawy

-spotkanie z klientem (spotkanie może się odbyć zdalnie lub osobiście – spotkanie pomaga Klientowi oswoić się z detektywem i nabrać do niego zaufania)

-omówienie przedmiotu sprawy

-podpisanie umowy

-realizacja sprawy

-przekazanie protokołu z czynności detektywistycznych

Agencja detektywistyczna i współpracujący z nią eksperci są zobowiązani z mocy prawa do zachowania poufności. Również sam fakt podpisania umowy z detektywem jest objęty tajemnicą.

Tak, sprawozdanie wykonane przez detektywa może zostać wykorzystane podczas sprawy sądowej. Detektywi są uprawnieni do tego, by przetwarzać dane osobowe i wizerunek osób bez ich zgody. W związku z tym detektywi mogą zbierać informacje i dowody, przetwarzać je oraz sporządzić sprawozdanie, które może stanowić dowód w sądzie. Samo sprawozdanie sporządzone przez detektywa jest dowodem z opinii prywatnej. Detektyw jako świadek potwierdza osobie prywatnej, co zaobserwował. Warto podkreślić fakt, że materiały zebrane przez detektywa są wysokiej jakości merytorycznej.

Istnieje możliwość powołania detektywa na świadka w sprawie sądowej. Ostateczną decyzję dotyczącą tego, czy zebrane przez detektywa materiały są wystarczające, czy może niezbędne są również jego zeznania, powinien podejmować detektyw.

Jako detektywi, przedstawiamy każdymi Klientowi możliwości z zakresu określonych działań i ewentualnych konsekwencji, jednak aspekty typowo prawne zawsze warto konsultować ze swoim prawnikiem. Jeśli Klient nie posiada swojego pełnomocnika, to jesteśmy w stanie wskazać kancelarie prawne, które polecamy.

W celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, czy detektyw może zająć się daną sprawą, wystarczy zadzwonić lub napisać mejla – pozyskanie takiej informacji jest bezpłatne.

Agencja detektywistyczna nie udziela gwarancji. W trakcie prowadzonych przez detektywa działań niekoniecznie musi dojść do zdarzeń i sytuacji, o które dana osoba jest podejrzewana. Należy jednak podkreślić, że agencja detektywistyczna detektywi.net może się pochwalić ogromną skutecznością, o czym świadczą choćby rekomendacje i opinie na nasz temat. Większość spraw zlecanych agencji detektywistycznej kończy się sukcesem, a pozyskane informacje pozwalają na osiągnięcie celu.

W celu zlecenia detektywowi obserwacji należy na samym początku podpisać umowę. Dopiero po tej czynności, detektyw może podjąć konkretne działania. Dobrze jest już na wstępie przekazać detektywowi wszelkie niezbędne informacje, w posiadaniu, których jesteśmy – dzięki temu poszczególne czynności będą przebiegać sprawniej. Agencja detektywistyczna, prowadząc obserwację, stosuje różne metody działania, wykazuje się kreatywnością oraz pomysłowością. Wszystko to owocuje zebraniem wartościowego materiału. Prywatny detektyw nie może zakładać kamer, podsłuchów, urządzeń śledzących oraz przekraczać miru domowego. Kiedy dana osoba opuszcza swoją prywatną przestrzeń, detektyw przystępuje do działania i prowadzi czynności obserwacyjne oraz zbiera wartościowe dowody.

Agencja detektywistyczna jest w stanie sprawdzić, czy partner lub partnerka dopuszcza się zdrady. Prywatny detektyw weryfikuje podejrzenia Klienta. Warto wspomnieć, że obecnie usługa sprawdzenia, czy dana osoba dopuszcza się zdrady, jest często zlecana przez rodzinę strony, która może być zdradzana.

Wykrycie podsłuchu jest bardzo trudne. Samodzielne znalezienie pluskwy jest możliwe tylko w teorii. Ma to związek choćby z faktem, że współczesne urządzenia podsłuchowe są niezwykle zaawansowane technologicznie i posiadają niewielkie wymiary. Agencja detektywistyczna detektywi.net ma ogromne doświadczenie w znajdowaniu takich przedmiotów zarówno w prywatnych domach, jak i w firmach. Nasi detektywi dysponują profesjonalnym sprzętem do wykrywania podsłuchów. Wszystko to sprawia, że jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką skuteczność w działaniu.

Usługi prywatnego detektywa nie muszą być drogie. Kluczowa jest odpowiednia strategia i indywidualne podejście. Kiedy Klient posiada już określone informacje, a detektyw ma je jedynie uzupełnić lub wykonać część pracy, to usługa wcale nie jest droga.

Tak, koszt usługi detektywistycznej widnieje w umowie. Pytanie „Ile kosztuje wynajęcie prywatnego detektywa?” zadaje sobie każda osoba, chcąca skorzystać z takich usług. Decydując się na współpracę z agencją detektywistyczną detektywi.net, masz pewność, że nie będziesz narażony na żadne ukryte opłaty. Szacowana kwota na określone usługi jest wyszczególniona w umowie. Jeśli w toku prowadzenia sprawy, okazuje się, że niezbędne jest wykonanie dodatkowych czynności, Klient jest na bieżąco informowany o zaistnieniu nowych kosztów. Detektywi dopiero po uzyskaniu akceptacji, wcielają je w życie. Dzięki temu Klient nie zostaje zaskoczony dodatkami opłatami poza kwotą, która jest wymieniona w umowie.

Tak, za usługi detektywistyczne zostaje wystawiona faktura VAT 23%

– Tak, nasza firma świadczy usługi detektywistyczne poza granicami Polski. Podkreślamy, że współpracujemy ze specjalistami z wielu dziedzin również na terenach innych krajów.

Wynajęcie detektywa jest legalne. Prywatny detektyw działa w oparciu o Ustawę z dnia 6 lipca 2001 r. o usługach detektywistycznych. Zakres podejmowanych przez niego działań jest uregulowany prawnie. Prywatny detektyw może przetwarzać dane osobowe i wizerunek bez zgody określonej osoby, o czym mówi Art. 28a. Ustawy o usługach detektywistycznych:

Art. 28a. Detektyw lub zatrudniający go przedsiębiorca przetwarza dane osobowe zebrane w toku wykonywania czynności, o których mowa w art. 2 ust. 1, bez zgody osób, których dane dotyczą, wyłącznie w zakresie realizacji usługi detektywistycznej.

Sporządzony na końcu czynności detektywistycznych, raport stanowi dowód z opinii prywatnej, który może być wykorzystany w sądzie.

Prywatny detektyw może przetwarzać dane osobowe i wizerunek bez zgody obserwowanej osoby. Raport z czynności detektywistycznych może stanowić istotny dowód podczas rozprawy sądowej. Warto podkreślić, że w swej codziennej pracy wykorzystuje on metody działania, które pozwalają na zdobycie cennych dowodów. Agencja detektywistyczna detektywi.net podczas realizacji zleconych przez Klienta spraw, wykazuje się kreatywnością i już na wstępie opracowuje strategię, dzięki czemu jej działania są skuteczne. Detektyw współpracuje ze specjalistami z określonych dziedzin, dlatego też jest w stanie pozyskać dowody w różnych sprawach.

Prywatny detektyw nie posiada takich samych uprawnień, jak np. policja. Szczegółowo określa to Art. 6. i 7. Ustawy z o usługach detektywistycznych:

Art. 6. Detektyw powinien, przy wykonywaniu czynności, o których mowa w art. 2 ust. 1, kierować się zasadami etyki, lojalnością wobec zlecającego usługę i szczególną starannością, aby nie naruszyć wolności i praw człowieka i obywatela.

Art. 7. Wykonując usługi detektywistyczne, o których mowa w art. 2 ust. 1, detektyw nie może stosować środków technicznych oraz metod i czynności operacyjno-rozpoznawczych, zastrzeżonych dla upoważnionych organów na mocy odrębnych przepisów.

Detektyw nie może wykonywać czynności zastrzeżonych dla innych organów. Wbrew powszechnej opinii, nie może on również zakładać nadajników GPS, podsłuchów, kamer i innych urządzeń. Oczywiście Klient ma prawo na terenie swojego domu czy siedziby firmy założyć tego rodzaju urządzenia.

Prywatny detektyw jest zobowiązany do zachowania pełnej dyskrecji – jest to uregulowane prawnie. Sam fakt podpisania umowy o współpracy z detektywem również jest objęty tajemnicą, zatem Klient może czuć się bezpieczny i mieć pewność, że nic nie wyjdzie na jaw. Szczegółowe obowiązki względem Klienta reguluje Art. 23b. 1. Ustawy o usługach detektywistycznych:

Art. 23b. 1. Przedsiębiorca wykonujący działalność gospodarczą w zakresie usług

detektywistycznych ma obowiązek sporządzić końcowe pisemne sprawozdanie

z wykonanych czynności, o których mowa w art. 2 ust. 1, zawierające w szczególności:

1) datę zawarcia umowy;

2) opis przedmiotu umowy;

3) określenie zakresu i przebiegu przeprowadzonych czynności;

4) opis stanu faktycznego;

5) datę zakończenia czynności w sprawie.

2. Sprawozdanie, o którym mowa w ust. 1, wraz z materiałami dokumentującymi

opis stanu faktycznego przekazuje się zleceniodawcy.

Sprawozdanie z czynności zrealizowanych przez detektywa jest dowodem z opinii prywatnej, które może być wykorzystane jako dowód w sądzie. Detektyw jako świadek poprzez raport potwierdza to, co zaobserwował. Jeśli prawnik Klienta uznaje, że dodatkowo niezbędne są zeznania detektywa w sądzie, to oczywiście istnieje taka możliwość.

Tak, świadczymy usługi zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm. Klienci mogą skorzystać z następujących usług związanych z prowadzeniem firmy:

 • Sprawdzenie wiarygodności kontrahenta
 • Wywiad gospodarczy
 • Zwalczanie nieuczciwej konkurencji
 • Odzyskiwanie zagrożonych należności
 • Weryfikacja kontrahenta
 • Sprawdzenie i weryfikacja wiarygodności firmy
 • Sprawdzenie i weryfikacja pracownika oraz kandydata do pracy
 • Weryfikacja przestrzegania zakazu konkurencji
 • Weryfikacja pracowników na L4
 • Sprawdzanie pracowników wykonujących pracę zdalną

W ostatnim czasie, w związku z pandemią, ogromną popularnością cieszy się usługa sprawdzania pracowników wykonujących pracę zdalną. Mimo tego, że większość osób jest w stanie trzymać się określonych zasad, to jednak nie jest to regułą. Prywatny detektyw może zweryfikować, co robią pracownicy wykonujący pracę zdalną. Jeśli właściciel firmy podejrzewa, że nie wszyscy są w tym względzie uczciwi, to warto sprawdzić, czy przypuszczenia są słuszne. Prywatny detektyw, wykazując się kreatywnością, skontroluje, czy dana osoba w czasie, kiedy powinna pracować zdalnie, na pewno to robi, czy może zajmuje się czymś zupełnie innym i nie łamie np. zakazu konkurencji.

Stwierdzenie nieważności małżeństwa to skomplikowany proces. Dowody, które są wystarczające w przypadku rozwodu orzekanego przez sąd, nie zawsze będą uznane przez władze Kościoła. W przypadku takiej sprawy kluczowe jest zdobycie materiałów z przeszłości, a więc sprzed daty ślubu. Dowody te są kluczowe. Nie mogą być one domniemane ani też zebrane w sposób nieetyczny. Agencja detektywistyczna detektywi.net współpracuje z prawnikami, specjalistami od prawa kanonicznego. Oceniają oni, czy dowody przedstawione przez osobę ubiegającą się stwierdzenie nieważności małżeństwa są odpowiednie, czy może należy je zweryfikować. Często w przypadku pozyskania dowodów, niezbędna jest pomoc prywatnego detektywa, który korzysta z różnych metod działania, by uzyskać niezbity materiał, wymagany w przypadku stwierdzenia nieważności małżeństwa.

Prywatny detektyw, podając się za kogoś innego, jest w stanie wejść w określone towarzystwo, nawiązać kontakt z ważnymi dla sprawy osobami. Osoby, z którymi detektyw nawiązuje rozmowy i od których zdobywa informacje, nie orientują się, z kim mają do czynienia. Wszystkie te działania nie przekraczają uprawnień oraz granicy prawa.

Podejrzenia dotyczące zdrady zdarzają się bardzo często. Prywatny detektyw, stosując odpowiednie techniki, jest w stanie zweryfikować to, czy są one prawdziwe, czy wprost przeciwnie. Korzystając z pomocy eksperta, Klient uzyska 100% pewność i dowie się, czy jest oszukiwany, czy może nie ma powodu do niepokoju.

Jeśli podejrzewamy kogoś o zdradę, to warto zachować zimną krew. W sytuacji kiedy partner lub partnerka dowie się o naszych spostrzeżeniach, to zacznie zachowywać się ostrożniej. Tym samym zdobycie dowodów zdrady może być trudniejsze. Prywatny detektyw, prowadząc swoje działania w przemyślany sposób, mając zaplanowaną strategię, szczegółowo sprawdza daną osobę oraz zbiera stosowne materiały.

Podejrzenia dotyczące tego, że jesteśmy zdradzani, nie zawsze muszą się okazać prawdziwe. Tak naprawdę istnieje wiele symptomów zdrady. Jeśli dobrze znamy swojego partnera, to nie będziemy mieli problemów, by zorientować się, kiedy zacznie się zachowywać inaczej. Oczywiście nie zawsze musi to oznaczać zdradę, niemniej warto zweryfikować te podejrzenia. Obecnie naszą czujność powinien zbudzić zwłaszcza telefon. Wszyscy korzystamy z najnowszych zdobyczy techniki i możliwości, jakie one dają, niemniej, jeśli nasz partner nie rozstaje się z telefonem i zabiera go wszędzie, to może oznaczać, że coś się dzieje.

Nieustanne siedzenie z głową w komórce, odwracanie ekranu, nowe hasło, wyciszone dźwięki, czy też wychodzenie na spacer w celu przeprowadzenia służbowej rozmowy przez telefon, to sygnały ostrzegawcze. Oczywiście może się okazać, że nasze podejrzenia są bezzasadne. Zgłaszając się do prywatnego detektywa, należy przedstawić swoje przypuszczenia. Jeśli jest to możliwe, to dobrze jest dodatkowo sprawdzić telefonu lub komputer, ewentualnie posłużyć się niewielkim urządzeniem, które nagrywa rozmowę. Warto podkreślić, że wszelkie urządzenia nagrywające może zainstalować jedynie Klient, a nie prywatny detektyw. Prywatny detektyw, przeprowadzając obserwację, weryfikuje przedstawione przez Klienta informacje oraz zdobywa dowody, które są kluczowe dla sprawy.

Pokaż wszystkie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net