Detektyw od zdrad to jedna z wielu usług świadczonych przez agencję detektywistyczną detektywi.net. Kierując śledztwa związane ze sprawami cywilnymi, kompletowane są materiały dowodowe, które poświadczają o zdradzie, co jest częstą przyczyną rozwodów. Zebrane dowody mogą zostać wykorzystane w sądzie podczas rozwodu i poświadczać o winie jednego z partnerów. Nasza agencja zapewnia pełną dyskrecję oraz wysoki poziom dojrzałości w czasie rozmów oraz podejmowanych działań, z uwagi na bardzo delikatny temat prawno-obyczajowy. Rozwód osiągany jest wówczas, gdy potwierdzony jest całkowity, trwały rozpad pożycia małżeńskiego. W czasie rozprawy sąd orzeka stronę, po której tkwi wina. Mocne dowody potwierdzające zdradę, wpływają na korzyść klienta, a pomocne materiały są dostarczane przez detektywa od zdrad.

Detektyw zdrady

Wynajęcie detektywa od zdrad w konsekwencji prowadzi do ustalenia winy partnera. Zdrada to najczęstsza przyczyna zakładania spraw rozwodowych, to trudne i bolesne doświadczenie wpływa na stan całej rodziny i najbliższych przyjaciół, którzy często są powoływani do sprawy sądowej jako świadkowie. Udowodnienie zdrady jest trudnym zadaniem, gdy jednak jesteśmy przekonani o winie współmałżonka, możemy skorzystać z profesjonalnej pomocy detektywa od zdrad, który w przypadku zaistniałej winy dostarczy odpowiednich dowodów, które następnie zostaną ukazane przed sądem. Fachowe działanie doświadczonych detektywów z agencji detektywi.net pozwoli zebrać materiały, które przyczynią się do uzyskania rozwodu z orzeczeniem o winę.

Do działań detektywa, w celu potwierdzenia zdrady, należą:

 • obserwacja partnera,
 • ustalenie, czy przebywa on w nieformalnym związku z inną osobą,
 • ustalenie wszelkich informacji dotyczącej kochanki/kochanka, czyli miejsce zatrudnienia, miejsce pracy itp.,
 • ustalenie potencjalnych świadków.

Po dokonaniu obserwacji oraz ustaleniu wszystkich czynników materiały dowodowe są kompletowane, porządkowane oraz przedstawiane w jasnej formie klientowi. Osoba decydująca się na wynajem detektywa nie musi martwić się wyciekiem poufnych informacji, nasza praca daje stuprocentową pewność dyskrecji. Cały zespół prowadzący sprawę zawsze kieruje się poszanowaniem godności osobistej klientów. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych urządzeń elektronicznych poziom świadczonych przez nas usług jest bardzo wysoki.

Nasza oferta detektywistyczna związana z ustaleniem zdrady obejmuje również działania, które mają na celu:

 • ujawnienie majątku wskazanych osób,
 • obserwację wskazanych osób,
 • uzyskanie informacji na temat miejsca zamieszkania oraz miejsca pracy wskazanych osób,
 • potwierdzenia kontaktów osobistych ze wskazanymi osobami.

Detektyw od zdrad wynajem – co otrzymuje klient?

Detektyw wykrywający zdrady odpowiednio przygotowuje materiały dowodowe w taki sposób, by mogły one zostać właściwie rozpatrzone przez sąd w czasie orzekania jednego z partnerów o winę. Dokumentacja musi być również stworzona z poszanowaniem klienta oraz troską o jego dobro. Osoba wynajmująca detektywa otrzymuje pełen komplet zebranych dowodów, które są wynikiem konkretnych działań. Praca detektywa obejmuje:

 • szczegółowe opracowanie indywidualnego planu działania,
 • stworzenie pełnej dokumentacji podjętych kroków oraz uzyskanych dzięki nim efektów,
 • przekazanie wszystkich zebranych oraz uporządkowanych materiałów klientowi. Są to najczęściej zdjęcia i nagrania audio oraz video,
 • stworzenie dokładnego i zrozumiałego sprawozdania pisemnego po zakończeniu wszystkich działań,
 • ustalenie niezbędnych kontaktów, adresów oraz danych personalnych,
 • dokonywanie na bieżąco raportów, utrzymanie stałego kontaktu z klientem.

Wyżej opisane materiały są z powodzeniem wykorzystywane w sprawach rozwodowych. Są one traktowane jako wiarygodne źródło informacji, wyraźnie wskazujące na winę jednej ze stron.

Detektyw zdrady – profesjonalne działanie

Detektyw od zdrad to odpowiednio wykształcona osoba, która by móc wykonywać zawód, musi posiadać licencje detektywa. Nasza grupa składa się wyłącznie z doświadczonych profesjonalistów, którzy w umiejętny, rzetelny oraz delikatny sposób, przeprowadzają wiele spraw, również tych związanych z niewiernością małżeńską. Przy wyborze śledczego zawsze warto zwrócić uwagę na posiadaną przez niego licencję, ponieważ zmiana prawna z 2014 roku umożliwia otwieranie biur detektywistycznych osobom bez potwierdzonych dokumentem umiejętności.

Nasi prywatni detektywi dają gwarancję przygotowania najwyższej jakości materiałów, co możliwe jest dzięki zastosowaniu nowoczesnego sprzętu, umożliwiającego przeprowadzenie obserwacji nawet w trudnych warunkach oraz utrwalenie dowodów w satysfakcjonujący dla klienta sposób. Dobre dowody mogą doprowadzić do orzeczenia winy w sądzie, co znów pozwala na uzyskanie alimentów na rzecz współmałżonka, sposobie podziału majątku, w przypadku braku podzielności materialnej oraz ustalenia opieki rodzicielskiej.

W przypadku przedstawienia mało rzetelnych materiałów dowodowych i zebrania ich w nieprofesjonalny sposób można narazić się na odpowiedzialność karną lub cywilną z powodu naruszenia dóbr osobistych. Dlatego tak ważne jest, by dokumenty sporządzone były w dokładny i fachowy sposób. Otrzymany od doświadczonego śledczego raport to kompletny i autorytatywny zapis, którym można posłużyć się w sądzie.

Detektyw od zdrad – jak zdobywa informacje?

Detektyw od zdrad ma wiele możliwości przeprowadzenia dyskretnego śledztwa. Korzystając z prywatnego sprzętu, może on pozyskać materiał fotograficzny oraz audiowizualny. Przy wykorzystaniu umiejętności przeprowadza wywiady środowiskowe, a nawet pobiera próbki DNA. Bardzo istotny jest również sposób prezentacji materiału dowodowego przez detektywa na sali sądowej. Nawet materiały o niewielkim znaczeniu w całym procesie, a ukazane we właściwy sposób, mogą okazać się istotnym i przeważającym elementem w całej rozprawie. Kluczowym w zawodzie detektywa jest nienaruszenie granicy dóbr osobistych niewiernego partnera, na co można liczyć, decydując się na współpracę z agencją detektywi.net. Praca śledczego powinna być na tyle subtelna, by nie doprowadzać do możliwości pociągnięcia klienta do odpowiedzialności przez partnera.

Detektyw zdrady – wynajem

Nasza agencja detektywistyczna świadczy usługi na terenie całego kraju, realizujemy wiele zleceń, które mają na celu pomoc w ustaleniu prawdy i zebraniu materiałów dowodowych, korzystnych dla naszych klientów i jednocześnie ukazujących fakty. Jak detektywi od zdrad oferujemy swoje usługi głównie w miastach: Szczecin, Gdańsk, Bydgoszcz, Toruń, Katowice, Wrocław, Poznań oraz Warszawa.

Detektyw od zdrad – ile kosztuje?

Proponując naszym klientom profesjonalne usługi detektywistyczne, oparte o licencje, doświadczenie oraz umiejętności, zawsze przedstawiamy cennik za dane usługi. Do konkretnego typu usługi dostosowana jest cena oraz przeznaczony na działanie wymiar czasowy. Ceny związane z:

 • obserwacją osób, mienia i miejsca z powietrza lub wody,
 • obserwacją osób, mienia i miejsca w sprawach skomplikowanych,
 • obserwacją osób, mienia i miejsca poza terenem kraju,
 • poszukiwaniem osób zaginionych,
 • poszukiwaniem ukrytych ruchomości,
 • ustaleniem historii nieruchomości,
 • sporządzeniem stenogramów,
 • odzyskiwaniem danych z np. telefonów, komputerów i innych,

są ustalane indywidualnie. Pozostałe działania podejmowane przez detektywów i związane z nimi opłaty, można sprawdzić w cenniku.

Odkrycie zdrady jest bolesne i często wiąże się z domysłami. By ustalić fakty dotyczące niewierności partnera i wykorzystać zebrane dowody w sądzie podczas rozprawy rozwodowej, warto skorzystać z usług profesjonalistów. Zachęcamy do współpracy w zakresie zdrad.

Detektyw zdrady – dlaczego detektywi.net?

W agencji detektywistycznej detektywi.net można liczyć na kontakt z najlepszymi ekspertami, którzy kierując się wysokim standardem pracy i nowoczesną technologią, zapewniają wsparcie klientom, bez względu na rodzaj i zakres problemu.

Naszym celem jest dostarczenie prawdziwych i konkretnych informacji, zapewniamy kompleksowe świadczenie usług – zajmujemy się powierzoną nam sprawą od początku do końca, dzięki dużemu doświadczeniu wiemy, jak prawidłowo przystępować do zleceń, by działania przyniosły zamierzony efekt, w pracy korzystamy z zaawansowanych narzędzi, które pozwalają nam uzyskać rzetelne dowody. Detektywi.net to zawsze dobry wybór, jeśli chcemy osiągnąć założony rezultat. Jesteśmy dostępni dla Państwa pod nr 516 997 000 – zachęcamy do kontaktu.