Detektyw Białystok

Prywatny detektyw Białystok

Usługi detektywistyczne Białystok – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Biuro detektywistyczne Białystok detektywi.net – profesjonalność, ostrożność, dyskrecja.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk

Detektyw woj. podlaskie – obsługiwane obszary

4.7/5 - (48 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw w Białymstoku

Jesteśmy profesjonalną agencją detektywistyczną, której doświadczenie budowane jest od wielu długich lat. Działamy na rynku dość długo, a czas ten nie był nigdy stracony. Mamy za sobą wiele ciekawych, inspirujących spraw, które nauczyły nas wielu rzeczy. Dzięki temu możemy nazywać siebie wykwalifikowanym zespołem, który oferuje szeroki zakres usług, w zależności od tego, z czym przychodzą do nas klienci. Jesteśmy w stanie obsługiwać zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesmenów, którzy szukają wsparcia dla swoich firm. Oferujemy wyłącznie działania, które są w pełni zgodne z prawem polskim. Nie są dla nas problemem zadania, których celem jest zebranie dowodów.

Bardzo często efekty naszej pracy stają się silnym argumentem na salach sądowych, dzięki czemu przyczyniamy się do bardziej sprawiedliwych wyroków. Znacznie ułatwiamy udowodnienie racji naszego klienta, a przy okazji działamy w pełnej dyskrecji. Gwarantujemy komfort oraz nieocenioną dyskrecję, na którą zwracają uwagę potencjalni klienci. Nasza agencja współpracuje jedynie z licencjonowanymi detektywami, dlatego śmiało, jako nasz klient, masz prawo poprosić o wylegitymowanie konkretnego prywatnego detektywa, do którego traficie, a następnie na własną rękę możecie sprawdzić opinie o nim czy też jego doświadczenie. Jeśli prywatny detektyw posiada licencję, zazwyczaj jest dopuszczony do zeznań podczas rozprawy sądowej. Ma to więc bardzo duże znaczenie.

Firma detektywistyczna Białystok

Nasza agencja to nie tylko sprawy sądowe, tajne śledztwa dla klientów prywatnych ale również spora możliwość pomocy w sprawach typowo gospodarczych. Nieuczciwa konkurencja, przekupywanie pracowników, szpiegostwo gospodarcze, wykradanie tajnych informacji przedsiębiorstwa? Jeśli masz kłopot z którymkolwiek aspektów lub podejrzewasz, iż w Twojej firmie odbywa się działanie na jej szkodę, zgłoś się do nas. Z pewnością jesteśmy w stanie Ci pomóc. A może szukasz kompetentnych pracowników, jednak CV, które otrzymałeś są nazbyt piękne? Możemy sprawdzić osoby, które zgłosiły się do Ciebie na rekrutację, ich przeszłość oraz fakt, czy wszystkie informacje się zgadzają.

Najlepszy prywatny detektyw Białystok

Dobry prywatny detektyw jest na wagę złota dla wielu osób. Nasza agencja w swojej ofercie posiada również takie działania, jak wykrywanie podsłuchów czy montowanie specjalnych urządzeń do nagrywania i podsłuchiwania.

Co sprawia, że nasze biuro jest najlepsze? Chociażby to, że jesteśmy dostępni dla swoich klientów 24 godziny na dobę praktycznie 7 dni w tygodniu. Nie musisz więc czekać do poniedziałku do godziny 8, aby móc zgłosić nam sprawę, podzielić się swoimi wątpliwościami czy nowymi podejrzeniami. Jesteśmy otwarci, działamy na terenie całej Polski, więc każdy może skorzystać z naszej oferty.

Detektyw od zdrad Białystok

Jedną z najpopularniejszych usług, jaką oferują agencje detektywistyczne, w tym również nasza, są działania, które mają na celu zebrać dowody odnośnie zdrady partnera. Doświadczenie pokazuje, że do biur zgłasza się spora liczba osób szukająca pomocy właśnie w tych sprawach. W sytuacji, kiedy prywatny, licencjonowany detektyw będzie w stanie uzyskać prawomocne dowody, mogą one zostać użyte podczas sprawy rozwodowej, dzięki czemu przebiegnie ona znacznie sprawniej.

Skuteczny detektyw rozwodowy w Białymstoku

Rozwód to obecnie bardzo często zjawisko. I nie chodzi tutaj wyłącznie o różnice charakteru i złe dopasowanie, ale o brak wierności i zdrady. Rozwód często okazuje się jedynym wyjściem w momencie, kiedy jedna strona zostanie zdradzona. Czasem jednak bardzo trudno jest udowodnić to w sądzie, dlatego warto wybrać prywatnego detektywa, który zajmie się gromadzeniem dowodów. Nasza agencja idealnie się do tego nadaje!

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Prywatny detektyw to osoba, która pracuje w bardzo specyficzny sposób, w zależności od konkretnej sprawy. Rozpoczynając swoją działalność musi zainwestować spore fundusze, aby otrzymać idealny sprzęt do zadań specjalnych. Nic więc dziwnego, że cennik naszej agencji jest dość zróżnicowany i mają na niego wpływ różnorodne aspekty. Cena usługi zależeć będzie od jej skomplikowania, od długości trwania całej sprawy, od tego, jak profesjonalne dowody są potrzebne czy jakie działania będą podejmowane.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net