Detektyw Michałowo

Prywatny detektyw Michałowo

Usługi detektywistyczne Michałowo – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Biuro detektywistyczne Białystok detektywi.net – profesjonalność, ostrożność, dyskrecja.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk

Detektyw woj. podlaskie – obsługiwane obszary

4.8/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw w Michałowie

Szukasz doświadczonej i profesjonalnej agencji detektywistycznej? Jeśli tak, koniecznie skuś się na naszą ofertę! Działamy na rynku już od kilku dobrych lat. Czas ten wypełniony był intensywną pracą, poznawaniem odmętów środowiska detektywów, jak i pomaganiem naszym klientom. Dzięki temu nabraliśmy sporo doświadczenia, zyskaliśmy niemało kontaktów oraz sprawiliśmy, że rozwiązało się wiele zagmatwanych i trudnych spraw. Nasza agencja składa się z kilku profesjonalnych detektywów, którzy są w stanie poprowadzić zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Firma detektywistyczna Michałowo

Jeśli szukasz agencji, która ma doświadczenie zarówno w sprawach indywidualnych, prywatnych, jak i gospodarczych, na pewno spełnimy Twoje oczekiwania. Chętnie podejmujemy się spraw, które dotyczą właścicieli firm oraz ich pracowników. Zdarza się, że pracodawca ma pewne podejrzenia wobec swoich pracowników. Jeśli to co czytasz, jest tak jakby napisane o Tobie – oznacza to, że masz problem i powinieneś zwrócić się z tym do nas. Nie są nam straszne takie tematy, jak przekupywanie pracowników, szpiegostwo gospodarcze, nieuczciwa konkurencja czy też zdradzanie bardzo ważnych dla firmy informacji.

Najlepszy prywatny detektyw Michałowo

Nasza ekipa detektywów przez wiele osób została nazwana najlepszą. Nasi klienci są zadowoleni z usług, które oferujemy. Możemy pochwalić się też zdolnością wykrywania podsłuchów. Oczywiście, zakładanie podsłuchu w naszym kraju to działanie nielegalne, podlegające karze. Warto o tym wiedzieć i jak najszybciej zgłosić się do nas, kiedy tylko pojawi się podejrzenie posiadania takiego podsłuchu. Znacznie trudniejszym, ale nie niewykonalnym zadaniem będzie zlokalizowanie osoby, która ten podsłuch umieściła.

Detektyw od zdrad Michałowo

Czy detektyw od zdrad to chętnie wybierana usługa? Wbrew pozorom, jest to najczęstsza usługa, jaką świadczą nasi detektywi. Zgłaszające się do nas osoby zazwyczaj podejrzewają swoje drugie połówki o zdradę, a naszym zadaniem jest udowodnienie, czy jest to prawda, czy wręcz przeciwnie. Poza świetną zdolnością śledzenia, w takich sprawach nasi detektywi muszą wykazać się też empatią, dyskrecją, profesjonalizmem i dojrzałością.

Skuteczny detektyw rozwodowy Michałowo

Nasza agencja to wyłącznie prywatni detektywi licencjonowani, którzy są w stanie po zebraniu dowodów zeznawać w sądzie niczym prawdziwi świadkowie. A jak jest zdrada, to często i rozwód jest nieunikniony. Wiadomym jest, że podjęcie tak ważnej decyzji nie jest łatwe, jednak często nie ma innej drogi. Nasi detektywi mogą wtedy zeznawać na korzyść swojego klienta. Ofiary zdrad bardzo często narażone są na utratę całego majątku.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Czy usługi detektywistyczne są drogie? I tak, i nie. Wszystko zależy od perspektywy. Zanim zdecydujesz się na taką usługę, z pewnością spróbujesz w inny sposób rozwiązać swój problem. Czasem jest to niewykonalne, dlatego istnieją detektywi. Jednak ich praca wymaga dużego nakładu pracy, czasu i doświadczenia. Jeśli korzystasz z naszych usług, musisz mieć naprawdę dobry powód, a przy tym i pieniądze się znajdą. Ponadto, nasze usługi wyceniamy indywidualnie, ponieważ każda sprawa się od siebie różni.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net