Detektyw Brańsk

Prywatny detektyw Brańsk

Usługi detektywistyczne Brańsk – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Biuro detektywistyczne Białystok detektywi.net – profesjonalność, ostrożność, dyskrecja.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk

Detektyw woj. podlaskie – obsługiwane obszary

4.8/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw w Brańsku

Jesteśmy doświadczoną, w pełni profesjonalną agencją detektywistyczną, która może się pochwalić wieloma rozwiązanymi sprawami. Na rynku działamy od kilku lat, dlatego możemy pochwalić się wieloma sukcesami oraz zaufaniem naszych klientów. Przez te lata mieliśmy okazję, aby zyskać doświadczenie w wielu sprawach, a ponadto powiększyliśmy swój zespół tak, by świadczyć usługi w przypadku różnych problemów. Jesteśmy otwarci na sprawy zarówno indywidualne, jak i gospodarcze, dlatego tak wiele firm korzysta z naszych usług!

Firma detektywistyczna Brańsk

Agencja, którą reprezentujemy, może pochwalić się doświadczeniem na wielu polach. Chętnie decydujemy się na pomoc w sprawach indywidualnych, typowo prywatnych, jednak nie odpychamy przedsiębiorstw i firm. Sprawy gospodarcze nie są nam obce. Jeśli jesteś właścicielem firmy i masz obawy, co do swoich pracowników czy konkurencji, koniecznie skorzystaj z naszej pomocy. Podejmiemy się sprawy, niezależnie od tego, czy dotyczy ona negatywnych procederów Twoich pracowników, a może nieuczciwej konkurencji, szpiegostwa gospodarczego, przekupywania pracowników bądź wykradania czy też zdradzania bardzo ważnych firmowych informacji.

Najlepszy prywatny detektyw Brańsk

Najlepszy detektyw? Zapytasz, czy na pewno jest tak w rzeczywistości? Otóż tak! Jako agencja podejmujemy się naprawdę skomplikowanych spraw! Jesteśmy w stanie podjąć się spraw gospodarczych, indywidualnych, wykrywamy podsłuchy, a także zapewniamy dyskrecję oraz maksymalne poczucie bezpieczeństwa naszym klientom. Jeśli masz wrażenie, że padłeś ofiarą podsłuchu, koniecznie zgłoś się do naszej agencji. Musisz też wiedzieć, że zakładanie podsłuchów w naszym kraju nie jest legalne i podlega karze.

Detektyw od zdrad Brańsk

Jaka jest najczęściej wybierana usługa oferowana przez naszą agencję? Detektyw od zdrad! Są to dość wyjątkowe, a zarazem delikatne śledztwa, których prowodyrami są ofiary. Tutaj potrzebna jest odpowiednia doza delikatności, dojrzałości oraz empatii, którą powinni cechować się nasi licencjonowani detektywi. Na szczęście naszym pracownikom nie brakuje ani profesjonalizmu, ani odpowiedzialności za prowadzoną sprawę. Co ważne – jeśli zgłosi się do nas ofiara, która podejrzewa swojego partnera bądź partnerkę o zdradę, naszym zadaniem jest zdobycie odpowiednich dowodów na zdradę lub na wierność.

Skuteczny detektyw rozwody Brańsk

Nasi licencjonowani detektywi doskonale radzą sobie z każdą sprawą, nawet tak delikatną, jak te dotyczące zdrady. Zazwyczaj zwracają się do nas jednak ofiary, które są praktycznie pewne niewierności partnera i potrzebują dowodów do sprawy rozwodowej. Niestety, dokładna decyzja jest naprawdę trudna, ponieważ rozwód przekreśla wiele wspólnych chwil, radości oraz uczucie. Na szczęście, nasza agencja to gwarancja, że taki rozwód przebiegnie szybko i profesjonalnie.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Usługi prywatnego, licencjonowanego detektywa nie są tak drogie, jak pokazuje panujące w społeczeństwie przeświadczenie. Jednak trzeba nastawić się na spore wydatki, ponieważ detektyw korzysta z różnych narzędzi, a każda sprawa to spory nakład czasu.

Warto podkreślić fakt, że nasza agencja działa 24h na dobę przez 7 dni w  tygodniu. Jeśli tylko pojawi się w Twoim życiu poważny problem, koniecznie zgłoś się do nas!

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net