Detektyw Lipsk

Prywatny detektyw Lipsk

Usługi detektywistyczne Lipsk – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Biuro detektywistyczne Białystok detektywi.net – profesjonalność, ostrożność, dyskrecja.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk

Detektyw woj. podlaskie – obsługiwane obszary

4.8/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw w Lipsku

Jeśli szukasz skutecznej, profesjonalnej i doświadczonej agencji detektywistycznej – polecamy się! Działamy na polskim rynku od dobrych kilku lat i możemy zagwarantować naszym klientom nie tylko potrzebne do śledztwa narzędzia, ale również zdobytą wiedzę oraz doświadczenie. Prowadziliśmy mnóstwo spraw pochodzących od najróżniejszych klientów, zarówno tych prywatnych, jak i przedsiębiorców. Nie są nam obce krótsze sprawy, jak i te dłuższe, bardziej i mniej skomplikowane. Jesteśmy otwarci na to, czego potrzebują nasi klienci.

Firma detektywistyczna Lipsk

Działamy na rynku od kilku lat. Chętnie podejmujemy się spraw dotyczących małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. W naszej ekipie znajdują się prywatni detektywi, dla których sprawy gospodarcze są prawdziwym konikiem. Nic więc dziwnego, że przedsiębiorcy wychodzą z naszego biura zadowoleni. Możesz na nas liczyć zawsze, gdy Twój problem dotyczy nieuczciwej konkurencji, wykradania bądź zdradzania ważnych danych, przekupywania pracowników czy też szpiegostwa gospodarczego.

Najlepszy prywatny detektyw Lipsk

Jesteśmy wyjątkową agencją, która zrzesza kilka typów prywatnych detektywów. Każdy z nich posiada kilka specjalizacji, w których czują się najlepiej. Nie brakuje u nas również specjalistów od wykrywania podsłuchów. Jeśli więc podejrzewasz, że możesz mieć założoną pluskwę, koniecznie udaj się do naszej agencji. Pomożemy się rozprawić z tą obawą, a ponadto będziemy w stanie dotrzeć do osoby, która za tym stoi. Warto również wiedzieć, że podsłuch w naszym kraju jest nielegalny.

Detektyw od zdrad Lipsk

Do najczęściej wybieranych usług przez naszych klientów jest detektyw od zdrad. Zwracają się do nas poszkodowane osoby, które podejrzewają swoich partnerów o zdrady lub nawet o tym wiedzą, jednak potrzebują rzetelnych dowodów. Takie sprawy nie tylko wymagają dobrze opracowanego śledztwa, ale również empatii, dyskrecji oraz dojrzałości podczas przyjmowania klientów.

Skuteczny detektyw rozwodowy Lipsk

W naszej agencji znajdziesz detektywów licencjonowanych, którzy z chęcią podejmują się znalezienia potrzebnych do sprawy sądowej dowodów. Często odkrycie zdrady prowadzi do tego, że ofiara postanawia złożyć pozew rozwodowy. Do wygrania potrzebne są odpowiednie dowody zdobyte wyłącznie przez licencjonowanego detektywa. Ponadto, taki detektyw może również zeznawać na korzyść swojego klienta podczas rozprawy.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Czy usługi detektywistyczne są drogie? I tak, i nie. Wszystko zależy od tego, z jaką sprawą zwracasz się do detektywa. Każdy klient rozpatrywany jest indywidualnie, ponieważ każda sprawa, nawet o tym samym podłożu, może wymagać innego nakładu pracy, czasu i wykorzystanych pomocy. Nasza agencja stara się jednak informować swojego klienta o ewentualnych kosztach tuż po pierwszym spotkaniu.

Atutem naszej agencji jest fakt, że działamy 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, dzięki czemu każda osoba w realnej potrzebie może się do nas zgłosić, niezależnie od tego, z którego zakątka kraju pochodzi.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net