Detektyw Dąbrowa Białostocka

Prywatny detektyw Dąbrowa Białostocka

Usługi detektywistyczne Dąbrowa Białostocka – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Biuro detektywistyczne Białystok detektywi.net – profesjonalność, ostrożność, dyskrecja.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk

Detektyw woj. podlaskie – obsługiwane obszary

 • Choroszcz
 • Dąbrowa Białostocka
 • Ciechanowiec
 • Supraśl
 • Brańsk
 • Szczuczyn
 • Michałowo
 • Knyszyn
 • Czyżew
 • Zabłudów
 • Krynki
 • Lipsk
 • Stawiski
 • Suchowola
 • Nowogród
 • Szepietowo
 • Tykocin
 • Drohiczyn
 • Goniądz
 • Jedwabne
 • Rajgród
 • Kleszczele
 • Suraż
4.8/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw w Dąbrowie Białostockiej

Nasze biuro detektywistyczne to wspaniały, utalentowany zespół, który może pochwalić się kilkuletnim doświadczeniem w pracy z klientami z różnych grup. Jesteśmy wykwalifikowanymi profesjonalistami, którzy wiedzę na temat ludzkiej psychologii, zachowań mają w jednym palcu. Bardzo chętnie podejmujemy się zleceń, które pochodzą zarówno od klientów indywidualnych, prywatnych, jak i przedsiębiorców. Zapewniamy, że do każdej sprawy podchodzimy rzetelnie, odpowiedzialnie i dojrzale. Wszystkie nasze działania są zgodne z polskim prawem. Ponadto, nasza agencja to wyłącznie detektywi z licencjami, które pozwalają na ewentualne zeznawanie w sądzie pod przysięgą oraz przedstawianie zebranych dowodów. Dbamy o dyskrecję i komfort, a ponadto zapewniamy, że treści rozmów nigdy nie opuszczają naszego biura.

Firma detektywistyczna Dąbrowa Białostocka

Biuro detektywistyczne, które reprezentujemy, jest w stanie pracować nad wieloma sprawami typowo gospodarczymi. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, właścicielem dużej firmy, na pewno choć raz spotkałeś się z sytuacją, w której chętnie skorzystałbyś z pomocy wykwalifikowanego detektywa. Teraz nie musisz się ograniczać – chętnie pomożemy w takich sytuacjach, jak szpiegostwo gospodarcze, przekupywanie pracowników, nieuczciwa konkurencja czy też wykradanie i zdradzanie cennych firmowych informacji.  Oferujemy swoje usługi również wtedy, kiedy podejrzewasz swojego pracownika o fałszowanie zwolnień lekarskich bądź o kłamanie w CV. Nie zwlekaj, jeśli tylko czujesz niepokój dotyczący swojej firmy czy pracowników, lepiej zgłoś się do nas jak najszybciej.

Najlepszy prywatny detektyw Dąbrowa Białostocka

Nasza agencja detektywistyczna uchodzi za jedną z najlepszych w całym kraju. Pracujemy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Możesz się z nami śmiało skontaktować, niezależnie od tego, z którego miejsca w Polsce pochodzisz. Staramy się współpracować z każdym klientem, jeśli tylko jego budżet na to pozwoli.

Stosunkowo często naszym zadaniem jest odnalezienie zamontowanego podsłuchu. Zgłaszają się do nas klienci, którzy podejrzewają, że są podsłuchiwani przez swoich bliskich. Co ciekawe, taki proceder w naszym kraju jest karalny. Warto więc zgłosić się do nas w momencie, kiedy nie dają nam spokoju pierwsze podejrzenia. Prawdopodobnie będą one adekwatne do rzeczywistości.

Detektyw od zdrad Dąbrowa Białostocka

Do jednych z częściej wybieranych usług z naszej oferty należy detektyw od zdrad. Nie jest to sprawa, która by cieszyła w jakikolwiek sposób naszych detektywów, jednak klienci podejrzewający, że druga połówka ich zdradza, bardzo często chcą uzyskać rzetelne dowody. Detektywi poświęcają więc sporo czasu, aby sfotografować partnera, który zdradza.

Wszystkim klientom, którzy zwracają się do nas z tak delikatnymi sprawami, możemy zagwarantować, że podchodzimy do tego w bardzo profesjonalny, odpowiedzialny, dojrzały i dyskretny sposób. Każdy może czuć się u nas komfortowo. Zapewniamy, że żadne ze słów czy podejrzeń nie wyjdzie poza mury naszego biura. Gwarantujemy, że nasze działania są zgodne z prawem. Dzięki temu każdy dowód może zostać użyty w sytuacji, jeśli para zdecyduje się na rozwód.

Skuteczny detektyw rozwodowy Dąbrowa Białostocka

Rozwód nie jest przyjemną sprawą, jednak wiele osób decyduje się na niego, by jeszcze kiedykolwiek w życiu poczuć szczęście oraz prawdziwą miłość. Zebranie dowodów w takiej sytuacji jest bardzo ważne, ponieważ może pomóc stronie poszkodowanej w odzyskaniu części majątku. Warto jednak wiedzieć, że rozwód nie jest tak łatwą sprawą, jak może się wydawać. Zanim wyrok zostanie zasądzony, sędzia musi zobaczyć trwały i całkowity rozpad małżeństwa.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Biuro detektywistyczne, które prowadzimy, nie jest ani drogie, ani tanie. Staramy się dobierać ceny adekwatnie do tego, ile czasu poświęcamy danej sprawie i jakich narzędzi używamy do osiągnięcia celu. Od klienta zależy ostatecznie, czy podejmie się z nami współpracy, czy nie. Ze swojej strony zapewniamy, że przed zawarciem umowy, klient zapoznaje się z potencjalnymi widełkami cenowymi.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net