Detektyw Czyżew

Prywatny detektyw Czyżew

Usługi detektywistyczne Czyżew – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Biuro detektywistyczne Białystok detektywi.net – profesjonalność, ostrożność, dyskrecja.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk

Detektyw woj. podlaskie – obsługiwane obszary

4.8/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw w Czyżewie

Szukasz profesjonalistów w fachu detektywa? Nasza agencja na pewno spełni wszystkie Twoje oczekiwania i wymagania. Jesteśmy zgraną ekipą, która składa się z licencjonowanych prywatnych detektywów. Na rynku funkcjonujemy od kilku lat, podczas których zdobywaliśmy wiedzę, doświadczenie, narzędzia, a także coraz to nowszych klientów, dzięki którym obecnie uchodzimy za najlepszą agencję w kraju. Podejmujemy się bez większego problemu zarówno spraw indywidualnych, jak i firmowych. Oferujemy szeroki zakres usług, dlatego już dzisiaj możesz rozpocząć z nami współpracę.

Firma detektywistyczna Czyżew

Zastanawiasz się, czym powinna cechować się dobra agencja? Na pewno musi mieć doświadczenie na różnych polach. Dysponujemy kilkoma prywatnymi detektywami, dzięki czemu jesteśmy w stanie prowadzić na raz wiele spraw. Ponadto, chętnie podejmujemy się spraw dotyczących przedsiębiorstw. Nie zwlekaj, jeśli sądzisz, iż w Twoim biznesie dzieje się źle. Nie ma nic złego w sprawdzaniu, czy pracownicy, którym ufasz, są wobec Ciebie lojalni. Agencja, którą prowadzimy z powodzeniem od kilku lat, nie ucieka przed takimi sprawami, jak szpiegostwo gospodarcze, zdradzanie i wykradanie cennych informacji, przekupywanie pracowników czy nieuczciwa konkurencja.

Najlepszy prywatny detektyw Czyżew

Każdy detektyw, który pracuje w naszej agencji, bez wahania podejmuje się spraw, jakie spływają na barki. Nie boimy się działania, pracy, konfrontacji, trzeźwego myślenia, szukania poszlak. Chętnie zajmiemy się też wykrywaniem podsłuchów. Choć w naszym kraju jest to nielegalny proceder, wiele osób nadal go praktykuje. Jesteśmy od tego, aby znajdować ewentualne podsłuchy oraz szukać osób odpowiedzialnych za ich założenie.

Detektyw od zdrad Czyżew

Nasza agencja jest chętnie wybierana, jednak największą popularnością cieszą się nasi detektywi od zdrad. Nic w tym dziwnego – wiele osób ma podejrzenia co do swojej drugiej połówki, które wymagają profesjonalnego sprawdzenia. Zajmujemy się zebraniem odpowiednich dowodów, które potwierdzą lub wykluczą zdradę. Takie sprawy nasi detektywi traktują z odpowiednią empatią, dojrzałością oraz odpowiedzialnością.

Skuteczny detektyw rozwodowy Czyżew

Wykrycie zdrady bardzo często prowadzi do rozwodu. Osobą, która wnosi pozew, zwykle jest poszkodowana połówka. Aby nie stracić wszystkiego, całego majątku, warto wziąć naszego detektywa na świadka. Jest on w stanie zeznać podczas rozprawy, a dzięki temu uchroni swojego klienta przed bankructwem. Zdobyte przez licencjonowanego detektywa dowody również mogą zostać użyte w sądzie.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Nasze usługi detektywistyczne to swego rodzaju kompromis pomiędzy wysoką jakością oraz optymalną ceną. Nie jesteśmy w stanie zagwarantować najniższej ceny, jednak zapewniamy, iż każdy klient po pierwszym spotkaniu i przedstawieniu wszystkich faktów otrzyma zakres działań oraz przewidywaną kwotę do zapłaty. Warto podkreślić, że pracujemy 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu i jesteśmy w stanie wziąć sprawę z każdego zakątka kraju.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net