Detektyw Wasilków

Prywatny detektyw Wasilków

Usługi detektywistyczne Wasilków – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Biuro detektywistyczne Białystok detektywi.net – profesjonalność, ostrożność, dyskrecja.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk

Detektyw woj. podlaskie – obsługiwane obszary

 • Choroszcz
 • Dąbrowa Białostocka
 • Ciechanowiec
 • Supraśl
 • Brańsk
 • Szczuczyn
 • Michałowo
 • Knyszyn
 • Czyżew
 • Zabłudów
 • Krynki
 • Lipsk
 • Stawiski
 • Suchowola
 • Nowogród
 • Szepietowo
 • Tykocin
 • Drohiczyn
 • Goniądz
 • Jedwabne
 • Rajgród
 • Kleszczele
 • Suraż
4.8/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw w Wasilkowie

Nasza agencja detektywistyczna jest wyjątkowa, profesjonalna i bardzo doświadczona. Działa na rodzimym rynku już od kilku dobrych lat, podczas których miała okazję współpracować z różnymi ludźmi pochodzącymi z różnych środowisk. W naszej agencji oferujemy szeroki zakres usług, dzięki czemu możemy śmiało trafić do klientów z różnych grup. Jesteśmy w stanie profesjonalnie obsłużyć zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Nasze działania, które podejmujemy dla dobra każdej sprawy, są zgodne z prawem. W naszej agencji pracują wyłącznie detektywi, którzy mogą pochwalić się specjalną licencją prywatnego detektywa uzyskaną w Warszawie. Licencjonowany detektyw ma znacznie szersze pole do popisu, jeśli chodzi o samo śledztwo, ale również późniejsze działania. Taka osoba można śmiało występować w sądzie w roli świadka z zebranymi przez siebie wcześniej dowodami. Detektyw bez licencji nie ma takiego prawa i najczęściej nie korzysta się z usług takiej osoby.

Firma detektywistyczna Wasilków

Jesteśmy w pełni profesjonalną agencją detektywistyczną, która potrafi pomóc w wielu trudnych sytuacjach. Spełniamy się w sprawach indywidualnych, bardziej osobistych, jednak równie chętnie podejmujemy się spraw typowo gospodarczych. Jeśli potrzebujesz pomocy w sprawach gospodarczych, z profesjonalizmem i zaangażowaniem zajmiemy się Twoim problemem. Mamy doświadczenie w takich sprawach, jak zdradzanie i wykradanie informacji firmowych, nieuczciwa konkurencja, szpiegostwo gospodarcze czy przekupywanie pracowników. Rewelacyjnie dajemy sobie radę również ze sprawdzaniem Twoich obecnych i przyszłych pracowników pod kątem wiarygodności przedstawianych przez nich informacji. Jeśli zastanawiasz się, czy dane zawarte w CV Twojego potencjalnego pracownika są w porządku lub czy Twój stały pracownik dostarcza prawdziwe zwolnienia lekarskie – koniecznie skorzystaj z naszych usług.

Najlepszy prywatny detektyw Wasilków

Agencja detektywistyczna, którą reprezentujemy to również skuteczna pomoc, jeśli masz problem z podsłuchem. W naszym kraju zakładanie podsłuchu bez wiedzy osoby podsłuchiwanej jest przestępstwem, dlatego jeśli tylko masz podejrzenie – działaj natychmiast. My, jako prywatni detektywi, poradzimy sobie z tą sprawą koncertowo.

Pracujemy 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Jesteśmy biurem ogólnopolskim, świetnie radzimy sobie ze sprawami lokalnymi, jak i bardziej medialnymi. Jesteśmy w stanie pomóc klientom z całego kraju, więc jeśli mieszkasz na drugim końcu Polski i masz wątpliwości, czy nasza pomoc jest dla Ciebie osiągalna – nie zwlekaj, zadzwoń lub napisz.

Detektyw od zdrad

Jedną z najpopularniejszych naszych usług jest detektyw od zdrad. Są to dość trudne śledztwa, ponieważ wymagają od nas maksymalnie dużo cierpliwości, dojrzałości, dyskrecji i profesjonalizmu, jednak sprawdzamy się jak nikt inny. Naszym głównym zadaniem jest zebranie potrzebnych dowodów, które będą mówiły o tym, czy partner klienta zdradza, czy jednak jest czysty. W tym pierwszym przypadku bardzo często dowody służą później w sprawie rozwodowej, która odbywa się przed sądem. Warto jednak zaznaczyć, że zdjęcia ukazujące jednoznacznie kontakty intymne z inną osobą nie będą wystarczającym dowodem. Sąd musi wiedzieć na pewno, że nastąpił trwały i całkowity rozpad pożycia małżeńskiego.

Skuteczny detektyw rozwodowy Wasilków

W życiu zdarzają się sytuacje, w których rozwód okazuje się jedynym wyjściem. W takiej sytuacji dowody zebrane przez naszych detektywów stanowią oparcie dla sędziego. Detektyw z licencją może śmiało zeznawać przed sądem, niezależnie od typu sprawy.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

W naszym kraju usługi detektywistyczne uchodzą za dość drogie, jednak dla wielu osób nie ma to znaczenia, jeśli detektyw z licencją jest jedynym wyjściem, rozwiązaniem sytuacji. Obserwacje detektywa wymagają odpowiednich środków oraz czasu. Jednak każdy klient jest na samym początku informowany o możliwych kosztach, zarówno dolnej, jak i górnej granicy.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net