Detektyw Łapy

Prywatny detektyw Łapy

Usługi detektywistyczne Łapy – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Biuro detektywistyczne Białystok detektywi.net – profesjonalność, ostrożność, dyskrecja.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk

Detektyw woj. podlaskie – obsługiwane obszary

 • Choroszcz
 • Dąbrowa Białostocka
 • Ciechanowiec
 • Supraśl
 • Brańsk
 • Szczuczyn
 • Michałowo
 • Knyszyn
 • Czyżew
 • Zabłudów
 • Krynki
 • Lipsk
 • Stawiski
 • Suchowola
 • Nowogród
 • Szepietowo
 • Tykocin
 • Drohiczyn
 • Goniądz
 • Jedwabne
 • Rajgród
 • Kleszczele
 • Suraż
4.8/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw w Łapach

Jeśli chcesz skorzystać z dobrej, fachowej pomocy, koniecznie sprawdź co oferuje nasza agencja detektywistyczna. Działamy na rynku już od dobrych kilku lat, podczas których zajmowaliśmy się wieloma ciekawymi sprawami i nabieraliśmy doświadczenia. Oferujemy bardzo szeroki zakres usług, dlatego z łatwością trafiamy do klientów z różnych grup społecznych, z najróżniejszymi potrzebami i problemami. Jesteśmy w stanie obsługiwać zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców, w tym małe oraz duże firmy. Wszystkie działania, które prowadzimy, są w pełni zgodne z prawem. Pomagamy zebrać ważne dowody, które mogą później przydać się na sali sądowej. Chcemy, aby Twoja racja została udowodniona. Ponadto, staramy się dbać o Twój komfort, jako naszego klienta oraz o dyskrecję. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą, z której dowiesz się znacznie więcej o polach naszej działalności.

Bardzo ważne jest to, że współpracujemy jedynie z licencjonowanymi detektywami, którzy otrzymali wyróżnienia zgodnie z ustawą o usługach detektywistycznych. Oznacza to, że śledztwa przeprowadzane są z najwyższą starannością, z kolei każdy zdobyty dowód może zostać uznany podczas rozprawy sądowej.

Firma detektywistyczna Łapy

Nasza agencja to nie tylko detektyw dla osób prywatnych, indywidualnych klientów, ale również dla przedsiębiorców. Jeśli masz kłopoty, które dotyczą szpiegostwa gospodarczego, nieuczciwej konkurencji, zdradzania i wykradania cennych firmowych informacji, jak i przekupywania pracowników – pomożemy Ci jak nikt inny. Ponadto, oferujemy nasze usługi także w celach weryfikacji prawdziwości okazywanych przez pracowników zwolnień lekarskich, jak i wpisów w CV. Przyda Ci się to podczas rekrutacji nowych pracowników, jeśli chcesz mieć 100% pewności, że zatrudniasz uczciwych ludzi bez żadnej skazy na życiorysie.

Najlepszy prywatny detektyw Łapy

Jeśli podejrzewasz, że ktoś Ci bliski podłożył Ci podsłuch – natychmiast zdecyduj się na naszą pomoc. W naszym kraju założenie podsłuchu jest nielegalne, niezależnie od tego, komu go założono i jakich narzędzi użyto. Dlatego polecamy siebie i naszą dyskretną pomoc, dzięki której pozbędziesz się dyskomfortu, jakim jest założony podsłuch.

Nasza agencja to nie tylko pomoc zamożnym klientom. To również praca 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Niezależnie od tego, czy mieszkasz nieopodal, czy pochodzisz z drugiego krańca Polski – jesteśmy w stanie Ci pomóc. Koniecznie odezwij się do nas, jeśli masz jakiś niecierpiący zwłoki problem.

Detektyw od zdrad Łapy

Do jednej z najpopularniejszych usług oferowanych przez nasze biuro detektywistyczne należy wykrywanie zdrad. Jeśli czujesz, że Twój partner może mieć coś na sumieniu, zgłoś się z tym do nas. Takie śledztwa skupiają się głównie na pozyskiwaniu cennych dowodów dla drugiej strony. Jako że nasi detektywi to głównie osoby z licencją, możemy pozyskiwać dowody na rzecz rozprawy sądowej. Z pewnością nie jest to łatwe, dlatego z naszej strony gwarantujemy pełen profesjonalizm, odpowiedzialne podejście do zadania, dyskrecję ora zrozumienie. Warto jednak wiedzieć, że nie każdy rozwód jest prosty, każdy sąd musi mieć udowodniony całkowity i trwały rozpad związku małżeńskiego.

Skuteczny detektyw rozwodowy Łapy

Rozwód w wielu sytuacjach okazuje się jedynym wyjściem. Raz zdradzona osoba nie zawsze jest w stanie zaufać, a ponadto powodem rozwodów nie zawsze są zdrady, ale różnica w zdaniu dotyczącym dalszego życia i wielu innych, istotnych spraw.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Usługi detektywistyczne uchodzą w społeczeństwie za drogie, jednak nie to jest najważniejsze. Dla wielu osób kluczowe jest rozwiązanie trudnych i czasochłonnych spraw w życiu. Inwestycja w pomoc detektywa w większości przypadków daje oczekiwane rezultaty, a jeśli zajdzie potrzeba, dowody można wykorzystać w rozprawie sądowej. Co więcej, koszty to kwestia, która wraz ze sprawą omawiana jest z klientem na samym początku, dlatego nie znajdziesz u nas żadnych ukrytych kosztów.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net