Detektyw Stawiski

Prywatny detektyw Stawiski

Usługi detektywistyczne Stawiski – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Biuro detektywistyczne Białystok detektywi.net – profesjonalność, ostrożność, dyskrecja.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk

Detektyw woj. podlaskie – obsługiwane obszary

4.8/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw w Stawiskach

Nasza agencja detektywistyczna działa na rynku od kilku lat. W tym czasie zdołaliśmy nabrać doświadczenia, wiedzy oraz wprawy w prowadzeniu różnorodnych spraw. Pracowaliśmy z klientami prywatnymi, jak i przedsiębiorcami z różnych branż. Doskonale znamy swoje możliwości i wiemy, kiedy jesteśmy w stanie pomóc naszym klientom, a kiedy nie. Mieliśmy niejedną okazję do nabycia wiedzy i żadnej nie zmarnowaliśmy. Oferujemy szeroki zakres usług, a naszą największą chlubą jest fakt, że każdy z naszych prywatnych detektywów posiada licencję.

Firma detektywistyczna Stawiski

Reprezentujemy agencję detektywistyczną, która nie boi się żadnej sprawy! Spełniamy się też na polu gospodarczym. Z chęcią podejmujemy się spraw, które są problemem dla właścicieli dużych, jak i małych firm. Nie są nam obce starcia w sprawach dotyczących nieuczciwej konkurencji, przekupywania pracowników, zdradzania i wykradania istotnych dla firmy informacji, jak i szpiegostwa gospodarczego. Jeśli masz podejrzenia, że w Twojej firmie może dochodzić właśnie do takich procederów, nasza agencja jest najlepszym wyjściem!

Najlepszy prywatny detektyw Stawiski

Najlepsza agencja detektywistyczna to taka, która bez większego wahania podejmuje się spraw z różnych sfer. Staramy się przede wszystkim pomóc naszym klientom, niezależnie od tego, z jakimi problemami do nas przychodzą. Nie odsuwamy się nawet wtedy, gdy klientowi zależy na wykryciu ewentualnego podsłuchu. Jesteśmy w tym najlepsi, a ponadto zdajemy sobie sprawę, jak uciążliwe może to być dla osoby podsłuchiwanej. Co więcej, taki proceder w naszym kraju jest nieakceptowany i karany.

Detektyw od zdrad Stawiski

Najczęściej wybieraną usługą przez naszych klientów jest detektyw od zdrad. Bardzo często do naszych drzwi pukają osoby, które podejrzewają swoją druga połówkę o brak wierności. Staramy się nie tylko zaspokoić ciekawość klienta zdobywając odpowiednie dowody, ale również gwarantujemy dojrzałe, empatyczne, profesjonalne podejście do tematu, który z pewnością jest bolesny.

Skuteczny detektyw rozwodowy Stawiski

Zdrada bardzo często prowadzi do rozwodu. Sprawa rozwodowa może przebiec znacznie szybciej i łatwiej, jeśli ofiara, osoba pozywająca, posiada mocne materiały dowodowe. Nasza agencja świetnie spisuje się w pozyskiwaniu potrzebnych dowodów i przedstawianiu ich przed sądem. Licencjonowany detektyw może również zeznawać jako jeden ze świadków. Dzięki temu może uchronić swojego klienta przed ewentualną utratą całego majątku.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Czy usługi świadczone przez detektywa są drogie? W rzeczywistości nie, a nasza agencja stara się łączyć doskonale ich jakość z ceną. Warto jednak tutaj podkreślić, iż każda sprawa jest inna, wymaga nieco innego podejścia oraz poświęconego czasu. Z tego powodu ceny mogą się od siebie różnić. Na szczęście każdy pracujący u nas detektyw informuje klienta o możliwej cenie po pierwszym spotkaniu. Daje to możliwość zdecydowania, czy jest to cena, którą klient może zapłacić czy wręcz przeciwnie!

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net