Detektyw Drohiczyn

Drohiczyn

Prywatny detektyw Drohiczyn

Usługi detektywistyczne Drohiczyn – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Biuro detektywistyczne Białystok detektywi.net – profesjonalność, ostrożność, dyskrecja.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk

Detektyw woj. podlaskie – obsługiwane obszary

4.8/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw w Drohiczynie

Szukasz dobrej, skutecznej, a przy okazji profesjonalnej agencji detektywistycznej? Meldujemy się! Nasza ekipa działa na rynku już od kilku lat, podczas których nie tylko mieliśmy okazję do nabrania doświadczenia w wielu różnorodnych sprawach, ale też zyskaliśmy spore grono zadowolonych z naszych usług klientów. Poza tym, obecnie dysponujemy wiedzą, która jest wręcz niezbędna do pracy, jaką wykonujemy. Nasza oferta z miesiąca na miesiąc się poszerza, dzięki czemu każdy zainteresowany może skorzystać z naszej pomocy!

Firma detektywistyczna Drohiczyn

Nasza wyjątkowa agencja detektywów może pochwalić się sporym doświadczeniem na każdym polu. Prowadzimy głównie sprawy prywatne, indywidualne, jednak i sprawy gospodarcze nie są nam obce. Nic więc dziwnego, że zgłaszają się do nas właściciele dużych oraz małych firm. Ty też możesz skorzystać z naszych usług, jeśli widzisz, że w Twojej firmie coś idzie nie tak. Podejmujemy się spraw dotyczących przekupywania pracowników, szpiegostwa gospodarczego, ale też wykradania i zdradzania cennych firmowych informacji oraz nieuczciwej konkurencji.

Najlepszy prywatny detektyw Drohiczyn

Dlaczego nasza agencja detektywistyczna uchodzi za najlepszą w całym kraju? Głównie przez wzgląd na to, że nie odprawiamy naszych klientów z kwitkiem. Bez większego wahania podejmujemy się spraw, z którymi przychodzą do nas zagubieni, zdesperowani ludzie. Jesteśmy też w stanie wykryć założony podsłuch. Jeśli klient nas o to poprosi, możemy też zająć się wyśledzeniem, czyją zasługą był owy podsłuch. Trzeba mieć tutaj na uwadze, że zakładanie podsłuchu w naszym kraju bez wiedzy osoby podsłuchiwanej jest nielegalne.

Detektyw od zdrad Drohiczyn

Detektyw od zdrad to najpopularniejsza usługa, jaką oferuje nasza agencja. Zgłaszają się do nas z takimi sprawami głównie osoby poszkodowane, które przypuszczają, iż druga połówka nie pozostaje wierna. Często takie osoby potrzebują jedynie dowodu, ponieważ sam fakt istnienia romansu został potwierdzony. Warto mieć na uwadze, że tacy klienci potrzebują od detektywa maksymalnej empatii, dojrzałości w czasie prowadzenia sprawy oraz odpowiedzialności. Każdy, kto zgłosi się do nas z podobną sprawą, może u nas liczyć na pełne zrozumienie, wsparcie oraz dyskrecję.

Skuteczny detektyw rozwodowy Drohiczyn

Detektywi z naszej agencji świetnie radzą sobie w zdobywaniu dowodów w sprawach różnej wagi. Większość przypadków zdrady kończy się rozwodem. Klienci, którzy zgłaszają się do nas po dowody zdrady, często później idą do sądu z gotowym pozwem. Jako licencjonowani detektywi mamy możliwość nie tylko przedstawiać zebrane przez nas dowody podczas rozprawy, ale również zeznawać jako świadkowie.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Usługi detektywistyczne uchodzą w naszym kraju za drogie. Ostateczna cena jednak zależy od wielu czynników. Detektyw musi poświęcić sporo czasu, pracy oraz uruchomić swoje kontakty, aby uzyskać to, czego oczekuje od niego klient. Nawet z pozoru identyczne usługi mogą różnić się kosztami.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net