Detektyw Rajgród

Prywatny detektyw Rajgród

Usługi detektywistyczne Rajgród – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Biuro detektywistyczne Białystok detektywi.net – profesjonalność, ostrożność, dyskrecja.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk

Detektyw woj. podlaskie – obsługiwane obszary

4.8/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw w Rajgrodzie

Nasza agencja odznacza się profesjonalizmem, wiedzą oraz doświadczeniem. Przez parę lat, odkąd działamy na rynku, mieliśmy do czynienia z wieloma różnorodnymi sprawami, z klientami pochodzącymi z różnych sfer. Obecnie możemy się pochwalić rozbudowanym zapleczem, imponująca liczną detektywów, jak i ofertą, której pozazdrościć nam może każda inna agencja w Polsce. Śmiało docieramy do klientów indywidualnych, jak przedsiębiorców. Jeśli uważasz, że masz sprawę idealna dla nas – zapraszamy!

Firma detektywistyczna Rajgród

Reprezentujemy agencję detektywistyczną, która może pochwalić się szerokim doświadczeniem w wielu sprawach. Nie boimy się podejmować rękawicy, która symbolizuje śledztwa o podłożu gospodarczym. Z ogromną chęcią i poczuciem czekającego na nas wyzwania podejmujemy się spraw, z którymi przychodzą do nas właściciele małych, średnich oraz dużych firm. Nasze działania skupiamy na śledztwach dotyczących wykradania firmowych informacji, przekupywania pracowników, szpiegostwa gospodarczego czy nieuczciwej konkurencji.

Najlepszy prywatny detektyw Rajgród

Nasza agencja uważana jest za najlepszą w kraju. Oczywiście dzieje się tak nie bez powodu. Nie wahamy się, podejmując kolejne sprawy, niezależnie od tego, jaki stopień trudności reprezentują. Uważasz, że został Ci założony podsłuch? Zgłoś się do nas! Nie tylko znajdziemy podłożoną Ci pluskwę, ale dodatkowo rozgryziemy, kto za tym stoi. Musisz wiedzieć, że tej sprawy nie można tak zostawić, ponieważ osoba odpowiedzialna za to powinna ponieść karę.

Detektyw od zdrad Rajgród

Jaka jest najczęściej wybierana usługa z naszej rozbudowanej oferty? Jak pokazują statystyki, klienci najczęściej zwracają się do nas, chcąc uzyskać pomoc detektywa od zdrad. Tacy klienci wymagają od nas w szczególności dojrzałego podejścia, profesjonalizmu, empatii oraz dyskrecji. Detektyw, który podejmuje się takiego śledztwa, ma za zadanie w szczególności zebranie potrzebnych dowodów, które potwierdzą, iż partner klienta ma romans, albo całkowicie odrzucą to podejrzenie.

Skuteczny detektyw rozwodowy Rajgród

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że do wygranej rozprawy potrzebne są dowody. W przypadku rozwodu, potrzebne są dowody, które pokażą wyraźnie, iż pozwana osoba nie dochowała wierności i dopuściła się romansu. Choć podjęcie decyzji w sprawie rozwodu nie jest łatwe, bardzo często jest to najlepsze wyjście dla obu stron. Detektyw z licencją może zarówno przedstawić potrzebne dowody w sądzie, jak i zeznawać jako świadek.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Usługi detektywistyczne uznawane są za dość drogie, jednak nasza agencja wcale nie ma wygórowanego cennika. Poza tym cennik to też zbyt ogólnie powiedziane – sprawy, nawet bardzo do siebie podobne, wymagają od naszych detektywów innego nakładu pracy, czasu czy wykorzystanych narzędzi. Staramy się jednak spotkać z każdym zainteresowanym klientem, a po poznaniu faktów i pozyskaniu potrzebnych informacji, podajemy zakres kwoty, jakiej można się spodziewać na zakończenie śledztwa.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net