Detektyw Choroszcz

Prywatny detektyw Choroszcz

Usługi detektywistyczne Choroszcz – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Biuro detektywistyczne Białystok detektywi.net – profesjonalność, ostrożność, dyskrecja.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk

Detektyw woj. podlaskie – obsługiwane obszary

 • Choroszcz
 • Dąbrowa Białostocka
 • Ciechanowiec
 • Supraśl
 • Brańsk
 • Szczuczyn
 • Michałowo
 • Knyszyn
 • Czyżew
 • Zabłudów
 • Krynki
 • Lipsk
 • Stawiski
 • Suchowola
 • Nowogród
 • Szepietowo
 • Tykocin
 • Drohiczyn
 • Goniądz
 • Jedwabne
 • Rajgród
 • Kleszczele
 • Suraż
4.8/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw w Choroszczy

Nasza agencja detektywistyczna to połączenie profesjonalizmu, dobrej współpracy oraz wiedzy, jaką mieliśmy okazję nabyć przez ostatnie kilka lat na rynku. Mieliśmy okazję uczestniczyć w wielu różnorodnych sprawach, które pozwoliły zebrać sporo doświadczenia oraz nauczyć się pracy z klientami. Nasz szeroki zakres usług pozwala nam trafić do klientów z różnych grup. Jesteśmy w stanie obsługiwać zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Nasze działania są zgodne z prawem, współpracujemy jedynie z detektywami posiadającymi licencję, dzięki czemu nie naruszamy prawa, a ponadto możemy śmiało zeznawać dla naszego klienta w sądzie. Dbamy o komfort i dyskrecję, dzięki czemu każda osoba, która decyduje się na skorzystanie z naszych usług, może czuć się bezpiecznie. Zebrane przez nas materiały mogą być śmiało wykorzystane w sądzie, jak i poza nim. Działamy w interesie naszych klientów, dlatego jeśli masz problem, koniecznie sięgnij po naszą pomoc.

Firma detektywistyczna Choroszcz

Jesteśmy wyjątkową agencją detektywistyczną, która poleca się w każdej sytuacji. Mamy doświadczenie w sprawach prywatnych, jednak równie dobrze możemy pomoc, jeśli problem dotyczy firmy czy większego przedsiębiorstwa. Szefowie niejednokrotnie skarżą się na problemy z pracownikami – zbyt często przedstawiane zwolnienia lekarskie są podejrzane, a zbyt pięknie prezentujące się CV jest warte sprawdzenia. Jesteśmy profesjonalistami, dlatego śledztwa w sprawach dotyczących nieuczciwej konkurencji, zdradzania i wykradania cennych firmowych informacji, przekupywania pracowników czy szpiegostwa gospodarczego nie są nam obce. Podejmujemy się również ustalania autorów donosów.

Najlepszy prywatny detektyw Choroszcz

Prowadzimy agencję detektywistyczną, która sprawdziła się niejednokrotnie podczas wykrywania podsłuchów. Często zdarza się, że ktoś podejrzewa u siebie założony podsłuch. Jest to w naszym kraju nielegalne i warto zdecydować się na jego odnalezienie, dla własnego spokoju. Nasza agencja doskonale się w tym sprawdza.

Działamy praktycznie 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Jesteśmy biurem ogólnopolskim, dlatego jeśli masz problem, a pochodzisz z drugiego końca kraju, nie ma żadnej przeszkody, być skorzystał właśnie z naszej pomocy. Chętnie podejmiemy się współpracy, nawet jeśli trzeba będzie dojechać, by wykonać naszą część zadania.

Detektyw od zdrad Choroszcz

Jedną z najpopularniejszych usług w naszym kraju jest detektyw od zdrad. W naszej agencji również jest to widoczne. Znacznie częściej zgłaszają się do nas osoby, które podejrzewają swoich partnerów o zdrady i chcą zebrać potrzebne dowody na poczet przyszłej sprawy rozwodowej. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że zdrada to nieprzyjemna sytuacja, dlatego gwarantujemy naszym klientom, iż w naszej agencji znajdą nie tylko pomoc w problemie, ale również dyskrecję, dorosłe i odpowiedzialne podejście, a także miły, pokrzepiający uśmiech.

Skuteczny detektyw rozwodowy Choroszcz

Rozwód dla wielu par wydaje się ostatecznym wyjściem. Tylko tak można jeszcze kiedykolwiek być szczęśliwym. Podjęcie decyzji o tym nie jest łatwe, zwłaszcza, kiedy w grę wchodzą jeszcze dzieci. Jeśli jesteś ofiarą, koniecznie zgłoś się do prywatnego detektywa, który ułatwi Ci udowodnienie swojej racji.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Usługi detektywistycznie nie są najtańsze, ponieważ wymagają sporo czasu oraz użycia różnych narzędzi, jednak wielu klientów pokazało, że są warte zainwestowania. Różne są sytuacje w życiu, czasem trzeba się wesprzeć dowodami, a kto, jak nie dobry prywatny detektyw jest w stanie je zdobyć? Polecamy nasze usługi wszystkim, którzy czują, że znaleźli się w podbramkowej sytuacji. Co więcej, każdy nasz klient już na pierwszej rozmowie dotyczącej sprawy, zostanie poinformowany o tym, jakich kosztów mniej więcej musi się spodziewać. I to właśnie klient podejmuje ostateczną decyzję odnośnie tego, czy skorzysta z pomocy naszej agencji, czy jednak nie. Nie można nam jednak zarzucić, iż klient nie wie, za co płaci.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net