Detektyw Goniądz

Prywatny detektyw Goniądz

Usługi detektywistyczne Goniądz – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Biuro detektywistyczne Białystok detektywi.net – profesjonalność, ostrożność, dyskrecja.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk

Detektyw woj. podlaskie – obsługiwane obszary

4.8/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw w Goniądzu

Jesteśmy zgraną, profesjonalną i doświadczoną firmą detektywistyczną. Na rynku istniejemy od kilku dobrych lat, podczas których mieliśmy sporą liczbę klientów. Nie odpuściliśmy żadnej okazji, aby zdobyć potrzebne doświadczenie oraz wiedzę. Obecnie należymy do jednych z najlepszych agencji detektywistycznych w Polsce. W naszej ofercie znajdziesz usługi idealne zarówno dla klientów prywatnych, jak i dla przedsiębiorców.

Firma detektywistyczna Goniądz

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy powiedzieć, że jesteśmy profesjonalną agencją składającą się z wykwalifikowanych prywatnych detektywów z licencją. Z ogromną chęcią podejmujemy się spraw o podłożu typowo gospodarczym. Działamy niezwykle profesjonalnie w sprawach, które dotyczą nieuczciwej konkurencji, szpiegostwa gospodarczego, przekupywania pracowników czy wykradania oraz zdradzania informacji firmowych. Zgłoś się do nas koniecznie, jeśli odnosisz wrażenie, że w Twojej firmie dzieje się coś nie tak!

Najlepszy prywatny detektyw Goniądz

Nasza agencja detektywistyczna uchodzi za jedną z najlepszych w naszym kraju. Mamy ogromne doświadczenie, wiedzę, kwalifikacje oraz setki zadowolonych z naszych usług klientów. Bez wahania jesteśmy w stanie podjąć się trudnych oraz bardzo trudnych śledztw. Możesz się do nas zgłosić nawet wtedy, kiedy odnosisz wrażenie, iż zostałeś ofiarą założenia podsłuchu. Podejmiemy się w Twoim imieniu odnalezienia tego urządzenia, a jeśli zajdzie taka potrzeba – i jego właściciela.

Detektyw od zdrad Goniądz

Do jednych z najpopularniejszych usług, jakie oferuje nasza agencja detektywistyczna, należy detektyw od zdrad. Bardzo często zgłaszają się do nas osoby poszkodowane, które podejrzewają lub wręcz mają pewność, że partner bądź partnerka dopuszcza się zdrady. Takich klientów traktujemy z ogromną dozą cierpliwości, dojrzałości oraz empatii. Do sprawy podchodzimy w pełni profesjonalnie, chcemy bowiem, aby klient nam zaufał i zdradził wszystkie niezbędne do śledztwa informacje.

Skuteczny detektyw rozwodowy Goniądz

Zazwyczaj udowodnienie zdrady prowadzi do rozwodu. Bardzo rzadko udaje się uratować taki związek, w którym jedna osoba dopuściła się braku wierności. Jeśli więc chcesz, aby sprawa rozwodowa z Twojej inicjatywy zakończyła się jak najszybciej, warto mieć odpowiednie dowody. Licencjonowany detektyw z naszej agencji może je zdobyć i dostarczyć. Ponadto, taki detektyw może również zeznawać w sądzie na korzyść swojego klienta, aby ten nie został z niczym!

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

W naszym kraju usługi detektywa uchodzą za zbyt drogie. Nie jest to jednak prawda. Nie trzeba mieć ogromnego majątku, aby zatrudnić dla swojej sprawy wykwalifikowanego detektywa. Trzeba jednak wiedzieć, że każda sprawa może być inaczej płatna, ponieważ wymaga innej ilości poświęconego czasu lub pracy. Gwarantujemy jednak, że o wszystkich kosztach nasz klient dowie się jeszcze przed podpisaniem ostatecznej umowy. Jest to swego rodzaju zabezpieczenie, w razie gdyby potencjalny klient faktycznie nie miał takiej sumy pieniędzy.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net