Detektyw Szepietowo

Szepietewo

Prywatny detektyw Szepietowo

Usługi detektywistyczne Szepietowo – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Biuro detektywistyczne Białystok detektywi.net – profesjonalność, ostrożność, dyskrecja.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk

Detektyw woj. podlaskie – obsługiwane obszary

4.8/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw w Szepietowie

Jesteśmy doświadczoną i bardzo profesjonalną agencją detektywistyczną, która na rynku działa już od kilku lat. Czas ten od samego początku wypełniony był różnorodnymi sprawami, pracą z klientami zarówno prywatnymi, jak i przedsiębiorcami. Mieliśmy niejedną okazję do tego, aby nabrać wprawy w tym zawodzie, jak i nabyć potrzebnej wiedzy. Na dzień dzisiejszy oferujemy dość szeroki zakres usług. Dzięki temu możemy dotrzeć do wielu klientów, niezależnie od tego, z jaką sprawą chcą do nas przyjść.

Firma detektywistyczna Szepietowo

Szukasz agencji, która ma doświadczenie w wielu sprawach, nawet gospodarczych? Doskonale trafiłeś! Chętnie podejmujemy się nawet bardzo trudnych spraw, z którymi przychodzą do nas właściciele dużych, jak i małych firm. Jeśli tylko odnosisz wrażenie, że w Twojej firmie nie dzieje się za dobrze, możesz zasięgnąć naszej pomocy. Doskonale damy sobie radę w sprawach dotyczących nieuczciwej konkurencji, szpiegostwa gospodarczego, zdradzania i wykradania cennych informacji, jak i przekupywania pracowników.

Najlepszy prywatny detektyw Szepietowo

Zastanawiasz się, dlaczego nasza agencja jest uznawana za najlepszą w naszym kraju? Otóż jest to kwestia tego, iż nie boimy się podejmowania nawet bardzo trudnych i skomplikowanych spraw. Jesteśmy w stanie rozwiązać problemy, które innym wydają się wręcz nie do rozwiązania. Doskonałym przykładem są chociażby sprawy dotyczące wykrywania podsłuchów. Nie jest to łatwe, ale nasza agencja się nie poddaje!

Detektyw od zdrad Szepietowo

Do jednej z najczęściej wybieranych usług jest detektyw od zdrad. Zwracają się do nas klienci, którzy podejrzewają swoje drugie połówki o zdradę. Prowadzone przez nas śledztwa w tym temacie skupione są na tym, by zdobyć odpowiednie dowody potwierdzające lub wykluczające daną hipotezę. Co więcej – takie śledztwa wymagają od detektywa profesjonalizmu, dojrzałości oraz empatii.

Skuteczny detektyw rozwodowy Szepietowo

Prywatni detektywi pracujący w naszej agencji doskonale radzą sobie w zdobywaniu dowodów do sprawy. Przykładem jest sprawa rozwodowa – jeśli detektyw zdobędzie dowody przeciwko partnerowi klienta, można je później wykorzystać w sądzie. Jest to bardzo ważne, ponieważ nie zawsze istnieje gwarancja, że ofiara wyjdzie z rozprawy z połową majątku. Jeśli więc istnieje taka możliwość, warto wyposażyć się w odpowiednie dowody. Trzeba tutaj wspomnieć, że w sądzie respektowane są jedynie dowody zebrane przez licencjonowanego detektywa.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

W naszym społeczeństwie usługi prywatnego detektywa uchodzą za drogie, jednak nie jest to do końca prawda. Tak naprawdę wszystko zależy od tego, z czym przychodzi do detektywa konkretny klient. Każda sprawa, nawet o podobnym charakterze, może wymagać innego nakładu pracy, czasu czy narzędzi. Ponadto, zanim klient podejmie ostateczną decyzję, zostanie dokładnie poinformowany o ewentualnych kosztach.

Nasza agencja działa 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Jeśli tylko w Twoim życiu pojawił się problem, koniecznie się z nami skontaktuj!

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net