Detektyw Kleszczele

Prywatny detektyw Kleszczele

Usługi detektywistyczne Kleszczele – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Biuro detektywistyczne Białystok detektywi.net – profesjonalność, ostrożność, dyskrecja.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk

Detektyw woj. podlaskie – obsługiwane obszary

4.8/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw w Kleszczelach

Nasza firma detektywistyczna jest doświadczoną i bardzo profesjonalną agencją, która działa na rynku już do dobrych kilku lat. W tym czasie mieliśmy wiele okazji, by współpracować z klientami z różnych sfer społecznych. Nabraliśmy wprawy, doświadczenia, zebraliśmy potrzebną wiedzę, aby teraz oferować naszym klientom jeszcze więcej. Zaufało nam do tej pory sporo osób, które opuszczały naszą agencją zawsze z odpowiednimi efektami śledztwa. Dzięki temu mamy okazję teraz oferować szereg usług, z których mogą korzystać zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy – właściciele dużych, małych i średnich firm.

Firma detektywistyczna Kleszczele

Czym cechuje się nasza firma detektywistyczna? Przede wszystkim sporym doświadczeniem i umiejętnością wykorzystywania wielu narzędzi. Sprawdzamy się także na polu gospodarczym. Chętnie podejmujemy się spraw, które dotyczą szpiegostwa gospodarczego, przekupywania pracowników, wykradania oraz zdradzania cennych informacji, jak i nieuczciwej konkurencji. Jeśli więc masz jakiekolwiek podejrzenia, iż w Twojej firmie dzieje się coś złego, koniecznie zdecyduj się na naszą pomoc!

Najlepszy prywatny detektyw Kleszczele

Dlaczego jesteśmy najlepszą agencją w kraju? Przede wszystkim dlatego, że nie odsyłamy naszych klientów z kwitkiem. Staramy się znaleźć wyjście z każdej sytuacji, podejmujemy się nawet bardzo trudnych spraw. Nie jesteśmy obojętni na krzywdę i bezradność drugiego człowieka. Jesteśmy w stanie wykryć nawet założony podsłuch. Jeśli uważasz, że Tobie została założona pluskwa, skontaktuj się z nami – z pewnością ją odnajdziemy i zniwelujemy.

Detektyw od zdrad Kleszczele

Jedną z najczęściej wybieranych usług naszej agencji jest detektyw od zdrad. W tym przypadku naszym zadaniem jest poprowadzenie śledztwa, którego celem jest zdobycie dowodów na zdradę. Wymaga to sporego profesjonalizmu i dojrzałości. Ponadto, klient zgłaszający się z tego typu sprawą oczekuje od prywatnego detektywa empatii, dyskrecji oraz odpowiedzialności.

Skuteczny detektyw rozwodowy Kleszczele

Ekipa naszych detektywów jest doskonale zorganizowana i wyuczona. Dzięki temu jesteśmy w stanie zdobyć dowody do każdej sprawy. W przypadku sprawy o zdradę, nieuniknioną jej częścią jest rozwód, o ile zostanie ona potwierdzona. W takiej sytuacji ofiara, która zwykle jest też naszym klientem, może zostać z niczym i potrzebuje wsparcia prywatnego detektywa. Co więcej – nasi detektywi posiadają licencję, dzięki której mogą zeznawać w sądzie jako świadkowie.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

W naszym kraju usługi detektywistyczne uchodzą za bardzo drogie. Wszystko jednak zależy od tego, jaka to sprawa i ile wymaga czasu oraz pracy. Staramy się być przystępną agencją dla wszystkich, jednak zanim klient podpisze z nami umowę, podajemy przedział kwot, w którym najprawdopodobniej zmieści się opłata za naszą współpracę.

Nasza agencja jest otwarta na wszystkich klientów, nawet tych z drugiego zakątka kraju. Działamy 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, dzięki czemu w każdej chwili możesz zwrócić się do nas ze swoim problemem.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net