Detektyw Suraż

Prywatny detektyw Suraż

Usługi detektywistyczne Suraż – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Biuro detektywistyczne Białystok detektywi.net – profesjonalność, ostrożność, dyskrecja.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk

Detektyw woj. podlaskie – obsługiwane obszary

4.8/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw w Surażu

Jesteśmy profesjonalną, fantastycznie zgraną ekipą detektywów, którzy na rynku działają już od kilku dobrych lat. Przez pierwsze lata pracy, kiedy zdobywaliśmy doświadczenie, mieliśmy do czynienia z klientami z wielu sfer. Dzięki temu zyskaliśmy sporo doświadczenia, zdobyliśmy wiedzę potrzebną do bycia najlepszymi w tym zawodzie, a przy okazji poczuliśmy na własnej skórze, jakie narzędzia i pomoce są nam potrzebne, aby przeprowadzać nawet najbardziej skomplikowane śledztwa. Obecnie nasza oferta jest maksymalnie rozbudowana, a pod swoje skrzydła przyjmujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców.

Firma detektywistyczna Suraż

Agencja detektywistyczna, którą z dumą reprezentujemy, świetnie sprawdza się w sprawach typowo gospodarczych. Naszym celem jest sprawdzenie, czy w Twojej firmie wszystko działa tak, jak powinno. Jeśli więc masz przypuszczenia, że Twoi pracownicy mogą dopuszczać się zdradzania i wykradania firmowych informacji – koniecznie zgłoś się z tym do nas. Podejmujemy się również śledztw, które dotyczą nieuczciwej konkurencji, szpiegostwa gospodarczego lub przekupywania pracowników.

Najlepszy prywatny detektyw Suraż

Agencja, którą prowadzimy od kilku lat, obecnie uważana jest przez wielu za najlepszą w kraju. Co jest powodem takiej opinii? Oczywiście nasza ciężka praca i nie odprawianie klientów z kwitkiem, kiedy dana sprawa wydaje nam się zbyt ciężka. Jako agencja, podejmujemy się nawet bardzo trudnych spraw, ponieważ naszą misją jest pomagać innym. Bez wahania jesteśmy w stanie wykryć założony podsłuch. Jeśli więc czujesz, iż jesteś podsłuchiwany, a Twoje słowa, których nikt nie powinien słyszeć, są używane przeciw Tobie, zgłoś się do nas.

Detektyw od zdrad Suraż

Najpopularniejszą usługą, jaką znajdziesz w naszej ofercie jest detektyw od zdrad. Z ogromną empatią, dyskrecją, dojrzałością oraz profesjonalizmem zajmujemy się osobami, które zgłaszają się do nas z podejrzeniem braku wierności swojego partnera. Nasi detektywi są odpowiednio wykwalifikowani do tego typu śledztw, dlatego zapewniamy, że z pewnością dostarczą dowody na zdradę, jak i na jej brak, jeśli nie miała ona miejsca.

Skuteczny detektyw rozwodowy Suraż

Jeśli zdrada zostanie udokumentowana, najczęściej kolejnym krokiem osoby poszkodowanej jest założenie sprawy sądowej. Choć podjęcie decyzji o rozstaniu się z partnerem nie jest łatwa, najczęściej jest to jedyne rozwiązanie, dzięki któremu obydwie osoby będą mogłby być jeszcze szczęśliwe. Ważne jest, aby ofiara nie została z niczym. Dlatego tak potrzebne są dowody potwierdzające powód rozwodu, czyli zdradę. Licencjonowany detektyw może takie dostarczyć, a nawet zeznawać w sądzie w roli świadka.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Nie jest prawdą, że usługi detektywistyczne są zbyt drogie. Trzeba mieć jednak na uwadze, że każda usługa jest inna i wymaga innego nakładu pracy, czasu czy wykorzystanych narzędzi. Co więcej – zawsze staramy się informować naszych klientów na samym początku, ile mogą zapłacić za konkretne śledztwo.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net