Detektyw Ciechanowiec

Ciechanowiec

Prywatny detektyw Ciechanowiec

Usługi detektywistyczne Ciechanowiec – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Biuro detektywistyczne Białystok detektywi.net – profesjonalność, ostrożność, dyskrecja.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk

Detektyw woj. podlaskie – obsługiwane obszary

 • Choroszcz
 • Dąbrowa Białostocka
 • Ciechanowiec
 • Supraśl
 • Brańsk
 • Szczuczyn
 • Michałowo
 • Knyszyn
 • Czyżew
 • Zabłudów
 • Krynki
 • Lipsk
 • Stawiski
 • Suchowola
 • Nowogród
 • Szepietowo
 • Tykocin
 • Drohiczyn
 • Goniądz
 • Jedwabne
 • Rajgród
 • Kleszczele
 • Suraż
4.8/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw w Ciechanowcu

Nasze biuro detektywistyczne to wspaniały zespół doświadczonych detektywów, podchodzących do każdej nowej sprawy z pełnym profesjonalizmem, wiedzą i zaangażowaniem. Jako agencja działamy na rynku już od kilku lat, podczas których nabyliśmy potrzebnego doświadczenia, aby pracować zarówno nad sprawami prywatnymi, indywidualnymi, jak i bardziej złożonymi, gospodarczymi. Gwarantujemy, że wszystkie nasze działania są zgodne z prawem. Kluczowym efektem naszych działań jest zebranie dowodów dla naszych klientów, z którymi później mogą iść do sądu. Znacznie ułatwiamy udowodnienie Twojej racji przed sędzią i ławnikami. Dodatkowo, dbamy o dyskrecję oraz komfort podczas rozmów i nie tylko. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, koniecznie zapoznaj się z naszą rozbudowaną ofertą.

Jesteśmy agencją, która zatrudnia wyłącznie licencjonowanych detektywów. Dzięki temu, mogą oni podejmować się działania, a ponadto mogą później zeznawać przed sądem i wykazywać to, co zebrali w ramach dowodów. Jest to bardzo istotne, ponieważ wielu klientów może potrzebować później wsparcia na sali sądowej.

Firma detektywistyczna Ciechanowiec

Jesteśmy agencją, która bez większego problemu podejmuje się również spraw typowo gospodarczych. Działamy ramię w ramię z przedsiębiorcami, którzy podejrzewają, że w ich biurze dzieje się coś niedobrego. Możemy pomóc, jeśli podejrzewasz swoich pracowników o wykradanie i zdradzanie cennych informacji dotyczących firmy, szpiegostwo gospodarcze, przekupywanie kolegów z pracy czy też nieuczciwą konkurencję. Możesz na nas liczyć, jeśli chcesz sprawdzić prawdziwość zwolnień lekarskich swoich pracowników, rekomendacji umieszczonych w CV czy autorów donosów. Pomagamy w wielu sytuacjach, także wtedy, kiedy potrzebujesz wiedzieć, czy pracownicy są szczerzy i nie łamią zapisów dotyczących poufności i konkurencji. Niezależnie od tego, jak poważne są Twoje podejrzenia, koniecznie skorzystaj z oferty naszej agencji.

Najlepszy prywatny detektyw Ciechanowiec

Nie ulega wątpliwości, że nasza agencja detektywistyczna należy do jednej z lepszych i chętniej wybieranych w kraju. Oferujemy naszą pomoc 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Przyjmujemy zgłoszenia z terenu całego kraju, niezależnie od tego, czy mieszkasz w górach, nad morzem czy nieopodal stolicy.

Jedną z naszych usług jest wykrywanie podsłuchów. W naszym kraju jest zupełnie nielegalne montowanie takich urządzeń osobom, które dodatkowo nie mają o tym pojęcia. Jednak często decydują się na to członkowie rodziny, którzy nie mają zaufania do swoich dzieci, rodziców czy dziadków. Jesteśmy w stanie w ekspresowym tempie wykryć taki podsłuch, zarówno w domu prywatnym, jak i w firmie.

Detektyw od zdrad Ciechanowiec

Do najpopularniejszych naszych usług należy detektyw od zdrad. Często zgłaszają się do nas klienci, którzy podejrzewają swoje drugie połówki o brak wierności. Jeśli również masz wątpliwości w tym temacie, koniecznie skorzystaj z naszej pomocy. Polega ona głównie na przeprowadzeniu śledztwa w celu uzyskania adekwatnych do sprawy dowodów. Ponadto, podchodzimy do sprawy bardzo dyskretnie, delikatnie. Nasi prywatni detektywi charakteryzują się odpowiednią dojrzałością, odpowiedzialnością oraz empatią. Dowody przez nas zebrane mogą później pomóc podczas postępowania rozwodowego.

Skuteczny detektyw rozwodowy Ciechanowiec

Rozwód dla wielu par jest nieunikniony, zwłaszcza, jeśli doszło do zdrady i utraty zaufania. Jeśli chcesz, aby sędzia opowiedział się po Twojej stronie, warto mieć zebrane dowody, które mogą pomóc udowodnić Twoją rację. Trzeba mieć również na uwadze, że dopóki sędzia nie zobaczy trwałego i całkowitego rozpadu pożycia małżeńskiego, prawdopodobnie do rozwodu nie dojdzie.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Usługi detektywistyczne charakteryzuje skuteczność, ale również adekwatna cena. Warto mieć na uwadze, że każda sprawa jest inna, wymaga innego nakładu pracy czy czasu. Każdy klient, który jest zainteresowany pomocą detektywa, powinien na początku zostać poinformowany o możliwych kosztach do poniesienia. I tak jest w naszej agencji – chcemy, aby klienci mieli wszystko czarno na białym.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net