Detektyw Nowogród

Prywatny detektyw Nowogród

Usługi detektywistyczne Nowogród – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Biuro detektywistyczne Białystok detektywi.net – profesjonalność, ostrożność, dyskrecja.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk

Detektyw woj. podlaskie – obsługiwane obszary

4.8/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw w Nowogrodzie

Nasza firma to skuteczna, profesjonalna oraz doświadczona agencja złożona z najlepszych prywatnych detektywów. Działamy na rynku już od kilku lat, dzięki czemu możemy pochwalić się niemałą listą zadowolonych klientów. Lata od założenia agencji wypełnione mieliśmy pracą oraz zdobywaniem wiedzy, dzięki czemu teraz możemy pochwalić się doskonałym podejściem do klientów oraz doświadczeniem. Ponadto, nasza oferta jest odpowiednio rozbudowana, dzięki czemu z naszych usług mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak przedsiębiorcy.

Firma detektywistyczna Nowogród

Agencja, którą reprezentujemy może pochwalić się sporym doświadczeniem w wielu sprawach, nawet tych gospodarczych. Przyjmujemy sprawy od przedsiębiorców, właścicieli dużych, średnich, jak i małych firm. Jeśli więc masz jakiekolwiek podejrzenia, iż w Twojej firmie dzieje się coś złego, koniecznie zgłoś się do naszej agencji. Oferujemy profesjonalną pomoc, zajmujemy się bowiem problemami dotyczącymi zarówno szpiegostwa gospodarczego, jak i przekupywania pracowników, wykradania cennych informacji, zdradzania czy też nieuczciwej konkurencji.

Najlepszy prywatny detektyw Nowogród

Agencja detektywistyczna, którą reprezentujemy, uważana jest za najlepszą w całym kraju. Bez wahania staramy się pomagać naszym klientom we wszystkich sprawach, z jakimi się do nas zgłaszają. Co więcej – nie są nam straszne takie sytuacje, w których jesteśmy zobowiązani do wykrycia podsłuchu. Każdy klient musi wiedzieć, że zakładanie podsłuchu w naszym kraju jest nielegalne i podlega karze.

Detektyw od zdrad Nowogród

Do jednej z najczęściej wybieranych usług jest detektyw od zdrad. Na szczęście w naszej agencji nie brakuje fachowców, którzy zajmują się z powodzeniem tym tematem. Klienci zgłaszający się do nas z podejrzeniem o zdradę, chcą uzyskać realne, adekwatne do sprawy dowody, które potwierdzą lub obalą tę hipotezę. Najczęściej są to osoby uważane za poszkodowane, dlatego detektywi muszą podchodzić do takich klientów z wyjątkową empatią, dojrzałością, dorosłością i zaangażowaniem.

Skuteczny detektyw rozwodowy Nowogród

Chcesz uzyskać przewagę w sprawie rozwodowej? A może szukasz wykwalifikowanych dietetyków, którzy mogliby dla Ciebie pozyskać cenne dowody w innej sprawie? Niezależnie od tego, jakie są Twoje zamiary, możesz się do nas zgłosić, a my pomożemy Ci w uzyskaniu potrzebnych dowodów. Jeśli wcześniej prowadziliśmy dla Ciebie śledztwo odnośnie zdrady, uzyskane dowody śmiało możesz wykorzystać w sprawie rozwodowej.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Myślisz, że usługi detektywistyczne są za drogie na Twoją kieszeń? Zanim tak zdecydujesz, koniecznie wybierz się do nas, gdzie odbędziemy rozmowę wstępną. Po przedstawieniu sprawy otrzymasz przedział cenowy, który trzeba wziąć pod uwagę, decydując się na nasze usługi. Dla jednych ta kwota będzie odpowiednia, dla innych niska, a jeszcze dla innych za wysoka. Trzeba tu jednak podkreślić, iż nasze śledztwa wymagają czasu, nakładu pracy oraz narzędzi.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net