Detektyw Jedwabne

Prywatny detektyw Jedwabne

Usługi detektywistyczne Jedwabne – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Biuro detektywistyczne Białystok detektywi.net – profesjonalność, ostrożność, dyskrecja.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk

Detektyw woj. podlaskie – obsługiwane obszary

4.8/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw w Jedwabnem

Nasza firma detektywistyczna jest w pełni doświadczona i profesjonalna. Działamy na rynku od kilku lat, dzięki czemu mieliśmy możliwość nabrania wprawy, poznania wielu różnorodnych spraw oraz pozyskania wielu klientów, którzy opuścili nasze biuro w pełni zadowoleni. Obecnie jesteśmy w stanie prowadzić kilka śledztw jednocześnie. Jest to kwestia rozbudowanej ekipy, wielu przydatnych narzędzi, jak i czytelnego grafiku, który spina działalność całej agencji w jedną całość. Oferujemy bardzo szeroki zakres usług, dzięki czemu docieramy do niezwykle szerokiego grona klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców.

Firma detektywistyczna Jedwabne

Nasza firma detektywistyczna ma niemałe doświadczenie w wielu sprawach, także tych na podłożu gospodarczym. Nie uciekamy od spraw, z którymi przychodzą do nas właściciele dużych przedsiębiorstw oraz małych lokalnych firm. Zdecydowanie prowadzimy śledztwa dotyczące nieuczciwej konkurencji, wykradania cennych firmowych informacji, szpiegostwa gospodarczego oraz przekupywania pracowników. Jeśli więc podejrzewasz, iż w Twojej firmie dzieje się coś niedobrego, koniecznie zdecyduj się na skorzystanie z naszej pomocy!

Najlepszy prywatny detektyw Jedwabne

Agencja, którą z dumą reprezentujemy, często uchodzi za jedną z najlepszych w kraju. Jest to efekt naszej ciężkiej pracy, praktycznie zerowego odrzucania zleceń oraz chęci niesienia pomocy. Jesteśmy w stanie podjąć się trudnych, a nawet bardzo trudnych śledztw. Jeśli masz wrażenie, że jesteś podsłuchiwany, zgłoś się do nas. Zajmiemy się przeszukaniem, czego efektem będzie znalezienie i zniszczenie pluskwy. Warto wiedzieć, że osoba, która ten podsłuch założyła, według naszego prawa jest przestępcą. Takie działania w naszym kraju są niedozwolone na własną rękę.

Detektyw od zdrad Jedwabne

Do jednych z najczęściej wybieranych usług z naszej oferty jest detektyw od zdrad. Nasza agencja doskonale zdaje sobie sprawę, jak ważne jest śledztwo w poszukiwaniu dowodów na zdradę dla klientów, które jednocześnie są ofiarami. Od nas, jako detektywów, wymaga się odpowiedniego podejścia do takiego klienta. Gwarantujemy, że z naszej strony otrzymasz mnóstwo empatii, profesjonalizmu, dyskrecji i dojrzałości.

Skuteczny detektyw rozwodowy Jedwabne

Nasza ekipa składa się głównie z profesjonalnych, licencjonowanych detektywów, którzy znają się na swoim fachu, jak nikt inny. Wiadomym jest, że śledztwa w kierunku pozyskania dowodów w późniejszym etapie kończą się pozwem rozwodowym w sądzie. Jeśli ofiara, osoba poszkodowana nie chce zostać z niczym, dobrze byłoby przedstawić dowody na zdradę właśnie podczas rozprawy. Czasem nawet sam detektyw może być wezwany na świadka.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Nasze usługi detektywistyczne nie są ani za drogie, ani za tanie. Chcemy, aby nasi klienci nie tylko czuli się u nas dobrze, ale również nie musieli płacić całych swoich oszczędności za proste sprawy czekające na rozwiązanie. Trzeba jednak wiedzieć, że konkretna kwota będzie zależała od samej sprawy – ile czasu detektyw musi na nią poświęcić, pracy, a także jakie narzędzia i pomoce musi wdrożyć. Staramy się jednak przedstawiać potencjalny przedział, w jakim powinniśmy się wyrobić przy danej sprawie, oczywiście po zapoznaniu się z nią na pierwszym spotkaniu z klientem.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net