Detektyw Tykocin

Prywatny detektyw Szepietowo

Usługi detektywistyczne Szepietowo – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Biuro detektywistyczne Białystok detektywi.net – profesjonalność, ostrożność, dyskrecja.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk

Detektyw woj. podlaskie – obsługiwane obszary

4.8/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw w Tykocinie

Jeśli szukasz doświadczonej, profesjonalnej agencji wypełnionej po brzegi licencjonowanymi detektywami, koniecznie zdecyduj się na nas! Na rynku działamy od dobrych kilku lat. W tym czasie mieliśmy okazję, by zdobyć nie tylko sporo wiedzy, ale również nieocenione doświadczenie w wielu sprawach. Obsłużyliśmy sporą ilość klientów, którzy byli zadowoleni z naszych usług. Nasza oferta jest niezwykle rozbudowana, możemy pomagać zarówno klientom prywatnym, jak i firmom. Niezależnie od tego, do jakiej grupy należysz, kiedy masz problem – zgłoś się do nas!

Firma detektywistyczna Tykocin

Nasza firma detektywistyczna to fantastyczny zespół wykwalifikowanych, licencjonowanych detektywów, którzy świetnie spisują się na wielu polach. Obsługujemy zarówno klientów prywatnych, jak i przedsiębiorców. Chętnie podejmujemy się śledztw, których celem jest zdemaskowanie szpiegów gospodarczych, nieuczciwej konkurencji, osób, które wykradają ważne firmowe informacje czy też osób, które przekupują pracowników. Jeśli nie masz zaufania do swoich pracowników, którzy nieustannie przedstawiają Ci zwolnienie lekarskie, możesz to sprawdzić z naszą pomocą! Podejmiemy się tego bez mrugnięcia okiem!

Najlepszy prywatny detektyw Tykocin

Czy nasza agencja słusznie uchodzi za najlepszą ekipę detektywów w kraju? Tak! Nie dość, że obsługujemy klientów z każdego zakątka kraju, pracujemy 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, to dodatkowo nie ma takiej sprawy, nad którą byśmy się nie pochylili. Jesteśmy w stanie nawet podjąć się śledztwa dotyczącego zamontowania podsłuchu. Możemy również znaleźć osobę odpowiedzialną za podrzucenie tego podsłuchu. Warto tutaj zaznaczyć, że taki proceder w naszym kraju jest nielegalny.

Detektyw od zdrad Tykocin

Zastanawiasz się, jaką usługę najczęściej wybierają nasi klienci? Detektyw od zdrad to najpopularniejsza usługa. Są to szeroko zakrojone śledztwa, których celem jest zebranie dowodów zdrady, lub jej braku. Do agencji zgłaszają się wtedy głównie osoby poszkodowane, które wymagają od nas dojrzałego, empatycznego podejścia oraz pełnego profesjonalizmu.

Skuteczny detektyw rozwodowy Tykocin

Nasza ekipa detektywów posiada licencje, które pozwalają na prowadzenie legalnych śledztw. Umożliwiają one również zeznawanie w sądzie podczas rozprawy czy też przedstawianie wcześniej zebranych dowodów. A jak wiadomo, jeśli zdrada została udowodniona, w większości sytuacji rozwód jest nieunikniony. Uczestnictwo detektywa w rozprawie może wspomóc ofiarę, czyli klienta, który się zgłosił w tej sprawie. Można go uchronić przed utratą całego majątku.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Informacje o wysokich cenach za usługi detektywistyczne to fakt czy mit? To zależy. Nasze usługi nie są drogie, jednak tak naprawdę każda sprawa jest inna, dlatego staramy się je rozpatrywać indywidualnie. Nawet śledztwa odnośnie zdrady mogą się od siebie różnić – jedno może wymagać więcej czasu, nakładu pracy czy użycia bardziej zaawansowanych narzędzi. Naszym atutem jest fakt, że przed podpisaniem umowy z klientem przedstawiamy maksymalne koszty, jakie może ponieść czarno na białym.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net