Detektyw Zabłudów

Prywatny detektyw Zabłudów

Usługi detektywistyczne Zabłudów – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Biuro detektywistyczne Białystok detektywi.net – profesjonalność, ostrożność, dyskrecja.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk

Detektyw woj. podlaskie – obsługiwane obszary

4.8/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw w Zabłudowie

Nasza agencja może pochwalić się profesjonalizmem oraz niezwykłym doświadczeniem zbieranym przez lata. Jesteśmy poważnym graczem na rynku, za nami ogrom poważnych spraw, dzięki którym nabraliśmy wprawy, wiedzy oraz zyskaliśmy sporo cennych kontaktów. Przez lata, od założenia agencji, pracowaliśmy nad sprawami zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla przedsiębiorców. Nasze ekipa składa się z kilku prywatnych detektywów z licencją, dlatego jesteśmy w stanie prowadzić kilka spraw jednocześnie.

Firma detektywistyczna Zabłudów

Mamy doświadczenie w wielu sprawach, również w tych dotyczących firm i przedsiębiorstw. Chętnie podejmujemy się spraw o podłożu gospodarczym. Nie są nam obce takie zagadnienia, jak szpiegostwo gospodarcze, przekupywanie pracowników, nieuczciwa konkurencja czy zdradzanie oraz wykradanie cennych informacji. Jeśli tylko podejrzewasz, iż w Twojej firmie może dochodzić do tego typu sytuacji, zgłoś się do nas, a my zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby zebrać potrzebne dowody.

Najlepszy prywatny detektyw Zabłudów

Nasza agencja detektywistyczna uważana jest za najlepszą w Polsce i to nie bez powodu. Nie dość, że działamy prężnie od kilku lat, to dodatkowo oferujemy pomoc naszym klientom 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. W każdej chwili możesz więc zwrócić się do nas z dręczącą Cię sprawą. Jesteśmy w stanie podjąć się także wykrycia podsłuchu, jak i osoby, która zdecydowała się taki założyć. Warto wiedzieć, że w naszym kraju podsłuchy są nielegalne i podlegają karze.

Detektyw od zdrad Zabłudów

Wydaje się, że detektyw od zdrad nie jest wcale tak często wybierany, jednak rzeczywistość i nasze spostrzeżenia mówią całkiem co innego. Nieustannie zgłaszają się do nas klienci, którzy podejrzewają swoje drugie połówki o zdradę. Chcąc pozyskać odpowiednie dowody, potrzebują do pomocy detektywa. Zajmując się tak delikatną sprawą, nasi detektywi wykazują się dojrzałością, empatią, świetnym wyczuciem oraz wieloma pozytywnymi cechami.

Skuteczny detektyw rozwodowy Zabłudów

Zdrada bardzo często prowadzi do rozwodu. Nie jest to łatwa do podjęcia decyzja, jednak mało kto potrafi żyć z niewiernym partnerem lub partnerką. Decydując się na rozwód, trzeba złożyć w sądzie pozew. Jeśli chcesz, by sprawa ta przebiegła szybko i w miarę bezboleśnie, warto przedstawić w sądzie odpowiednie dowody. Tylko licencjonowany detektyw może się o takie postarać. Często też detektyw może zeznawać w sądzie jako świadek, aby poprzeć swojego klienta występującego w roli ofiary. Może tym samym zadbać o to, by nie stracił całego majątku.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Usługi detektywistyczne uchodzą za dość drogie, jednak jest to kwestia tego, że sprawy są pracochłonne, czasochłonne, a ponadto wymagają użycia specjalnych narzędzi. Nawet jeśli obsługujemy dwóch klientów w podobnej sprawie, koszty mogą być całkowicie inne, ponieważ do jednej sprawy możemy potrzebować więcej czasu i innych narzędzi, może być ona bardziej skomplikowana, a klient wymagający pośpiechu.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net