Detektyw Suchowola

Prywatny detektyw Suchowola

Usługi detektywistyczne Suchowola – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Biuro detektywistyczne Białystok detektywi.net – profesjonalność, ostrożność, dyskrecja.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk

Detektyw woj. podlaskie – obsługiwane obszary

4.8/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw w Suchowoli

Agencja detektywistyczna, którą reprezentujemy, działa na rynku od kilku dobrych lat, podczas których zdołała nabrać odpowiedniego doświadczenia oraz nabyć potrzebną do tego fachu wiedzę. Możemy pochwalić się dość dużą pulą obsłużonych klientów, wśród których znajdą się wyłącznie zadowolone osoby. Obecnie oferujemy spory zakres usług, które kierujemy zarówno do osób prywatnych i spraw indywidualnych, jak i do przedsiębiorców.

Firma detektywistyczna Suchowola

Jako agencja detektywistyczna, możemy pochwalić się niemałym doświadczeniem w wielu różnorodnych sprawach. Nie są nam obce sprawy dotyczące przedsiębiorstw – małych, jak i dużych. Jeśli więc podejrzewasz, że w Twojej firmie dzieje się coś niedobrego, koniecznie zgłoś się do nas z tym problemem. Chętnie pomożemy Ci w sprawach dotyczących wykradania i zdradzania informacji, nieuczciwej konkurencji, przekupywania pracowników czy szpiegostwa gospodarczego. Możemy też skutecznie sprawdzić Twoich pracowników, którzy zbyt często dostarczają Ci zwolnienia lekarskie.

Najlepszy prywatny detektyw Suchowola

Nasza agencja detektywistyczna przez wielu uważana jest za najlepszą i to nie bez powodu. Przez lata rozwiązaliśmy mnóstwo spraw, a ponadto nikogo nie odesłaliśmy z kwitkiem. Podjęliśmy się nawet najtrudniejszych śledztw, np. takich, które dotyczyły wykrycia podsłuchu, co nie jest łatwe nawet dla najlepiej wyszkolonego detektywa. Warto tutaj podkreślić, że założenie podsłuchu jest w naszym kraju nielegalnego i każdy, kto się tego dopuści i zostanie zdemaskowany, zasługuje na karę.

Detektyw od zdrad Suchowola

Do najlepiej sprzedających się usług w naszej agencji należy detektyw od zdrad. Zgłaszają się do nas osoby, zazwyczaj pokrzywdzone, które podejrzewają swoje drugie połówki o zdradę. Nie jest to miła sprawa, jednak do tego zostaliśmy wyszkoleni. Podejmujemy się wtedy śledztwa, które musi być bardzo dyskretne, poprowadzone profesjonalnie. Co więcej, każdy taki klient zasługuje na odpowiednią dozę empatii, dojrzałości i dyskrecji.

Skuteczny detektyw rozwodowy Suchowola

Detektywi prywatni współpracujący z naszą agencją doskonale radzą sobie ze zdobywaniem dowodów adekwatnych do powierzonej im sprawy. Przykładem jest chociażby sprawa rozwodowa, która bardzo często ma miejsce, kiedy zostanie udowodniona zdrada. Uzyskane przez detektywa dowody świetnie sprawdzą się w sądzie. Mogą nawet ochronić ofiarę przed utratą całego majątku.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik Suchowola

Według społeczeństwa usługi detektywistyczne uchodzą za drogie, jednak w rzeczywistości tak nie jest. Oczywiście konkretna cena zależeć będzie od poświęconej pracy i czasu, ale każdy klient po pierwszym spotkaniu z detektywem będzie miał obraz sytuacji, a w tym również kwoty, na jaką powinien się przygotować. Może się na nią zgodzić i podpisać umowę z detektywem lub odrzucić propozycję i zrezygnować ze sprawy.

Nasza agencja pracuje 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Dzięki temu jesteśmy w stanie przyjmować sprawy naszych klientów nawet w weekendy. Działamy na terenie całej Polski, co jest dodatkowym atutem dla zainteresowanych.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net