Detektyw Szczuczyn

Prywatny detektyw Szczuczyn

Usługi detektywistyczne Szczuczyn – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Biuro detektywistyczne Białystok detektywi.net – profesjonalność, ostrożność, dyskrecja.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk

Detektyw woj. podlaskie – obsługiwane obszary

4.8/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw w Szczuczynie

Nasza agencja składa się z doświadczonych oraz w pełni profesjonalnych licencjonowanych detektywów, których misją jest pomaganie ludziom w różnych sytuacjach życiowych oraz rozwiązywanie, często dyskretne, problemów. Istniejemy na rynku już od kilku dobrych lat, które wypełnione były przeróżnymi sprawami. Nabyliśmy wiedzy oraz odpowiednich kompetencji, dzięki czemu obecnie prowadzimy sprawy jeszcze solidniej i z większymi sukcesami. Obecnie oferujemy dość szeroki zakres usług, co sprawia, że chętnie zwracają się do nas zarówno klienci indywidualni, prywatni, jak i przedsiębiorcy.

Firma detektywistyczna Szczuczyn

Nasi detektywi mogą pochwalić się doświadczeniem w wielu sprawach. Na szczęście, nasza agencja jest tak rozbudowana, że może pomóc naszym klientom w każdym polu. Chętnie podejmujemy się spraw, które dotyczą również sfery gospodarczej naszych klientów. Jeśli więc podejrzewasz, iż w Twojej firmie dzieje się coś złego, koniecznie zdecyduj się na naszą pomoc. Mamy doświadczenie w sprawach dotyczących zdradzania i wykradania danych, nieuczciwej konkurencji, przekupywania pracowników oraz szpiegostwa gospodarczego.

Najlepszy detektyw Szczuczyn

Nasza agencja należy do najlepszych w kraju, a to wszystko dzięki szerokiemu zakresowi usług oraz przystępnym cenom. Ponadto, podejmujemy się również tak ciężkim sprawom, jak chociażby założony podsłuch. W naszym kraju jest to nielegalne i podlega karze. Największą trudnością jest w tym przypadku nie tyle zlokalizowanie podsłuchu, ile określenie, kto mógł go podłożyć.

Detektyw od zdrad Szczuczyn

Do jednych z najczęściej wybieranych usług należy detektyw od zdrad. Zgłaszają się do nas osoby będące potencjalnymi ofiarami niewierności partnera lub partnerki. Naszym zadaniem jest zdobycie dowodów na to, czy dana osoba faktycznie zdradza lub obalenie tego. Klienci zdobywający się na odwagę i odwiedzający detektywa, mają nadzieję na empatię, profesjonalizm, dyskrecję oraz dojrzałe podejście. Możesz mieć pewność, że nasi detektywi właśnie takimi cechami się charakteryzują.

Skuteczny detektyw rozwodowy Szczuczyn

Nasza ekipa detektywów doskonale radzi sobie w sprawach dotyczących zdrad. W wielu przypadkach nieunikniony jest również rozwód, a by przebiegł ekspresowo i w miarę łagodnie dla obydwu stron, warto zaopatrzyć się w odpowiednie dowody. Licencjonowany detektyw może również zeznawać przed sądem jako świadek. Jest to bardzo dobre rozwiązanie głównie w momencie, kiedy ofiara ma zbyt dużo do stracenia. Detektyw może poświadczyć, a przy tym uchronić osobę zdradzoną przed utratą całego majątku.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Myślisz, że nasz usługi detektywistyczne są zbyt drogie, jak dla Ciebie? O to nie musisz się martwić! Wyznajemy kompromis pomiędzy wysoką jakość usług, a ich ceną. Staramy się być dostępni dla każdego, ponieważ wierzymy, że potrafimy doskonale pomóc naszym klientom. Ważne jest jednak też to, że nasza praca zabiera mnóstwo czasu, ale też wymaga użycia specjalistycznych narzędzi.

Nasza agencja działa praktycznie 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Jeśli masz jakiś problem i nikt z okolicy nie chce Ci pomóc – koniecznie daj szansę nam! Działamy na terenie całego kraju, jesteśmy w stanie przyjechać na miejsce zamieszkania klienta i tam poprowadzić całą sprawę.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net