Detektyw Knyszyn

Knyszyn

Prywatny detektyw Knyszyn

Usługi detektywistyczne Knyszyn – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Biuro detektywistyczne Białystok detektywi.net – profesjonalność, ostrożność, dyskrecja.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk

Detektyw woj. podlaskie – obsługiwane obszary

4.8/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw w Knyszynie

Szukasz profesjonalnej, doświadczonej agencji detektywistycznej, która na rynku działa od dobrych kilku lat? Jeśli tak, koniecznie postaw na naszą ekipę! Zajmujemy się różnorodnymi sprawami, a czas od założenia agencji mieliśmy po brzegi wypełniony pracą. Nic dziwnego, że obecnie uważamy się za znawców tematu, zarówno w przypadku spraw indywidualnych, prywatnych, jak i firmowych. Zdołaliśmy w tym czasie nabrać nie tylko doświadczenia, ale również posiąść potrzebną wiedzę oraz narzędzia, dzięki którym prowadzenie agencji detektywistycznej stało się naszym sposobem na życie oraz na podanie pomocnej dłoni naszym klientom.

Firma detektywistyczna Knyszyn

Jesteśmy biegli w wielu sprawach – zarówno prywatnych, jak i dotyczących małych, średnich czy dużych przedsiębiorstw. Wśród spraw gospodarczych, zazwyczaj do czynienia mamy ze szpiegostwem, nieuczciwą konkurencją, przekupywaniem pracowników, wykradaniem bądź zdradzaniem cennych informacji firmowych, jak i nieprawidłowościami wynikającymi ze strony samych pracowników. Zgłoś się do nas w momencie, kiedy podejrzewasz jakąkolwiek z tych sytuacji u siebie w firmie. Z pewnością będziemy w stanie zaradzić!

Najlepszy prywatny detektyw Knyszyn

Bez wahania podejmujemy się spraw o różnym podłożu. Nie są nam obce łatwiejsze, jak i trudne oraz bardzo trudne sprawy. Mieliśmy do czynienia z wieloma klientami w czasie funkcjonowania naszej agencji. Nie odwracamy się nawet od klientów, którzy podejrzewają, iż założono im podsłuch. choć jego wykrycie jest dość trudne, jeszcze trudniejsze bywa odkrycie, kto za tym stoi. Warto jednak wiedzieć, że nasz zespół jest w stanie tego dokonać. Co ciekawe, nadal sporo osób decyduje się na ten proceder, choć nie jest on legalny w naszym kraju.

Detektyw od zdrad Knyszyn

Jedną z częściej wybieranych przez naszych klientów usług jest detektyw od zdrad. Nierzadko zdarza się, że jedna osoba w związku podejrzewa drugą o brak wierności. W takiej sytuacji znacznie lepszym wyjściem jest skorzystanie z usług detektywa, aniżeli śledzenie i szukanie prawdy na własną rękę. Nasza agencja składa się z profesjonalistów, którzy potrafią wykazać się empatią oraz dojrzałością w tego typu sprawach. Jeśli chcesz dowodów, koniecznie zgłoś się do nas.

Skuteczny detektyw rozwodowy Knyszyn

Zazwyczaj potwierdzona zdrada prowadzi do rozwodu. Aby nasz klient nie stracił całego swojego majątku jako ofiara i osoba, którego tego rozwodu zażądała, w każdej chwili może wykorzystać zdobyte przez detektywa dowody oraz jego samego w roli świadka. Dzięki temu może zachować choćby połowę wspólnego majątku.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Usługi detektywistyczne uchodzą za drogie i to nie bez powodu. W grę wchodzi tutaj ciężka praca, poświęcony czas oraz użycie narzędzi czy wiedzy. Jednak nasza agencja stawia na kompromis pomiędzy wysoką jakością oraz ceną. Każdą usługę, każde śledztwo staramy się wycenić indywidualnie po pierwszym spotkaniu z klientem, poznawszy uprzednio wszelkie fakty.

Nasza agencja funkcjonuje 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Dzięki temu możesz zgłosić się do nas ze swoim problemem kiedy tylko chcesz!

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net