Detektyw Czarna Białostocka

Czarna Białostocka

Prywatny detektyw Czarna Białostocka

Usługi detektywistyczne Czarna Białostocka – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Biuro detektywistyczne Białystok detektywi.net – profesjonalność, ostrożność, dyskrecja.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk

Detektyw woj. podlaskie – obsługiwane obszary

 • Choroszcz
 • Dąbrowa Białostocka
 • Ciechanowiec
 • Supraśl
 • Brańsk
 • Szczuczyn
 • Michałowo
 • Knyszyn
 • Czyżew
 • Zabłudów
 • Krynki
 • Lipsk
 • Stawiski
 • Suchowola
 • Nowogród
 • Szepietowo
 • Tykocin
 • Drohiczyn
 • Goniądz
 • Jedwabne
 • Rajgród
 • Kleszczele
 • Suraż
4.8/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw w Czarnej Białostockiej

Agencja detektywistyczna, którą prowadzimy, to jedna z najlepszych i najbardziej profesjonalnych w kraju. Działamy na rynku od kilku dobrych lat, podczas których mieliśmy możliwość nabrania odpowiedniego doświadczenia do pracy przy różnorodnych sprawach. Dzięki temu oferujemy obecnie bardzo szeroki zakres usług, dostosowany praktycznie do każdego potencjalnego klienta. Chętnie zajmujemy się sprawami bardziej indywidualnymi, jak i firmowymi. Zapewniamy, że wszystkie nasze działania są zgodne z prawem polskim. Każdy z detektywów, który z nami współpracuje, posiada specjalną licencję prywatnego detektywa pozyskaną w stolicy. Dzięki niej, detektyw może nie tylko zbierać potrzebne klientowi dowody, ale również śmiało może zeznawać w jego imieniu w sądzie. Licencja znacznie ułatwia detektywom działania, nic więc dziwnego, że od naszych pracowników wymagamy posiadanie jej.

Firma detektywistyczna Czarna Białostocka

Firma, którą jest nasza agencja, chętnie pomaga również innym w sprawach gospodarczych. Niezależnie od tego, czy jesteś małym przedsiębiorstwem, czy firmą zatrudniającą kilkuset pracowników, koniecznie zwróć się po pomoc w trudnej sytuacji. Zajmujemy się sprawami dotyczącymi szpiegostwa gospodarczego, nieuczciwej konkurencji, zdradzania i wykradania cennych firmowych informacji, przekupywania pracowników i wieloma innymi. Pomagamy sprawdzić autorów donosów, a ponadto może zweryfikować dla Ciebie prawdziwość przedstawianych zwolnień lekarskich. Jeśli planujesz zatrudniać nowych pracowników, również możesz zgłosić się do nas po pomoc. Chętnie sprawdzimy, czy informacje zawarte w CV są prawdziwe, a przedsiębiorstwa wystawiające rekomendację faktycznie istnieją.

Najlepszy prywatny detektyw Czarna Białostocka

Ciekawą sprawą, z którą często zgłaszają się do nas klienci, jest podejrzenie podsłuchu. Zakładanie w naszym kraju podsłuchu jest nielegalne, dlatego warto szybko rozprawić się z tematem, jak i z osobą, która takowy podsłuch założyła. Niezwykle często okazuje się, że jest to ktoś z rodziny, ktoś bliski. Nasza agencja podejmie się zdjęcia podsłuchu zarówno w domu prywatnym, jak i w firmie.

Działamy na rynku od kilku lat, nasza renoma przysporzyła nam wielu klientów, dlatego nasza agencja działa zazwyczaj 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Co więcej – chętnie pomagamy klientom z terenu całego kraju, dlatego nie martw się, jeśli masz do nas kilkaset kilometrów. Podejmiemy się współpracy, nawet jeśli mieszkasz bardzo daleko, a nasz kontakt w większości będzie jedynie online.

Detektyw od zdrad Czarna Białostocka

Bardzo często zgłaszają się do nas klienci, którzy potrzebują pomocy podczas spraw związanych ze zdradą. Widnieje to w naszej ofercie, ponieważ nasi detektywi doskonale sprawdzają się w tego typu sprawach. Dajemy z siebie wszystko, zbieramy potrzebne dowody, a to wszystko w pełni profesjonalnie, z dorosłym podejściem oraz niezwykle dyskretnie. Żaden aspekt naszej współpracy nie wypłynie poza ściany naszej agencji. A zebrane dowody mogą śmiało posłużyć w sądzie podczas sprawy rozwodowej. Warto jednak wiedzieć, że same dowody zdrady nie wystarczą. Należy dowieść sędziemu, że nastąpił trwały i całkowity rozpad pożycia małżeńskiego.

Skuteczny detektyw rozwodowy Czarna Białostocka

Sprawa rozwodowa dla wielu par jest nieunikniona. Abyś, jako nasz klient, mógł przedstawić swoje racje, konieczna jest nasza pomoc. Zadaniem detektywów jest zebranie rzetelnego materiału dowodowego, którym zapewnisz sobie sprawiedliwy wyrok.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Usługi prywatnych detektywów uchodzą za drogie, jednak w rzeczywistości, jeśli zestawi się koszty z efektem, można być w prawdziwym szoku. Jeśli chcesz, aby Twoje życie potoczyło się w pożądanym kierunku, koniecznie skorzystaj z usług detektywa, zamiast czekać bezczynnie na to, co nadejdzie. Ponadto, każdy klient, zanim zostanie podpisana jakakolwiek umowa, zostanie poinformowany rzetelnie o ewentualnych kosztach. W naszej agencji nic nie jest owiane tajemnicą, staramy się informować na bieżąco naszych klientów o zmianie cennika, rosnących kosztach czy też o efektach śledztwa.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net